Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Avatar+Podpis s odměnou
Hatake
Ok už mám hotové můžete Lock!
Upravil Hatake dňa 25.10.2012 15:38
Rado
skin ID 223 a v pozadí auto sandking plus nejaky pekny odtien farby a nech tam je moje meno RadoSK = Diky - a chcem avatar a ne podpis
Mikull
Citácia
Rado napsal:

skin ID 223 a v pozadí auto sandking plus nejaky pekny odtien farby a nech tam je moje meno RadoSK = Diky - a chcem avatar a ne podpis


Nejsi mírně natvrdlý? On chce aby mu někdo udělal avatar.
Matthew
Rado zabél Nemůžu :D
tomnet
Citácia
Mikulliny napsal:

Citácia
Rado napsal:

skin ID 223 a v pozadí auto sandking plus nejaky pekny odtien farby a nech tam je moje meno RadoSK = Diky - a chcem avatar a ne podpis


Nejsi mírně natvrdlý? On chce aby mu někdo udělal avatar.

je trochu víc :D :D :DNemůžu
LICHI
Citácia
Rado napsal:

skin ID 223 a v pozadí auto sandking plus nejaky pekny odtien farby a nech tam je moje meno RadoSK = Diky - a chcem avatar a ne podpis


Sory za OT,ale skús sa sem tam pozdraviť,poprosiť ,poďakovať a v neposlednom rade si čítáj kde je aký topic a nie bezhlavo písat do prvého a ešte takto arogantne Nenene
Klaun
Citácia
LICHI napsal:

Citácia
Rado napsal:

skin ID 223 a v pozadí auto sandking plus nejaky pekny odtien farby a nech tam je moje meno RadoSK = Diky - a chcem avatar a ne podpis


Sory za OT,ale skús sa sem tam pozdraviť,poprosiť ,poďakovať a v neposlednom rade si čítáj kde je aký topic a nie bezhlavo písat do prvého a ešte takto arogantne Nenene

to že to nepochopil :DD
to ma zabilo :DDDD
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14