Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
RuliiCeK @ Vizitka
Pandy
Ahoj Rulííčku!

Koukám, že jsem ti ani neokomentovala tvou vizitku, a přitom jsem jí tolikrát četla, tak to teď napravuji, když už jsi mi napsal ty k vizitce ;)

Koukám, na ten bod Můj oblíbený administrátor a musím říct, že z nich znám ani ne čtvrtku, kde je jim asi konec těm ostatním..
Vizitka se mi líbí, protože je taková jednoduchá, ale hezky barevně rozdělená, ikdyž se mi teda osobně styl této vizitky v bodech nelíbí (nemyslím tvoje vizitka, ale styl osnovy), mám raději nějaký souvislý text, kde si člověk dá tu práci o sobě napsat více než jen body.

Jinak koukala jsem , ty mluvíš arabštinou? To bych teda chtěla někdy slyšet nedokážu si představit co to je za jazyk , jen vím, že píšou takovýma těma klikihákama :D
Jezdíš vůbec někdy do ČR?
Jinak jak jsme se poznali to už jsme probírali u mě ve vizitce, nicméně jsem ráda, že jsem tě poznala, opravdu tu zbylo málo lidí, kteří mají mozek v hlavě a dá se s nimi pokecat jen tak o něčem, aniž by člověk něco potřeboval a tak to má být. Tak doufám, že se zase brzo uvidíme na serveru, nějak když sleduju ty novinky, tak jsem tak nějak trošku změnila názor. V době kdy jsem skončila byly strasný lidi v AT a to se teď taky změnilo, i nové zaměstanání bude, tak třeba se zase bude dařit , budu to brát jako takovou větší pauzičku :D

Škoda, že tě nevzali do AT , tobě jsem moc fandila, narozdíl od těch co tam už byly a stále se vrací dokola po tak krátký době ..Nevadí, ty jsi týpek ty to dáš příště Dáme si jedno nee?

Tak se opatruj a někdy si zase vzpomeň na WerymeX Pusa
johnik
Velmi pěkná vizitka


Dzonik jazyk
No10
LFCa BVBpekný vkus kamarát :-)
RuliiKkO
thanks all, appreciate it Pivo
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
ivanuska889
Vizitka super, dobre sa čítaSmile v poho hráč Smile vela šťastia v hre a hlavne v reale *gp*
Cappuccino
Výborný hráč a super člověk =). Ať se ti daří =). Jinak vizitkoš je super :D.
RuliiKkO
dik oboum) Hi
Upravil RuliiKkO dňa 07.07.2017 22:23
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Kacka
Chtělo by to edit, jinak něco o tobě vím a nadpisy pěkné. My se dlouho neznámé, ale co si šel ke mě do firmy, se celkem bavíme. Když Teda nezlobíš radlici :D ale si hodně v pohodě, hlavně můj zástupce Smile ať se ti daří na SP ale hlavně v reálu. A bacha na tu radlici :D
Yamatino108
Ruli, tebe som to tu dlhšie nekomentoval, tak je čas do zmeniť! :D. My sme sa myslím spoznali v roku 2014 vo firme Taxi Santos ak sa nemýlimYES. S tebou som si toho veľa zažil jak v AT, tak aj s Vikush a lukim ked sme hrali aj iné hry Smile. Boli to fajn časy v tej dobe Smile. Je s tebou sranda a vieš sa vcítiť do druhých. To už veľa ľudí v dnešnej dobe nedokáže. Prajem ti veľa úspechov jak v RL, tak aj na SP Smile.
Koldy
Rulko, moc se neznáme, ale každej pokec na ts je nezapomenutelný Smile Ty nezavřeš prostě hubu..<3 Vizitka se mi líbí až do posledních pár řádku, kde je napsanej nějakej "Kloppo". Hodně si u mě timhle klesnul, protože takovýho trenéra snad nemůže nikdo normální mít rád Smile ggmu
Jertn
Hola rulda
Nos conocemos por un tiempo, pero eres un amigo genial. Te habla bien en ts3. Nunca dejas de hablar, así que nos divertimos. Como lo dicen Espero que llegues lejos en la vida.

Tu amigo Jertn
Antihrdina
celkem týpek, ale nepřehnáněj to s tím Španělskem tolik :D. Moc se mi libí ty nadpisy.
RuliiKkO
Kačka: Děkuju ti za koment, máš skvělou firmu a jsem u tebe spokojený. Svoje jsem ti už napsal ve tvé vizitce a někde jinde, jsi skvělá holčina, ještě jednou díky.

Rado: Díky :D Já na Taxi Santos úplně zapomněl a vsadím se že HrBeeC taky ale ty si na to nějak pamatuješ ty brďo :D Jojo to byly dobrý časy a dost jsem se bavil. No tak já se snažím být sám sebou, asi na to mám talent :D díky

Koldy: ej kej ej, díky moc ;) ale no zas tolik to není :D klopp je number 1, ty budeš united fan co?

Jertn: Hey, muchas gracias por tu comentario, eres un buen tio y divertido, en ts3 siempre hay bromas por aquí y por ahí solo faltaría que juegues con nosotros al csgo. Smile

Qark: ej díky moc) ty budeš nějakej random ne? :D jsi v pohodě týpek, snad časem tě poznám lépe, díky.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
huDO
jediny kokošpaněl na SP. Ruli ať se daří v pomerančových sadech, v IRL a ať auto jezdí kam má Smile . Mnoho úspěchů na SP, v CSGO a hlavně v ETS a ATS :* . Tvůj lasík pougay <3
Akania74
Vizitka povedená, jinak hodně štěstí Smile
Pandy
Přesouvám mezi adminy. Vítej v teamu #topiku Hi
Rich
Hrozny administrátor, ani po česky nevieš. Kappa
Teraz naozaj, keď som nastúpil na moderátora, tak o niekoľko dní si nastúpil za mnou a ani by mi vo sne nenapadlo ako my dvaja si budeme rozumieť, či už súkromne alebo sa podržíme verejne, proste super kolegovia a hrozne som si ťa obľúbil, už na moderátorovi si si viedol nadľudsky dobre :D Toho administrátora si zaslúžiš a prajem ti to, fakt si super kolega. Vizitka je pekná a som rád, že si sa práve ty z tej starej gardy vrátil na server a aj že si sa dostal do AT. Veľa šťastia ti prajem Rulik! Smile
sokeres
Takže pane španěl známtě pár dní ale za to jsem stihl poznat supr týpka "Španěla" :D, Nadpisy na vizitce velmi hezké, Barvy se mi líbej zelená a bíla luxus, Tvé chování je super k hráčum a jako administrátor přeji hodně štěstí Smile

Hodně štěstí s životem a i na SP, a stvojí Přítelkyní Smile*JSEM FAKT NAŠTVANÝ*
Fullspeed
Dobré ale nikde není napsáno že rád používáš aimbot Smile :D
petrys
ses docela dobrej ital, dals mi ban za nic a csko ti taky moc nejde
</3
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasov
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasov
16%
Ne
7 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17