Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Bouček
Foxisek
i50.tinypic.com/2gy27uv.png
[DRiFT]Foxi$_: Zdarec Boučku, vítám Tě u dalšího rozhovoru. Mohl by jsi se nám začátek představit?

_BOu[C]3k_: Aoy, volám sa Marek (priezvisko neni treba) mám 15 rokov. Chodím na základnú školu do 9 ročníka.

Na SuperParbu som sa prvý krat pripojil niekedy Marci 2010 (netuším presne kedy ale viem že Marec). Môj prvý nick na SuperParbe bol [$HD]BoHouSeK_. Hrával som tam asi rok ale bohužial som poslal kamarátovi poslal IPčku (SuperParby) a robil tam bordel cheating,nadával a podobne.Tak skončil v BanListe nemal som kde hrávať tak som odinštaloval GTA aj SAMP. Po niekolkých mesiacoch som sa nudil pozeral som čo mám v PC a zahliadol som tam GTA inštalačku tak som si povedal že a skusím nainštalovať tak som si nainštaloval aj SAMP. Pozrel som starý web SP bola tam ešte stará IP tak som si hodil do oblubených a pripojil som sa a čo sa stalo? Hneť mi vyskočilo Vitejte v Reálni Zemi.Pripojil som sa tam pod nickom _BOuC3k_. Bol som šťastný že môžem opäť hrať na SuperParbe tak som hral vozil sa,lietal a tak. Nemal som tam kamarátov tak som sa musel vtierkmúť aby som niekoho poznal. Potom som spoznal Kapa kde sme si písali cez Team Chat u Taxikárov. Já som sa spýtal či ide niekto volať a skype a ozval sa Kapo a ešte niekto tak sme furt volávali každý deň ale aj cca 3 hodiny.. Spoznal som aj Hetku,MiŁku,Patresa,Husteho,Dangera a ešte pár ludí .Potom som sa nejak stal známym hráčom.Hral som 300,400(Som sa premenoval na _BOu[C]3k_),500 hodín spoznál som dosť hráčov,samozrejme aj nepriaťelov som mal ktorý mi len chceli uškodiť (Armani,Husty). Potom bol nábor tak som si skúsil zažiadať o práva. Admíny so mňou nemali problém dali ÁNO. Bol som len zvädavý na lofasov verdikt. Pak som pozrel a videl som tam. "Zamýkam přijatý na skušebni dobu." Bol som šťastný že som sa stal admínom chránil som server ako sa dalo sem tam niečo som spravil.. Ale 28.1.2012 lofastek končil. Tak Nissan bol na servery prišiel som aj ja potom Nissana sa pýtam či ide volať on mi povedal že volá s lofasom, povedal som že ať ma prizve tak ma prizval volali sme ale potom lofas začal blbnúť a začal banovať server ,bol som sám na servery (naschval ma tam nehal) tak som to vypol a šiel som preč. Na druhý deň som nemal práva na webe ale na servery som mal tak som bol chvílku na servery a potom som sa odpojil (musel som ísť preč). Pripojil som sa cez mobil na SP a pozerám SB že Bouček ty ****e proč banuješ server spamovali SB. Snažil som sa im vysvetliť že som to já nebol ale furt že som to já. Bol to ale lofas ktorý banoval a v ten deň kedy banoval som bol vyhodený z AT aj s Nissanom.Ale aj tak som nekašlal na to a bjoval som ďalej že sa tam vrátim a nakoniec sa mi to podarilo dostal som sa tam späť (nabral ma Lapour) vtedy bolo 26.5.2012 tak som bol asi 2 mesiace admínom a zase som odišiel možno sa tam vrátim to neviem. Ale ako vidíte furt tu obsmrdam.


[DRiFT]Foxi$_: Jsi se nám do toho opravdu dal. Mohl by jsi popsat své pocity, když tě vzal lofastek do AT a když jsi přišel na server, jak to na tebe celé působilo?

_BOu[C]3k_: Uff. Čo som hneť spravil keď som prišiel na server bolo /say čáute . Bolo to dosť iné bol som aj prekvapený že som sa tam dostal, bál som sa hlavne že či budem svoju prácu robiť dobre ale myslím si že som ju robil dobre. Hráči mali predomňou rešpekt čo som bol spokojný.

[DRiFT]Foxi$_: Svojí práci jsi dělal dobře, neboj. Co plánuješ do budoucnosti?

_BOu[C]3k_: Budúcnosť si až tak neplánujem.Maximálne chcem mať dobrú prácu.

[DRiFT]Foxi$_: Co plánuješ po ZŠ? Spíše čím se chceš vyučit.

_BOu[C]3k_: Plánujem ísť na Eletrotechnickú školu alebo Automechanik.Lepšie povedané neviem sa rozhodnúť. :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak musíš si vybrat, co Tě více zajímá/baví ne?

_BOu[C]3k_: Skôr elektrotechnická ohladom elektriky a tak.

[DRiFT]Foxi$_: Jasně, vše je na tobě.

[DRiFT]Foxi$_: Blížíme se ke konci našeho rozhovoru, někoho např. zajimá, zda-li hraješ i jiné hry, nebo jaké máš koníčky.

_BOu[C]3k_: No samozrejme že hrám i iné hry. Hrám Battlefield 3,Call of Duty Modern Warfare 3,Mafia 2,Need For Speed Carbon. Koníčky? No krčma,ženy,autá! :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak já Ti děkuji za tvůj čas, který jsi si na mě udělal. Měj se.

_BOu[C]3k_: Nemáš zač i já ďakujem. Aoy. Peckaaaa

Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 11:11
Kriss
Perfektní práce!Správně
Kapo
good jjj taxikár v pohode rozhovor *Dobrá práce*
:D :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
HeWhoMustNotBeNamed
LAZGA ATMYN, dobrý rozhovor :D
GJ foxi :D
Respy
Krása.Len tak ďalej
Foxisek
Díky všem! Pivo
Bouc3K
Díky

Jak sa dalo tak to šlo :D
Bouc3K
Citace
Teczka83 napsal:

Zase jeden s rozhovorů, který jsem dočetl až do konce. Bouček je jedn z mála lidí tady na serveru, který bych chtěl poznat osobně Smile. Super kámoš Smile. Rozhovor super. YES


Keby sme neni ďaleko no problém ale sme bohužial ďaleko. To jsem nechtěl
NeXus
Good *Dobrá práce*
KeepSmilling
Nice rozhovor.. Smile
Foxisek
Díky všem. *Zatancujem*
Mamba
pěkný rozhovorek :;)
Fuska
Pěkný rozhovor!
wlcacek
Hezky napsaneSmile
Boucek je bezva hrac. Verim ze budes bezva clovek v realuSmile
Bouc3K
Citace
wlcacek napsal:

Hezky napsaneSmile
Boucek je bezva hrac. Verim ze budes bezva clovek v realuSmile


Wlku Mimo . Možno áno :D
DonuT
Smile
Pixel//pozastaven
Upravil/a HeWhoMustNotBeNamed dne 22.09.2012 19:19
Patazz
Moc hezký rozhovor Smile
wlcacek
Citace
Teczka83 napsal:

Bůh ví, na co ten Wlk myslí Ooooh :D:D:D

heheheee To bys chtel vedet co? :D:D
MaReK_
Dobra rozhovora
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Radkoo
good job Palec nahoru
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15