Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
LuKi_ - Vizitka [Thí End]
MRSHLL
Nazdár, Luki!

Zřejmě mne moc neznáš, já tedy naopak znám tebe, trochu. Tím trochu myslím, protože jsi zatím jediný administrátor v historii SP, který mi udělil platný ban (2014). Málokdy tě na serveru vídám, ale jestli stále hraješ, tak ti tedy přeju jen to dobré. Vždy si potrpím, že ke každému komentáři k vizitce, na dlouhou slohovou práci, ale tady bych jen napsal to co jsem napsal, páč zas nemám tolik nápadů oplývajících samými chytrými slovy a vše důležité, co jsem měl na srdci, už je bílé na černým. Takže s tím se loučím a pá. :D
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
aure
18th kamos lxs vizitka CC nerde csk
saftySR
Čau Luki v pohode vizitka a tiež si uplne pohode hráč :D Niekedy sme sa sice moc v laske nemali ale dnes to uz je v pohode :D a este si aj moj RnS bráško :D
LuKi_
RnS braško navždy, děkuji všem a aure ... :D Nepiš dík :D Ty víš kvůli čemu jsme se neměli lásce, ale teď už všechno v klidu.. :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Saph1R
Lukiii, pamatuju jak jsme se takhle poprvé setkali na územku v Bayside jak jsi byl v OD a psal jsi mi jakej jsem kid a hele dneska. :-D Vizitka dobrá, akorát bys mohl o něco povyrůst, s těma 170cm se nedivím že si kde kdo na Tebe dovolí. :D
LuKi_
Děkuji saphirko, však teďkom tě beru jako brášku, si pro mě šéfko s velkým Š, jeden z nejlepších blokerisu na SP. Prostě
#SaphoŠefko

PS: Víš jaký názor jsem ti naspsal na skypu za tu poslední větu.. :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
LuKi_
Díí end Smile
Díky ještě jednou tumíkovi Smile
5 let na sp je 5 let bracho.. Každého to po čase přestane bavit, tak někdy na csku Smile
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
sKiLL
LuKi je škoda, že končíš... SP budeš chybět, každej víme svoje, nejlepší časy na CSku :D Nebo spíš nervy s děckama v týmu? :D Někdy musíme zahrát, no a samozřejmě jsme si spolu i párkrát něco zajeli Smile Užívej x)
Fatalqo_
Chtělo by to nějaký update :D jinak Vizitka fakt super, člověk si po včerejšku fakt bomba :DDD
Myslel jsem si že si nebudeme co říct, a hovno :D Kecali jsme jak draci a ještě bych i zůstal, jen české dráhy a ty vaše tramvajky.. :D
Jsem rád že jsem mohl spoznat takového člověka jako ty.
Těším se na SP sraz :DDD Doufám že pojede i ta nejmenovaná osoba ( ty víš o koho se jedná, možná i někdo jiný :D )
Hodně štěstí v realu a šéfa nakopej doprde*e
LuKi_
Tak na SP sraz se těš :D Představoval jsem si tě jak nějakého nerda a přitom uplně v pohodě kluk, s kterým se dá pokecat.. Ještě teď mi je blbě z toho hnusného McDonaldu :D
Jo to taky doufám, že pojede :D
Díky
PS: Sry za to čekáni niggo a díky za rozměnění a tašku :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Fatalqo_
Ta prodavačka... bych jí dal takovou ránu.. :D Jinak za tašku a rozměnění není zač,stejně si to utratil za chlast.. :DDDD A ten mekáč... :D Byl jsem rád že jsem došel domu :D
Rich
Takže ahoj LuKi Smile
Krásna vizitka farebná, na serveri si rozumieme hneď prvý deň ako som prišiel na server sme pokecali fajn hráč aj keď minule som bol trochu proti OD a aj proti tebe ale skvele si teraz rozumieme si jeden z lepších hráčov si dobrý človek dobrá dušička :D Nech sa ti darí chlapče Smile
LuKi_
Děkuji moc, někdy to upravím. Celkem si té předposlední věty :D :O
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Fatalqo_
Jaký díí end ! Právě začátek !

