Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - err0rk0
Foxisek
img.tpx.cz/uploads/PicsArt_06-10-05.01.55.png


[DRiFT]Foxi$_: Zdar err0rk0, erore, nebo jak Ti mám říkat. :D Na dnešní rozhovor jsem si vybral právě Tebe, jsi rád nebo naopak?

err0rk0: Zdar, překazil si mé nádherné, klidné odpoledne. Ale příjmně jsi mě potěšil. Říkat mi můžeš jak chceš, hlavně abych věděl, že se jedná o mě. :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak to jsem rád. :D Mohl by jsi se nám na úvod představit?


err0rk0: Jelikož virtualní a reální život se snažím třídit, tak své jméno nezveřejňuju. Je mi 18 let,
bydlím v krásném městě Žilina. Jsem slovák, ale jak vidíš, rád komunikuju v čestině. Otec je čech, tak se na mě něco nalepilo. :D Nyní bych měl být ve 4. ročníku na Obchodní akademii, ale jelikož jsem si přerušil studium z rodinných problémů, tak mám přestávku a snažím se brigádovat.

[DRiFT]Foxi$_: Tak pán milostivý se nám nepředstaví? No dobře. Jak jsi se dostal vůbec ke GTA a k SA:MP?

err0rk0: Jasně, představím se. Jsem err0rk0, těší mě. Ke GTA jsem se dostal chvíly po vydání hry. Kamarád mi ho chtěl prodat za 50 korun, já mu nechtěl dát nic, tak mi to nakonec nainstaloval i tak zadarmo. Hrál jsem dlouho dobu Singleplayera, později jsem to odinstaloval. Pak jsem hrál Counter-strike a napadlo mě, že bych mohl zkusit Multiplayer GTA. Tak jsem si to opět nainstaloval. Nahodil jsem clienta, spustil hru, ale bohůžel mě to vždycky při načítání spadlo a vůbec jsem nevěděl jak to zprovoznit. Rok na to jsem si koupil nový PC, tak jsem to ihned zkusil znovu a tam mi to již fakčilo tak jak se patří.

[DRiFT]Foxi$_: Nědělěj si z nás srandu. :D Jaké byli tvé začátky na SP a jak na Tebe působila?

err0rk0: Jelikož peníze měli význam, tak mé začátky byly nad moje očekávání skvělé. Měl jsem totiž kvalitní zručnost v závodech, čímž jsem se vlastně živil a hodně jsem si vydělal. A to už při pár nahraných hodinach. Dnes hráči když chcou peníze, tak prodávají Premium účty, nebo-li sms-ky. Já měl z toho dobrý pocit, když jsem si to takhle vydělal sám. Celkem rychle jsem se tím taky zviditelnil, každou chvíli jsem byl napsán na obrazovce jako výherce akce/závodu, tak to pro mě nebylo těžké. SP na mě působila jako kvalitní server, se skvělou komunitou hráčů a Administrátorů. V té době mi ani nenapadla myšlenka, že jednou se dostanu o krůček výš. Měl jsem v Administrátorech vzory, který mi čistili chodníček ke schodům. ;)

[DRiFT]Foxi$_: Závodník jsi exelentní. :D Jak jsi se vůbec do AT dostal?

err0rk0: Děkuju, Ty jsi skvělý driftér. To je taky celkem zajímavý. Když jsem začal na Super Pařbě, tak mě to přestalo zhruba po měsíci a půl bavit a skončil jsem. Ale za tu krátkou dobu jsem si našel skvělého parťáka NISSANA_350_Z, s kterým jsem byl v stálém kontaktu. Také když jsem skončil, tak sme komunikovali na Steamu. Po 2-3 měsícech mi psal na Steamu, že byl nabrán do Administračního Teamu a chtěl abych se vrátil na SP. Tak jsem to zkusil a opět mě to chytlo. Měsíc a půl po mém návratu jsem dostal svůj první Ban, najel jsem na skupinu závodníků (nebyl Virtual world), mezi závodníkama byl ATomas s lofastek pod anonymními nickama, tak jsem dostal Console Ban. Irónie je, že mi bylo nabídnuto Administrační křeslo 3 dny po tom, co jsem byl zabanován. Byl jsem nabrán s Kapem, Krissem a Cagajem dne 04. 07. 2011. Takže jsem tady hlavně díky Nissanovi, za co mu taky pěkně děkuju.

[DRiFT]Foxi$_: Nissana by jsi měl mít obzvláště tedy rád. :D Nyní jsi hlavním adminem webu, mohl by jsi nám napsat, co všechno to obnaší a jak jsi to přijal?

err0rk0: To takyže mám, je to můj plyšový medvídek. :D Ano, vyžaduje to velikou zodpovědnost a hlavně profesionální jednání. Obnáší to starání se o email pro naše hráče [email protected], editování/aktualizace různých změn na webu. Řešení žádosti o UnBan, tohle má na starosti ale můj prvotřídni kolega, má v tom svůj vlastní systém. Celkově správa webu je zajímavá činnost, časem bych se možná začal učit PHP, pokud nájdu dobrého učitele. Jako samouk by to trvalo zřejmě věčnost. :D Když už tady řešíme tohle téma, tak jsou tento týden Mod. práva ve 25 procentní slevě, nemáš zájem si je pořídit? :D

