Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Pixel
Foxisek
[DRiFT]Foxi$_: Zdar Pixele, vítám Tě u dalšího mého rozhovoru. Na úvod by jsi se nám mohl představit.

Pixel: Čauves, takže jmenuju se Lukáš bydlím v Ústí nad Labem. "Virtuální život" odděluji od Realného takže moc toho o mě neříkám. Na serveru hraju pod nickem "Pixel". Samozřejmě těch nicků jsem také pár vystřídal, ale tenhle už mám přes rok a něco.

[DRiFT]Foxi$_: Nyní se dostáváme k části SP. Mohl by jsi nám říci, jak jsi se o SP dozvěděl nebo kdo Tě sem přivedl?

Pixel: No já uvádím že jsem začal hrát někdy na začátku ledna 2010. Ono by se to tak dalo říct no ale je to jinak:D Bylo to někdy v roce 2009 :D Asi listopad? Možná kousek dřív a prostě jsem hledal servery a připojil jsem se na SP. Tak jsem se připojil,tehdy se nepřihlašovalo přes dialog ale přes /register a /login tak jsem se přihlásil a spawnul. Myslel jsem si že mi to zamrzlo protože v chatu byly asi 3 zprávy a pak nic. Odhlásil jsem se a zkusil znova. Nevím čím to tehdy bylo tak jsem se odpojil a reinstaloval klienta. Tehdy byla verze 0.2x a já nainstaloval 0.1b. Nevěděl jsem že je mezi tím nějaký rozdíl,ale tentokrát se mi už ani nešlo připojit. Tak jsem odinstaloval celkově GTAčko. Byl konec roku 2009 a nainstaloval jsem si GTAčko protože jsem se nudil. Někdy asi v prvním týdnu roku 2010(to je leden:D) jsem si zkusil nainstalovat i SAMP. No tak jsem prolejzal servery a narazil opět na SP. Tak jsem hrál. Bylo to zase jiné. Tehdy už byl mód Realná Země 8 myslim a bylo to už rozdělené na Rze 7.4 což byla na 0.2x a Rze 8 která byla na 0.3a. Aspoň teda myslím. Možná to bylo později tak dobrou pamět už nemám. No a udržel jsem se tu a hraju tu až do teď.

[DRiFT]Foxi$_: Tak to jsi tu tedy dlouho, mohl by jsi říci, jaké jsi měl pocity, když se SP stále a stále vyvíjeja?

Pixel: No takže takové smíšené. Hlavně jsem od doby co mi ,,nešlo" gta tak na SP jsem déle nebyl takže nevím co se tam událo. Ono se říká že stará SP byla nejlepší,je to pravda. Zlatý rok 2010 ale SP se stále vyvíjí. Staří hráči odchází a nový přichází.

[DRiFT]Foxi$_: Jak začla tvá kariéra na pozici administrátora?

Pixel: No bylo to v roce 2011 konkrétně 13.května(5 měsíc) kdy lofastek otevřel nábor. Mojí žádost uzamkl jako poslední a napsal teda že jsem přijat. Byl jsem strašně rád. Tehdy nabral mě,Lapoura,nuGGeta,Mawerika,Paladina a thomase23.Další den , lofastek napsal ať jsme v 7 ráno na skypu. Tak my tam čekali i ATomas , no lofastek přišel o dvě hodiny pozdě. Šli jsme na test server a tam bylo něco jako takový "admin test" . Prostě dal třeba někomu mute a my museli napsat příkaz atp. Pak vypl test server a do té skupiny na skype napsal že všichni postupujete až na Pixela.. Celkem mě to naštvalo ale pod to napsal pak "xDDDDDDDD kecám postupujete všichni" . No tak mi "spadl kámen ze srdce" dali jsme mu nicky nastavil nám práva,řekl ať máme zaplý fraps a šlo se na server. Tehdy na serveru všichni admini až na ATomase. No hend jsem udělal první akci kopec smrti. Tehdy mi sní pomáhal Lapour mám dojem a na štěstí se vydařila. Nikdo jí nezničil.

[DRiFT]Foxi$_: Někdo si ještě pamatuje tvůj spor s Czipiskem, mohl by jsi nám popsat jak to vše začlo a skončilo?

Pixel: No bylo to o tom že někdo furt hackoval BSG web a v logu byla czipiskova IP. Tak jsme mu vzali práva. Pak jsme mu dali ještě šanci a dali mu je. Pak jsem přes víkend nebyl na webu a kouknu se a mám ip ban.
Tak píšu ATomasovi za co mám ip ban ten neodepsal. Jdu na server, práva nemám. Tak jsem pak napsal ATomasovi proč nemám i práva a pak odepsal že neví že mu lofastek nic neříkal nebo nějak tak. Byl další víkend kdy admini pomáhali stavět a testovat nový race system tak mě tam ATomas zavoval a pak mi tam i napsal že ví proč jsem byl vyhozen. Tak mi to napsal že za údajné hackování bsg webu a urážení czipiska.
Pak mi czipisek napsal jednu zprávu kde se i přiznal že to byl on,screen jsem posla lofastkovi ten ho vyhodil a mě dal práva.Bylo to někdy v polovině prázdnin 2011 (letních) Po chvíli zase vyhodil mě a že mi práva nedá protože nevěří nikomu. Najednou mám opět ip ban na webu za to že Czipisek si údajně nechal projet icq historii a nic tam neměl. Ale dobré je na tom že jsem byl vyhozen a czipisek ani nedodal důkazy kde jsem ho urážel a hackoval web. Teď byl na serveruu a dohodli jsme se že to nebudeme rozebírat a řešit a údajně mi i přeje admin práva..
Ale teda zajímalo by mě to kdo to byl když já ani teda on ne.

