Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Keep
Foxisek
[DRiFT]Foxi$_: Zdar Keepe, vítám Tě u dalšího rozhovoru. Na začátek by jsi se nám mohl představit.

KeepSmilling: Ahoj, díky, že jsi si mě vybral. Jmenuju se David a jsem z Prahy. Na serveru mě mužete vidět pod nickem KeepSmilling. :D

[DRiFT]Foxi$_: Na úvod to jde. :D Teď se dostaneme k části SP. Mohl by jsi nám říci, jak jsi se na SP vůbec dostal nebo co Tě sem přivedlo?

KeepSmilling: To jsem rád.. :D Na SP mě dostal kámoš někdy v prosinci 2009, když jsme hledali nějaký SAMP server. Na SP jsme zůstali, protože zde bylo mnohem více možností než na ostatních serverech.

[DRiFT]Foxi$_: To máš pravdu. Jak začínala tvoje "kariéra" na SP?

KeepSmilling: Tak moje kariéra začala samozřejmě na postu hráče.. -.- V tý době ještě na SP nehrálo tolik lidí. To byl lofastek ještě řadový admin a byla tu "nadvláda Wojty". :D

[DRiFT]Foxi$_: Od postu hráče, jsi To dotáhl až na post administrátora, o co touží každý hráč zde na SP. Řekni nám, jak jsi se do AT vůbec dostal.

KeepSmilling: Tak na post admina jsem se dostal díky Rocketovi. Chvilku po tom co byli zvoleni Rocket s Lapourem tušim, tak se pořádal hromadný nábor adminů. Řekl jsem si proč to nezkusit.. Hodin jsem měl dost choval jsem se jak člověk prostě nebyl problém.. :D Docela jsem byl překvapenej že bylo tolika adminů pro moje přijetí.. :D (Myslim, že si byl přijatem se mnou ne?:D Nebo až na dalším náboru?:D)

[DRiFT]Foxi$_: Já jsem byl přijatý jako poslední od náboru Rocketa. Dále se dostáváme k části v reálu. Mohl by jsi nám říci, co Tě baví nebo co rád děláš atd.

KeepSmilling:
Baví mě Parkour, StreetDance a Motocross. Bohužel už ani jedno ze zdravotních důvodů nemůžu dělat závodně.. Taky rád chodim ven s holkama atd. :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak to je škoda. Co plánuješ do budoucna?

KeepSmilling: Do budoucna? Plánuju být příživníkem. :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak nezbývá mi nic jiného, než aby jsi Tím přižívníkem tedy byl. :D Keepe, děkuji, že jsi si na mě našel čas a sepsal jsi semnou rozhovor. Měj se hezky!

KeepSmilling: Já taky děkuju.:D Třeba budu o něco slavnější :D:D Měj se hezky.[/b]
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 11:30
Tr1xmy
Další dobrý rozhovor Smile Len tak dalej Smile
Lojzo
*Dobrá práce*
kapr
KeepSmilling: Taky rád chodim ven s holkama atd.
[DRiFT]Foxi$_: Tak to je škoda.

Co je tím myšleno? :D jakože je škoda že chodí ven s holkama? :D jinak dobry rozhovor.

Edit: jo aha to bylo myšlene na tu větu předtim, až teď mi to došlo :D
GTAHellsing
Najs Foxi Najs Smile .. A street Dance som aj ja tancoval .. len ma to prestalo bavyť vzdal som to :D ..
ZoomiceQ
Pěknej rozhovor Smile
KeepSmilling
Danke :D
wlcacek
Hezky rozhovor Smile
Jsi bezva hrac a byl si vyborny adminSmile
Foxisek
Citácia
KeepSmilling napsal:

Danke :D


Ty neděkuj, to já musím děkovat. :D
KeepSmilling
No jasný :D
WOLIX
Citácia
kapr napsal:

KeepSmilling: Taky rád chodim ven s holkama atd.
[DRiFT]Foxi$_: Tak to je škoda.

Co je tím myšleno? :D jakože je škoda že chodí ven s holkama? :D jinak dobry rozhovor.

Edit: jo aha to bylo myšlene na tu větu předtim, až teď mi to došlo :D


:D :D :D :D: D :D :D :D :D
Jinak prostě keep je muj klučina jde to vidět :D :D :D
KeepSmilling
Citácia
Teczka83 napsal:

Noooo, konečně zase co číst. Kíípe, Tebe řadím na svém žebříčku kde jsou Bouček, Kapo, Lojzo, Jatkar, @ngel a ještě pár dalších. Prostě lidi, který znám od začátku a mám k nim jiný přístup, než k ostatním. Patříš mezi ty, který bych rád poznal osobně. Jinak Foxi, rozhovor je super. A můžu říct, že Tvoje rozhovory patří k tomu nejlepšímu, co jsem četl Smile.

Díky. setkat reálně se můžeme v tom neni problem ;)
KeepSmilling
Já to teď mám do Prahy 100 km,ale až bude čas neni problém
Wellar
pěkný *Dobrá práce*
RockeR
Keep, ty už slavnější bejt nemůřeš, best friend Smile
Foxi$ dobrej rozhovor, do budoucna takovej taky plánuju, ale ještě nevím s kým.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Fuska
Pěkný rozhovor tleskám foxi Palec nahoru
Foxisek
Všem děkuji. *Zatancujem*
Xkol
Paradny rozhovor
NeXus
Nice :D Skvělá práce
KeepSmilling
Děkujem :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15