[DRiFT]Foxi$_: Tak je samozřejmé,že to obnaší velikou zodpovědnost. Mod. práva ani nechci, ale že jsem to já tak je chci na 1€. :D:D Přesuneme se k reálnému životu. Co Tě baví, nebaví, co rád děláš atd.


err0rk0: Baví mě sporty, hlavně fotbal. Hrál jsem ho aktivně několik let, ale z mé hlouposti jsem s tím seknul. Teď toho lituji. Taktéž jsem se zajímal o motokáře, aktivně jsem jezdil asi 2 roky, ale bohůžel jsem taky s tím seknul. Jinak mě baví být ve společnosti mých nejbližších, jak s rodinou tak s kamarády. Účastnit se akcí s kamarády opravdu stojí za to, proto se snažím být vždycky k dispozici abych nepřišel o další skvělý zážitek do zbírky. :D Samozřejmě mě baví být na PC a hrát hry jak GTA, tak Counter-strike, který hrám již 5 let. A nemůžu zapomenout zmínit spánek, který opravdu mám rád. :D

[DRiFT]Foxi$_: Spánek, Ten mám taky rád. :D Už máš jasnou budoucnost nebo ještě stále plánuješ?

err0rk0: A ještě bych doplnil, že miluju hudbu. Poslouchám jí vždycky když můžu. Donutí mě se zamyslet, otevřít oči, zaspomínat, zlepšit náladu, nabít energií a tak různě. Takže jsem skoro zapomněl na pro mě podstatní věc. :D Má budoucnost vůbec není jasná a ani nějak neplánuju. Hodně krát jsem plánoval a když to nevyšlo, tak mě to mrzelo. Nechávám to plavat, a jak bude, tak bude. Dokončím si školu a pak budu vidět opět víc možností. Mám nějaké představy, ale plány to nejsou. Jedině budu dělat co nejvíc pro to, aby se mé představy stali realitou.

[DRiFT]Foxi$_: Tak ať se Ti vše splní, co ty chceš. Náš rozhovor se blíží ke konci, ale mám již poslední otázku. Jak jsi přišel na nick err0rk0? :D

err0rk0: Abych pravdu řekl, tak sám nevím. Je to asi 4 roky, co ten nick mám na Sa:Mpu. Na CS-ku jsem měl nick vždycky něco s errorem. Tak když jsem zapnul clienta, tak jsem tam prásknul err0rk0 s nulama. Bylo to takové spontánní. A doteď jsem neměl potřebu měnit si nick. :D

[DRiFT]Foxi$_: Aha, tak teď to už vím. :D Errore, díky, že jsi si na mě udělal čas a sepsal semnou tento bezvadný rozhovor, hodně štěstí jak v realitě tak ve virtuálu, měj se. Smile

err0rk0: Poděkování na mé straně, jsem zvědav kdo mi teď vrátí hodinu a půl mého života. :D:D Ne, příjemně jsem si popovídal, díky! Smile[/b]

[DRiFT]Foxi$_: Ty jsi **** ty vole, na tu hodinu a půl ti se**. :D

err0rk0: Taky Tě mám rád, ať se daří.

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 17:03
Tr1xmy
Dobrý rozhovor ;)
Patazz
zajímavý rozhovor Smile
UpLoad
Dobry rozhovor *Dobrá práce*
Xkol
Pekný rozhovor heheheee
Wellar
Pěkný rozhovor příště já!! *Pláču*
Foxisek
Díky, díky. *Tu sem*
Patazz
Citace
Wellarek napsal:

Pěkný rozhovor příště já!! *Pláču*


Myslím si že foxis si vybírá sám :-)
Wellar
Citace
Patazz napsal:

Citace
Wellarek napsal:

Pěkný rozhovor příště já!! *Pláču*


Myslím si že foxis si vybírá sám :-)
vím
Tr1xmy
Citace
Patazz napsal:

Citace
Wellarek napsal:

Pěkný rozhovor příště já!! *Pláču*


Myslím si že foxis si vybírá sám :-)

Myslíš správne Sad :D
Foxisek
Ano, vybírám si sám. *PCMANIAK*
err0rk0
A když si někoho vybere, tak toho dotyčného dokope k tomu rozhovoru i když sám nechce. :D:D:D:D

Díky.
Sh1TeRkO
Mne si meno povedal. Smile
Čo si moc cením.
Velmi príjemná osoba, i keď z virtuálneho života...zatial. heheheee
Neviem či sa podarí do zimy ísť za Tebou, ale na rok, to určite víde. Smile
Rozhovor na jednotku. ;)
tomnet
hezký a skvělí konec *Tu sem*Palec nahoru
RuliiKkO
Skvělej rozhovorek , díky rozhovoru už vím víc věcí o Errorkáči heheheee
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
4row
Ten konec mě dostal jinak good. :D
ZoomiceQ
Pěkný rozhovor a Errorko je jeden s nejlepších adminu na SP!
Mamba
pěknej rozhovor
wlcacek
Smile Povedene panove.
Errorko me uplne fascinuje svou dvoujazycnosti:D A cestinu dava bezchyby! To nedokaze kdejaky cech:D
At Te ten post Hl. admina webu nedostane do blazince:D

Tak jen tak dal Foxi.
Foxisek
Díky, díky.
Já tam ten konec nechtěl dát, ale ten error mě k tomu donutil. :D:D:
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21