Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bitva o kopec - Hra na webu
Patrix
Makrela bez vody zdochla a už nemá kto brániť kopec. Takže kopec je môj
img.tpx.cz/uploads/tumblr_nnc4x9HkDF1u3vz8eo2_r1_5001691018147.gif
mara
Patrix dostal infarkt ze jsem tyden nedal akci, kopec je můj
stinG_
Malkin išiel Patrixovi na pohreb, KOPEC JE MÔJ! king
Twixo38
sting je bot a odpojilo ho, prázdny kopec si privlastňujem
reinz
mel jsem 100% accuraNcy a na 3 hity jsem zabil Twixa snipou, KOPEC JE MUJ
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
app
Došiel som, zvíťazil som a kopec je môj.
Patrix
Patrix si v hrobe spravil tajný tunel až na kopec, keďže app oslavoval víťazstvo a prehnal to s alkoholom, tak Patrix ho zhodil z kopca dole a tým sa stal kopec jeho.
Kopec je môj
img.tpx.cz/uploads/tumblr_nnc4x9HkDF1u3vz8eo2_r1_5001691018147.gif
vajcak
Ja som dosol pozdravili sme sa dobodal som ta kopec je môj
A tu uzatvarame túto sekciu ahojte 🔒
stinG_
Vajcak sa neopatrnosťou bodol nožikom a vykrvacal . Za nohy som ho stiahol z kopca. Kopec ma stinG
Twixo38
sting si tento príbeh vymyslel, pretože vajcak nemá nožík na ostrove, stále je teda vlastnený vajcakom
stinG_
Neviem čím ho teda dobodal, kopec je môj
E1L0N
Zatím co jste se mezi sebou hádali, tak jsem vás pozhazoval dolu. Kopec je můj Cool
popi
Ejlona sem outl dal sem mu čelo. kopec je mujJsem vítěz
sachmats
popi zacal lagovat, isiel mi dat celo, netrafil, spadol kopec je moj
Twixo38
Vždy som sníval o vlastníctve úžasného miesta, kde by som mohol nájsť pokoj a oddych od každodenného ruchu. A ten kopec, ktorý teraz stojí predo mnou, je práve tým miestom, ktoré som vždy hľadal. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by práve ja mal mať tú česť vlastniť tento kopec.

Po prvé, prechádzajúc okolo neho, zistil som, že jeho panoramatický výhľad je jedinečný. Odtiaľto môžem obdivovať nádherný západ slnka, sledovať oblaky, ktoré sa hrajú na oblohe, a cítiť tú pokojnú atmosféru, ktorá tu vládne. Každé ráno by som mohol začať deň týmto úžasným výhľadom a večer ho ukončiť súkromným pozorovaním hviezd.

Po druhé, tento kopec mi dáva možnosť vytvoriť si vlastný rajský záhradný raj. Svojím vlastným úsilím by som mohol zasadzovať kvety, pestovať zeleninu a vytvárať miesto, kde príroda kvitne vo svojej plnej kráse. Týmto spôsobom by som mohol prispieť nielen k svojmu vlastnému pokoju, ale aj k zdraviu životného prostredia.

Po tretie, tento kopec by bol miestom, kde by som mohol stretávať svojich priateľov a rodinu. Organizovať pikniky, stretávky a oslavy, ktoré by prehĺbili naše vzťahy a vytvorili nezabudnuteľné spomienky. Možno by som dokonca mohol zriadiť malú chatku, kde by tí, ktorí sa sem prídu navštíviť, mohli stráviť pár dní a vychutnať si prírodu a pokoj.

Napokon, vlastnenie tohto kopca by pre mňa znamenalo viac než len nehnuteľný majetok. Bola by to príležitosť pre mňa rozvíjať sa ako osoba. Učiť sa o prírode, o pestovaní a starostlivosti o miesto, ktoré mi bolo zverené. Ako majiteľ tohto kopca by som sa cítil spojený s krajinou a prírodou viac než kedykoľvek predtým.

A čo sa týka toho, ako som si tento kopec privlastnil, to je skutočne zaujímavá história. Môj priateľ mats mi dal príležitosť a pomohol mi zrealizovať môj sen. Jeho podpora a spolupráca umožnili, aby tento kopec stal mojím. S jeho pomocou som prekonal prekážky a teraz, s vďakou jeho dôvere a oddanosti, je tento kopec skutočne môj.
mara
no jak si pestoval tak doleteli aj vosy a jedna ti vletela do krku kde te pobodala a umrel si, kopec je muj
Twixo38
Malkin zabudol, že som Rick Sanchez a umrel iba klon. Kopec je teda môj 😎
Upravil/a Twixo38 dne 09.08.2023 21:00
app
Twixo zaspal, tak som ho jemne postrčil a padol. Kopec je môj.
media.giphy.com/media/Irb20yXtA2QStkUnrE/giphy.gif
Twixo38
Z kopca som spravil živú entitu a keďže si ma pamätá z dôb jeho detstva, tak ma prijal ako svojho majiteľa.
Patrix
Na kopec každý už zabudol, takže kopec je môj
img.tpx.cz/uploads/tumblr_nnc4x9HkDF1u3vz8eo2_r1_5001691018147.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20