Nechápu že z takové hry jsme se dostali až tak vysoko s přátelstvím, viz. včerejšek / dnešek :D Nejvíc zabité.
Znova nějaká taková akce, napíšu ti hned jak dostanu o tom info. Snad ti to výjde s tou holkou. Smile vypadali jste spolu dobře a také k sobě si hodíte jak si mi říkal doma :D

Nejsem v nezapomenutelných, na co když mi to říkáš přímo v realitě. :D
Jen abych nemluvil o realu, tak i CS:GO umíš hrát za tu dobu co jsem tě vždy tahal.
GTA tam tě už moc nevídám. Oba máme teď jiné zájmy.
Hodně štěstí v realu tak i v tom virtualu ale neztrať tam zase nejvíce času..

#Ofceftopu jak říkáš
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
LuKi_
Žádný Díí end :D
Taktéž néchapu, včerejší akce ve Studence.. :D
No nebudeme nic s tou holkou předbíhat :D
Neaktualizoval jsem dlouho tu vizitku, protože jsem nehrál tak.. :D
Spíše já tě tahal ne ? :D Ty si zajištoval poslední místo v tabulce :D
Neboj se ve virtualu nebudu ztracet čas, mam před maturitou tak OSmile

Přesně #OfceFtopu <3 :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Barty
Pro mě jsi pohodář. Znám tě tak na půl ale teď po přečtení už vím i pár věcí které jsem nevěděl. V době tvého adminování jsem tě bral jako fajn admina. Když byla akce tak stála za to. Dokázal jsi pomoct..

Občas tě zahlédnu i teď na serveru a nejsou s tebou problémy. U vizitky nemám co vyčítat. Je pěkně provedená, obsáhlá tak akorát.
Ať se ti daří Smile
Dush3yo
Nedávno jsem tě znovu viděl na serveru. Přijde mi škoda, že kdy skončili lidi jako jsi ty. A už zase tolik nehrají. GL jestli plánuješ pokračovat. A GL v životě, nevím ani, jestli jsem ti jí v 2015 okomentoval. :D
MaTy
Měj se Luki, díky za tahání v csku, ať se ti daří a ať máš víc aut před barákem než do teď. Srdce
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Kikush
Hezké LuKi hezké. Jen tak dojdu na web a vidím tvoji vizitku s tím, že definitivně končíš. Ty časy, kdy jsme každý den hráli SP a u toho volali společně i s Xenou a Krowkym jsou nezapomenutelné. Hlavně naše první video s Fannym. No spíš moje, tebe jsem si tam vzala proto, abych tam nebyla sama. :D Mám uložená ještě nějaká videa z roku 2014, kdy jsme volávali a dělali blbosti, ale raději je sem nebudu dávat veřejně. I v pár firmách jsme spolu byli, dokud jsi nepřešel k temné straně a to k policii (to si pamatuji). Všechno jednou skončí, jako i tento server jednoho dne, ale vzpomínky nám zůstanou.
Ať se ti v osobním životě daří, ať si najdeš práci, kterou bys chtěl dělat a také slečnu, s kterou bys už třeba mohl plánovat pomalu budoucnost (pokud ju již nemáš heheheee) Třeba se někdy společně potkáme na FiveM serveru, na který jsem sama zvědavá, jak dopadne.
Tak se měj. Hi
LuKi_
xddddd hlavně si nezapomeň dát žádost do at, až tu za rok budeš hrát zas na 3 dny
V té době kdy jsem si daval žádost do AT jsem byl hodně aktivní,ale skončila zase zima a začala sezona zavodu , akcí tak se čas na hru fakt už moc nenašel.. Takže, to že je pro mě přednější realny život a dávam do práce vše, jenom pro to abych se měl lépe , tak sorry, není mi 16 abych tu byl pořád ;) Žadost jsem zkusil, nečekal jsem ani souhlasy, ale je tam mnohem víc lepších a aktivnějších kandidatu a mě ta hra po 9 letech prostě už nebaví a není nic co by mě tam neustale tahalo, když 90% komunity ma potřebu se jen uražet a psat hovna jako ted ty..


Měj se Luki, díky za tahání v csku, ať se ti daří a ať máš víc aut před barákem než do teď. Srdce


Tak už ted dvě stačí, ale už mam zas vyhlednute ještě další, ale to až prodám nissana :D Ale děkuji, tobě ať se taky daří <3
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
23 Hlasov
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasov
16%
Ne
7 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11