Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
err0rk0^ Vizitka
saftySR
Post Hl. Admina na ňho ! error prajem ti to :D
Respy
Vítaj.
err0rk0
Díky pánové.
IcE__
Errorko si človek pred ktorím mám rešpekt , hrozne sa mi páčia tvoje videa a vizitka taktiež pokračuj v tvorbe len tak ďalej ;)
DarKoBiT
Proste legenda :D
HeWhoMustNotBeNamed
Hl. webu jsem předal Tobě, pevně doufám, že to tu povedeš dobře. Smile Jeden z mála, z kterých mám fakt respekt a mám ho rád. GL a třeba tu vydržíš. )
Zrušený účet
Příjde error a naskočí mi error na PC. rofl
Kolega fajnový, už chce i můj věk znát a zařídit si semnou "pohovor" sice nevím na co, ale chce. :D:D
Vizitka jak jinak, než hezká. jazyk
Grizzly
Už jsi mi sehnal ty hodinky s vodotryskem? :D:D:D:D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Geroj
Vizitku by si mohol prerobiť :D super stunter a ešte lepší admin Smile
err0rk0
Díky, vážím si toho. Na co pohovor? Chci Tě zaměstnat. :D:D
Pixle, díky. Možná že ano, uvidíme co přinese čas. :D

No vizitka už je pod útokem prachu, chtělo by to aktualizovat, ale jsem líný, nechce se mi s tím kakat. Možná někdy. :D Díky!
ivanuska889
Super vizitka *Dobrá práce*
Ruda
Ty bídáku, ty si zase v ATčku?(Nebo pořád?), taky bych ti měl přijít občas napsat nějakej ten dotázek. :-D
dusan_sk
Keď závody boli skutočne o závodení si bol pre mňa vzorom majstrom vo svojom obore. Na Infernus a tvoje drifty sa nezabúda.
Pandy
Přesouvám mezi adminy, hodně štěstí v ATeamu Smile
RuliiKkO
testerk0, no co k tobě říct, jsi naše legenda, jsi můj bratr. Nejvíc v pohodě člověk, neskutečnej pohodář, jak ingame tak irl. Jsem moc rád že jsme zase v kontaktu, že jsme si načasovali ten comeback tak dobře :D Je to už dlouho ale pamatuješ si pořád na naši historii o nabíječce co? :D Díky za vše co jsi kdy pro mě udělal, nesmíš se nikdy změnit!!! Někdy bych si rád udělal s tebou nějakej ten tiket, všiml jsem si že ti to docela jde :D Člověk který vždy pomůže, občas si něco zahrajem mimo SP, pokecáme no a doufám že se jednou stavíš, ukážu vám to tu. Drž se, mám tě moc rád, jsi jednička. Pivo
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
vajcak
Legenda top admin sef
Kacka
Ahoj pán Admin :D Hezká vizitka, je ti 25, já myslela že miň něco jako mě :D Jinak si hodně v pohodě a gratuluji, k povýšeni na admina. Takže někdy očekávám akci jazyk A někdy bychom mohli dát monopoly ne? Ať si zničím nervy úplně :D Jinak se známe už celkem dlouho, tak doufám, že nám to někdy vydrží a taky doufám, že někdy půjdeš ke mě do firmy, jak si slíbil jazyk Ať se ti daří na SP ale hlavně v reálu. Smile
err0rk0
Ruli: Díky moc taktéž za vše. Když něco potřebuji, vždy pomůžeš jak můžeš. Jsem rád, že jsem tě tady poznal a jestliže se to někdy podaří tě navštívit v ty díře kde žiješ, budu se moc těšit. :D

Kacka: No jo, už stárnu sakra. :D Díky moc, vážím si toho a monopoly určitě zase zahrajeme. Smile Do firmy se někdy stavit musím, už o tom mluvím dlouho já vím, ale jednou to příjde. :D No na to si budeme muset ještě nějaký čas počkat, protože teď mám firmu. :D
maxim92
err0re, tebe poznám už ku*va dlouho, jsi frajer. A pan Admin, doufám že tu ještě pár let s námi vydržíš! *Hraju*
Geroid
Erorko zase na plny uvazek Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
16%
Ne
8 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
7 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online