Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Bitva o kopec - Hra na webu
Koldy
Toho jsem si taky všimnul. Byl jsi sice na kopci dřív, ale já jsem na kopec pomalu vyšplhal a v noci jsem tě zabil. Kopec je můj.
Octavia
Přečkal jsem do další noci, moc jsi se přehulil a spal jsi jak dřevo, taktéž jsem Tě zabil po tmě. Kopec je můj.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Koldy
Bohužel jsi asi byl pod vivem alkoholu, protože si v noci nezaznamenal, že jsem to nebyl já, ale byl to můj uklízeč, kterého jsem měl o pár míst vedle sebe. Probudil jsem se a kopec jsem si opět převzal, takže je můj.
Czech_
Druhy uklizec zabil tebe, nebot si myslel ze to ty jsi mu zabil kolegu. Pak následně zistil, ze nezabil správného a zabil se tedy sám.
Ja tam došel čistě náhodou a Kopec se mi klaněl u nohou. Kopec je mujjj huahho
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Octavia
Tak moc mě to zamotalo, nechápal jsem to tak jsem začal střílet všude, kolem sebe. Zastřelil jsem i tebe, nějakou náhodou. Kopec je můj.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Mine
Z tých závratí si nakoniec prepadol do bezvedomia, okoloidúci ti zavolal záchranku. Kopec bol prázdny, keď ťa odviezli, tak som si ho zabral.
Czech_
Ty si hral semnou minecraft. Bohužel sem te porazil, a tedy si mi musel odevzdat vyhru, která byla dohodnuta. V ní byl zahrnut i kopec. Tedy som vlastnikem ja.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Koldy
Jelikžo jsi závislák a furt jsi hrál minecraft, tak jsem se schoval na kopec a počkal až dohraješ a půjdeš spát. Ve spánku jsem tě odkutálel z kopce. Kopec je můj
Jertn
Jelikož jsi se urazil a mutnul jsi si mě, tak jsi mě neslyšel, jak jsem se vlížil na kopec a potom jsem tě zabil. Kopec je můj


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Hendy
Jertn ty si zase dostal ban za to že si zneužil mutnutie takže kopec je môj. :D
Koldy
Přejmenoval jsem si na serveru jméno, aby mě nidko nepoznal a tak se mohl vydat na kopec. Bohužel, když jsem se na kopec vydal tak všichni věděli kdo jsem. Nevěděl jsem proč... Přejmenoval jsem se znova a hunterem jsem tě rozstřílel a přebral kopec. Kopec je můj.
Jertn
Jelikož jsi s hunterem spawnkillovat, dostal jsi jail a mezitím jsem kopec zabral já.
Kopec je můj!


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
Nebyl to od tebe první jail neprávem na mě. Jail jsem přečkal a u kopce čekal než se rozbrečíš, protože přicházíš o mega doibrýho kámoše. Rozbrečel jsi se a já tě shodil. Kopec je můj.
Jertn
Chtěl jsem se s tebou zas kámošit, ale když jsem přišel na kopec, tak jsem viděl medvěda,jak tě jde zabít. Bohužel jsem přišel pozdě a nestihl tě zachránit, tak jsem tě alespoň pomstil a zabil ho.
Kopec je můj.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
Kámoš by věděl, že se v medvědovi dá furt žít. Přišel můj kamarád Petrys a rozřezal medvěda. Já jsem vyskočil a urval tě tak, že jsi odletěl z mapy San Andreas. Kopec je můj
Jertn
Jelikož tě medvěd předtím pokousal, vykrvácel jsi a zemřel jsi.
Kopec je můj


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
JAK UŽ JSEM ŘIKAL, PRAVÝ KÁMOŠ PETRYS TOHLE VŠECHNO VĚDĚL A POSTARAL SE O KOLDYHO. NIKDO NEVYKRVÁCEL. KOPEC JE FURT MŮJ
Czech_
Jelikož Koldy a jeho "kamos" Petrys šli společně bruslit za rucicky, zapomněli ze jsou na kopci a spadli z neho jak švestky ze stromu. Ja přiletěl na drakovi Bezzubkovi a ovládl jsem kopec hah
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Koldy
Drak bezzubka viděl masíčko v podobě tebe a sežral tě. Přišel jsem na kopec a bez boje jsem přebral kopec. Kopec je můj
Czech_
Kopec zase upadl, tedy i ty si upadl když si sel ze schodů. Ja jsem tam priletel se sultanem, ktery ma neomezene nitro, palivo atd atd a prejel jsem tě abYch te dorazil. Kopec jsem tedy prevzal. A kraluji si tu jak pan
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18