Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fuska 4ever!
Xena
Vuzga :D :D :D pre mňa budeš aj tak Fuška :D :D
SKRILLEX_
Citace
Xena napsal:

Vuzga :D :D :D pre mňa budeš aj tak Fuška :D :D

Presne tak :D Na Slovensku po Slovensky ! Pohoda
Fuska
Citace
Xena napsal:

Vuzga :D :D :D pre mňa budeš aj tak Fuška :D :D


To jsem rád hlavně namě nezapomen. Smile
Dandee
Frajer pěkná vizitka
Fuska
Citace
Dandee napsal:

Frajer pěkná vizitka


Díky :D , a nápodobně , musíme zase zavolat!
GTAHellsing
Ach káámo :DD .. Ty si moc moc moc .. dobrý hráč ... vela krát si mi pomohol keď bolo na potrebe .. vizitku si napísal peknú ... a máš nato aby si bol v AT !!! :D
Fuska
Citace
GTA Hellsing napsal:

Ach káámo :DD .. Ty si moc moc moc .. dobrý hráč ... vela krát si mi pomohol keď bolo na potrebe .. vizitku si napísal peknú ... a máš nato aby si bol v AT !!! :D


Díky moc Gelzynk :D ty si taky super kámoš , hráč , no a AT? musím jen doufat.
smetyx
Krásná barvená vizitka! :D Super hráč,dovolil sem si i všimnou že si z Libereckého kraje .. já taky,tak to by mohla být velká možnost se potkat! :D
Fuska
Citace
smetyx napsal:

Krásná barvená vizitka! :D Super hráč,dovolil sem si i všimnou že si z Libereckého kraje .. já taky,tak to by mohla být velká možnost se potkat! :D


Sméto díky , moc ano já jsem přesněji z Mimoně ( u České Lípy ) , tak nám to možná někdy výjde :D
Panzer
Pěkná vizitka, určitě i dobrý hráč, zde se ti také omlouvám za ty slovní války vedené na serveru i webu. Jsi v pohodě hráč a jen jsme se v něčem nepohodli, to se ale stává. Hodně štěstí přeju. ;)
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Fuska
Citace
Ramzic napsal:

Pěkná vizitka, určitě i dobrý hráč, zde se ti také omlouvám za ty slovní války vedené na serveru i webu. Jsi v pohodě hráč a jen jsme se v něčem nepohodli, to se ale stává. Hodně štěstí přeju. ;)


Dík , a beru tvou omluvu každýmu můžou někdy ujet nervy , ale snaž se je více zvládat.
Gold_Man
pekná vizitka a dobrý hráč a kamoš Smile
*Dobrá práce* Smile
Panzer
Citace
Fuska napsal:

Citace
Ramzic napsal:

Pěkná vizitka, určitě i dobrý hráč, zde se ti také omlouvám za ty slovní války vedené na serveru i webu. Jsi v pohodě hráč a jen jsme se v něčem nepohodli, to se ale stává. Hodně štěstí přeju. ;)


Dík , a beru tvou omluvu každýmu můžou někdy ujet nervy , ale snaž se je více zvládat.

Snad už nebudou vznikat zbytečné konflikty. YES
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Fuska
Citace
Gold_Man napsal:

pekná vizitka a dobrý hráč a kamoš Smile
*Dobrá práce* Smile


Díky moc Golde , a nápodobně.
Vasilka
Krásně barevná vizitka Fuska *Dobrá práce* Skvělý hráč, kamarád a kolega v gangu Dám ti pusu!
OMG, tkv kousek od sebe bydlíme, a stále nic :D
DoMiNo
Dobrý hráče,několikrát hodíme řeč.Jen tak dál Smile
Jinak k vizitce *Dobrá práce*
Fuska
Citace
DoMiNoCZ napsal:

Dobrý hráče,několikrát hodíme řeč.Jen tak dál Smile
Jinak k vizitce *Dobrá práce*


Díky moc , a někdy i zavoláme.
Fuska
Citace
Vasilka napsal:

Krásně barevná vizitka Fuska *Dobrá práce* Skvělý hráč, kamarád a kolega v gangu Dám ti pusu!
OMG, tkv kousek od sebe bydlíme, a stále nic :D


Díky moc Vasília :D , neboj až budu mít cestu určitě se stavím :D
Patazz
Až ti budu dělat příště vizitku, udělám ti jí ošklivějc ! :D Stavíme se společně k vasilijevovi ne? :D pardon za ot :D
Fuska
Citace
Patazz napsal:

Až ti budu dělat příště vizitku, udělám ti jí ošklivějc ! :D Stavíme se společně k vasilijevovi ne? :D pardon za ot :D



Třeba :D , vizitku si mi pomáhal zdokonalovat to je pravda.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18