Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fuska 4ever!
_PrOKill_
Pekná vizitka (jak inak) :D Tak isto dobrý hráč a kamarát. Chcem ťa skoro vidieť v AT Pivo
Fuska
Prokille dík moc , vážím si tvého komentu a si taky super hráč,admin Smile
beepME
Velmi ťa nepoznám, ale klikla som na tvoju vizitku a čumím velmi sa mi páči aká je farebná! Smile Musela som ti to napísať. :D
Fuska
Vážím si tvého komentu taky , díky moc.
Bouc3K
Vizitka je super farebná čo máš u mňa like. Poradil mi vždy aj mimo GTA. Pohode hráč .
[IMG]http://i45.tinypic.com/9gageu.jpg[/IMG]
Fuska
Díky moc , Boučku jsem rád vždy když ti můžu pomoc.Jinak nápodobně si super hráč a ex admin Smile
_Crazy_
Hezké, hezké, hezké Správně
Fuska
Citace
Darlon napsal:

Hezké, hezké, hezké Správně


Díky moc vážím si toho.
Sh1TeRkO
Pekne spracovaná vizitka. Týpek ako má byť, my vieme svoje - skype. Smile

Patríš do AT, určite. Smile
Fuska
Citace
Eddo napsal:

Pekne spracovaná vizitka. Týpek ako má byť, my vieme svoje - skype. Smile

Patríš do AT, určite. Smile



WoW :D , pamatuješ včera? :D , ale jinak moc děkuji za ten koment moc si ho vážím a ty to víš.No a co AT , vedení si to asi nemyslí. Sad
Joseph_CZ
Jo to je ten frajer :D Super hráč :D (ŠAUNY) jazyk
Fuska
Citace
Joseph_CZ napsal:

Jo to je ten frajer :D Super hráč :D (ŠAUNY) jazyk



Taktéž ti moc děkuji za komentář , jojo sawny! :D jazyk
Provocateur
Vizitky moc nekomentuju, ale tady mi něco nehraje.
Tebe znám, ale pod jiným nickem. Tak či tak jsi chlap svýho postavení. Seš členem IB o kterým si myslím, že tam má solidní kolektiv. Nijak moc se neznáme, nicméně mi připadáš jako fajn chlap a dobrej bojovník.
Drž se svých zásad a neuhýbej před nima. Naše zásady jsou naše zásady a ty nelze změnit. Drž se svých pravidel a jdi svoji cestou, nedělej děvku někomu, kdo není schopen úcty a respektu.
Fuska
Citace
Provocateur napsal:

Vizitky moc nekomentuju, ale tady mi něco nehraje.
Tebe znám, ale pod jiným nickem. Tak či tak jsi chlap svýho postavení. Seš členem IB o kterým si myslím, že tam má solidní kolektiv. Nijak moc se neznáme, nicméně mi připadáš jako fajn chlap a dobrej bojovník.
Drž se svých zásad a neuhýbej před nima. Naše zásady jsou naše zásady a ty nelze změnit. Drž se svých pravidel a jdi svoji cestou, nedělej děvku někomu, kdo není schopen úcty a respektu.


Díky moc , vezmu si to i do reálného života ne jen do toho virtuálního.
c00p3xp0
Pekná prepracovaná vizitka. Super kolega v gangu, bezproblémový hráč, takýchto by tu mohlo byť viac Smile
Fuska
c00pe díky moc. Smile
Patazz
Zajimavá vizitka, hráče znám už velice dlouho protože se vůbec neznáme reálně :D. Hrajeme tu spolu už asi rok a půl. Vím že jsi dobrý, takže bych to rád viděl na ten level. (Nevíš kdo ti dělal vizitku ? heheheee)
Fuska
Citace
Patazz napsal:

Zajimavá vizitka, hráče znám už velice dlouho protože se vůbec neznáme reálně :D. Hrajeme tu spolu už asi rok a půl. Vím že jsi dobrý, takže bych to rád viděl na ten level. (Nevíš kdo ti dělal vizitku ? heheheee)



Dík za komentář , možná se dočkám :/ , jinak vizitoš ano pomáhol si , ale jen trošinku Smile
SKRILLEX_
ďalší bíber no koniec :D
Páči sa mi to farebné spracovanie vizitky. Palec nahoru

A čo je to za oblúbenú hudbu HZM ?
Fuska
Citace
SKRILLEX_ napsal:

ďalší bíber no koniec :D
Páči sa mi to farebné spracovanie vizitky. Palec nahoru

A čo je to za oblúbenú hudbu HZM ?



Díky moc , HZM = hudební repová skupina :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13