Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Logo kapely ?
WOLIX
Zdravím,tak jelikož mám svou kapelu a mám pár songu apod.. ale mám i logo ale zkusím jestli mě nějake nezaujme vic Smile

Jedná se o nějake čitelné logo,např třeba jako má KABÁT ! prostě originál logo s názvem ŘETĚZ

Takže logo s názvem ŘETĚZ za to bude odměna 5-7 mega..

Další bude s Logem ŘETĚZ+ pozadí..
Jelikož jsme roková kapela tak by to chtělo nějake dobré rockové pozadí..

Když hráč udělá logo a pozadí s logem,tak můžu si vybrat jen to logo a pozadí s logem ne..

Ale když bude pozadí s logem dobré a zalibi se mi logo,tak bych se s dotyčným domluvil jestli by mi neposlal logo a za to by dostal odměnu, a třeba pozadí zase od někoho jineho..

Odměna za dobre pozadí s logem + samotné logo tak je 13-14 mega.. za samotne logo 5-7 a za samotné pozadí bez loga 2-3 mega a za pozadí s logem 5-8 mega ;)
Když tak otazky do SZ ;) Soutěž probiha do 30.9 ;) Hodně štesti ! ;)

Výtvory mi dávejte zde nebo do SZ ;) jestě bych rád věděl jestli se vubec někdo zučastní tak kdyby ste se zde někdo napsali tak by to bylo lepši ;)
Upravil/a WOLIX dne 22.09.2012 15:49
WOLIX
žádný tvurce se nenajde ?
Patazz
Ahoj, mohu ti pomoct.
WOLIX
čao,byl bych rád..dokážu si jako sehnat i někde jinde ale myslel jsem že se mužu tady na SP spolehnout,, je tu hodně tvůrcu ;) Dík
Patazz
Zítra, mám času plno. Vrhnu se ti na to celé, penízky, penízky *Tu sem*
Bravura
Skusím ti něco vycraftovat :D Zítra nebo pozítří očekávej SZ s odkazem na down
WOLIX
OKa díky ;)
Tr1xmy
Skusím neco pak se ozvu Smile
WOLIX
Dobře termín je určený vyše.. alespon pro tento topic do SZ se mužeme domluvit i na pozdějši čas ale asi už za niši vyhru :D
eRo
Hele, pokud chceš nějaké logo mám super trvůrce.Vytváří trička a loga.Pokud by si chtěl víc informací (Jeho FB třeba).Ozvi se do SZ Zde je jeden z jeho výtvorů: img.tpx.cz/uploads/zemedelskedruzstvo.jpg
Ale na 100% to nevím jestli by ti to dokázal udělat.Ale asi jo :D
EKG
Neviem či ti to prišlo WOLIX máš to v SZ.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17