Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Bitva o kopec - Hra na webu
vajcak
V skutočnosti máš len jeden dom ale kopec žiadny tak si kopec berem ja
Geroid
Kopec obsadily legendy superpařby a uctijí pamatku FlexKillaha. A kdo si sobecky zabere po tomhle kopec pro sebe je jenom bezvyznamný kolonizator jemuž neni souzeno se do legend dostat.
Koldy
Jsem bezvyznamný kolonizator a zabral jsem kopec.
vajcak
Ty si hráč ktorý kuse provokuje tak si o kopec prisiel kopec je moj
Czech_
Ja sem si koupil hunter za 2mld sp dollaru abych si kompenzoval male prirozeni. A proto vas všechny znicimmm pif paf a jste dole, kopec je mujj
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
reinz
Hodil jsem po tobě Destinyho, kterej se 30x lagnul a hunter byl insta dole (: Kopec je můj B)
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Hendy
Ja som si so sebou vzal maverick, prišiel som na kopec a tými vrtuľami som ťa rozsekal na drobné kúsky a tým pádom je kopec môj.
Koldy
Já jsem si s bráškou zaplatil komando a vybojoval kopec. Kopec je můj.
vajcak
Tvoje komando odišlo jak ste vybojovali kopec ptm ste už boli slabý teba som zabil kopec bol voľný kopec je moj
Czech_
Tvoje jsou jedině tak ty malý vajca co máš dole. Ja jsem tam došel s armadou a celej kopec sem zablokoval. Nechť žije Česko.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Jertn
Šel jsi nahlašovat chybu na web, mezitím jsem se k tobě přiblížil a začal po tobě střílet uzinou. Byl jsi v ESC, tak tě to vyhodilo ze serveru a kopec je můj. Jdu na něm udělat kopec smrti Ratatata


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
Když jsi dělal akci kopec smrti tak jsi mě nemohl zabít a radši jsi se odpojil. Kopec je můj
Moravsky_kluk
Jak si získal kopec tak si urazil nějakého admina a dostal si ban a kopec sem si vzal. Kopec je killera :D
vajcak
Ty si ten kopec bugol dostál si ban za bugovanie kopec bol volny kopec je moj
Koldy
Zažádal jsem si a dostal jsem unban. Kopec jsem si opet vzal. Je muj!
PanHaskins
Kúpil som si teroristickú firmu prišli sme na kopec, všetkých sme zabili a ja som vytiahol minigun, všetkých rozstrieľal a kopec je môj.
Hendy
Lenže čo ty si nevedel, že ja som vás celú dobu prenasledoval, a keď ste ich dozabíjali, tak ja som ťa zo zadu pichol nožom do krku, ty si zomrel a tvoji teroristi sa mi poklonili a poslúchali mňa takže kopec is my.
Moravsky_kluk
A ty jak si ted terorista tak sem sebral tlupu vojáku a všechny sme vás zabily. Kopec je zas killera.
Moravsky_kluk
Micro měl povinost na warp dal /lv a kopec nikdo neměl a killer jel kolem pak s hromadou peněz jak žebral podle micra a šel na kopec a obsadil si ho. Kopec je killera
Koldy
Jelikož jsi měl tolik peněz, tak jsi je chtěl taky utratit, odešel jsi z kopce a král Ove přišel. Kopec je můj.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11