[DRiFT]Foxi$_: Zajimavé. Teď tu mám možná směšnou otázku, ale jeden nejmenovaný hráč mi napsal, až s tebou budu dělat rozhovor, abych se Tě zeptal na jednu otázku. "Co si myslíš o ATomasovi." :D

Pixel: No tak když jsem začínal tak jsem ho rád neměl protože mi přišel takový arogantní :D Pak jsem na něj postupně začal měnit názor,no problém sním nemám. Důvěřoval mi i dělat mapy a scripty na LOH takže to je taky takový plus :D Ale nic proti němu nemám jen by mohl být tvrdší. :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak teď by Tě nejspíše zajímalo, kdo to byl viď? Byl to JURAJ. :D Ale jdeme dále. Co děláš v reálu nebo čemu se věnuješ?

Pixel: Takže hrál jsem cca 7/8 let tennis a teď hraju hokejbal. Co se týče PC tak programování. (Pawn, PHP, Visual Studio)

[DRiFT]Foxi$_: Fíha, co plánuješ do budoucnosti?

Pixel: No hlavním mým cílem je mít dobrou a dobře placenou práci což je v dnešní době těžké si sehnat.

[DRiFT]Foxi$_: To máš pravdu no. Pixeli, děkuji, že jsi si na mě udělal čas a sepsal jsi semnou rozhovor, měj se.

Pixel: Taky se měj. heheheee[/b]
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 11:15
DrateK
Dobré, dobré.. Správně A pěkný avatar Mimo
HeWhoMustNotBeNamed
Zapoměl jsem v rozhovoru dodat:
,, err0rk0 je bůh všemohoucí, kterého si nadevše vážíš a nikdy mu nebudeš nevěrný!"
err0rk0
Citace
Pixel napsal:

Zapoměl jsem v rozhovoru dodat:
,, err0rk0 je bůh všemohoucí, kterého si nadevše vážíš a nikdy mu nebudeš nevěrný!"


Aspoň, že jsi to napsal sem, jinak bych si to s Tebou později vyřídil, synu. :D:D:D:D

Pěkný rozhovor, ty slova v uvozovkách(v rozhovoru) nemají chybu. :D:D Tleskám Ti, Foxi.
NeXus
*Dobrá práce* + pěkný (za smajlíka minule pozastavení)
Adrian
Pekné no dobrý rozhovor heh Smile
Fuska
Pěkný rozhovor *Dobrá práce*
Grendel
Hezké a rád jsem se dozvěděl pár věcí o Pixelovi... :-) *Dobrá práce*
Foxisek
Všem díky. Relax
sK
Citace
[DRiFT]Foxi$_: Tak teď by Tě nejspíše zajímalo, kdo to byl viď? Byl to JURAJ. :D Ale jdeme dále. Co děláš v reálu nebo čemu se věnuješ?

Ty zradca! :D Fajný rozhovor. Smile
Foxisek
Citace
sK napsal:

Citace
[DRiFT]Foxi$_: Tak teď by Tě nejspíše zajímalo, kdo to byl viď? Byl to JURAJ. :D Ale jdeme dále. Co děláš v reálu nebo čemu se věnuješ?

Ty zradca! :D Fajný rozhovor. Smile


Já jsem mu to musel, musel říct! :D:D:D
Upravil/a Foxisek dne 13.10.2012 16:32
Grendel
Citace
Foxisek napsal:

Všem díky. Relax


Za odvedenou práci se ti urodilo ovoce a lidem se to líbí... Rozhodně pokračuj...
Patazz
Moc hezky rozhovor jazyk
Foxisek
Citace
Grendel napsal:

Citace
Foxisek napsal:

Všem díky. Relax


Za odvedenou práci se ti urodilo ovoce a lidem se to líbí... Rozhodně pokračuj...


Vážím si tvého komentáře.

Patazzi, díky. *Tu sem*
DrateK
Škoda, že ty rozhovory nejsou častěji, rád si počtu.
Bouc3K
Parádny rozhovor..

LAZGA JE PROZDE JEDNYDZGA ! Pusinka pro tebe Ooooh
Grendel
Citace
Foxisek napsal:

Citace
Grendel napsal:

Citace
Foxisek napsal:

Všem díky. Relax


Za odvedenou práci se ti urodilo ovoce a lidem se to líbí... Rozhodně pokračuj...


Vážím si tvého komentáře.

Patazzi, díky. *Tu sem*


Nemusíš děkovat za to, že napíšu že rozhovor je dobrý. Je to tvá práce a povedla se Ti... Doufám, že brzy přibude další rozhovor a počtu si o dalším adminovi...
HeWhoMustNotBeNamed
Citace
Bouc3K napsal:

Parádny rozhovor..

LAZGA JE PROZDE JEDNYDZGA ! Pusinka pro tebe Ooooh

LAZGA MOYA LUPYM DA A TYGI heheheee Ooooh
sK
Citace
Pixel napsal:

Citace
Bouc3K napsal:

Parádny rozhovor..

LAZGA JE PROZDE JEDNYDZGA ! Pusinka pro tebe Ooooh

LAZGA MOYA LUPYM DA A TYGI heheheee Ooooh

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD WtF :DDDDDDDDDDDDDD
Lojzo
To je moooooc NemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžu ale ináč pekný rozhovor *Dobrá práce* Nemůžu
Upravil/a Lojzo dne 15.10.2012 18:25
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15