Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bitva o kopec - Hra na webu
Mine
To, na čo si strielal nebol Koldy, ale figurína vo výklade. Keďže si nevidel krv, tak si to šiel skontrolovať a ja som si zatiaľ kopec zabral.
RuliiKkO
Přiletěl jsem s hunterem, všechno to tam vystřílel a seskočil padákem. Zasunul jsem do země Španělskou vlajku a teď to vedem já s králem Filipem VI ze Španělska. ez
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Czech_
Zapomněl jsi ze kdyz vyskocis z Hunteru tak spadne. Tak se i stalo a spadl na tebe i na tu tvoji vlaječku. Prisel mi pomoc Svaty Václav a spolecne jsme překonali Filipa a Kopec je nas.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Hendy
Svätý Václav dostal epileptický záchvat tak si zavolal záchranku, tak prišiel po vás vrtulník a vy ste bezpečne odleteli do nemocnice, ktorá je ďaleko od kopca, potom Svätý Václav v nemocnici zomrel a ja som následne kopec obsadil.
Czech_
Jelikoz si nevedel jaky kopec to přesně je, tak jsi obsadil ten špatný kopec. Ja se vrátil na dobry kopec a Česko tedy kopec vede stále.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
RuliiKkO
Tentokrát jsem přišel s Iniestou, Xavi a Ramos. Všechny jsme tam na kopci dokopali a obsadili kopec, vlajka Španělska tam pořád pěkně vlaje.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
MegaBite
Ve španělsku vypukla o občanská válka, tudíž ses musel vrátit a podpořit revoluci. Kopec je tedy můj.
Koldy
Špatný výběr strážců na kopci. Ramos už je starej tak neubránil přílet Dybaly a všichni museli rezignovat. Kopec je můj
Czech_
I keď Vaclav umrel, zustal po něm kůň. Toho sem osedlal a společně s ceskym praporem sem se vydal na kopec. Kopec som dobil a moje jednotka ho obsadila a koldiho zabila. Španělskou vlajku sice nikdo nesundal, ale ja som to udělal a dal Vlajku ceskou.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Octavia
Vystřelil jsem z hand canonu, ten výstřel byl tak hlasitý, že tvého koně splašil. Kůň tě shodil na zem, dopadl jsi na páteř a tím jsi i zemřel. Kopec je můj.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Hendy
Na kopci bola skrytá pasca na ktorú keď stúpiš tak ťa to zabije. Nikto na ňu zatiaľ nestúpil ale Xellovi sa predsa podarilo nechtiac stúpiť na pascu a tak zomrel. Kopec som obsadil a dal tam Slovenskú vlajku.
Czech_
Nebot som srdcom vychodnar tak slovensku vlajku som ponechal i ked som znova kopec prevzal. Jak sem ho prevzal ? no jednoduse . Hendy si tam dovedl holky na kopec a robili tam bordel. Dostal jail na 1Ominut a ja mezitim som kopec prebral s devčaty.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Koldy
Děvčata tě tak rozptilovali, že jsem jim zaplatil, aby tě opili. Pak jsem přišel na kopec a zabil tě. Kopec je můj
Mine
Polícia ČR ťa s dievčatami zatkla pre podozrenie z nelegálnej prostitúcie. Kopec bol zaistený ako dôkaz, a keďže sa k nemu nikto nehlásil, tak som si ho vzal.
Koldy
Jelikžo to byl omyl tak mě hned propustili a okamžitě jsem si kopec zase přivlastnil. JE MUJ!
Czech_
Tebe zavolali aby si sel convoj s dealeremi a tak si odfrčel. Kopec zustal nezabezpeceny a tak som ho sebral ja, a udělal som na něm hotel a vydelavam peníze. HAHHA KOPEC JE MOJ
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
savage
Na kopci som zbadal ciselko zadarmo do prispekov pod profilom,tak som ti vykopol sanku,na co ta zlozilo a kopec je moj.
Loly
Savage musel ísť obraňovať sklady ktoré mu Destiny ukradol a tak kopec opustil. Ja som si to všimol keď Destiny spamoval gang chat s tým že máme ísť obraňovať. Ja som ale šiel na kopček, je môj
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Czech_
Ked ze si nešel ochraňovat dostal jsi kick z gangu. Jelikož jsi byl tak naštvaný jel jsi majiteli gangu rozkopat trpaslika co ma na zahradě. Kopec zustal osamocen. No ja tam přijel na dovolenou v sandalich s ponozkami a kousnutim do řízku sem kopec prevzal.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Octavia
Spawnula se gang dodávka, běžel jsi za ní jako slepice po flusu. Opět byl kopec osamocen. KOPEC JE MŮJ
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13