Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
TBH <-----|-----> THE END
The_Creamcz
img.tpx.cz/uploads/fdg.png

Důvody mého konce jsou všelijaké. Mezi ně patří například, že Superpařba už prostě není taková jako dříve. Ta dobrá parta už to dávno vzdala, já jsem tomu ještě dával šanci, ale uvědomil jsem si, že to už nemá smysl. Chápu, že pro Atomase je část evoluce módu, který poskládal dohromady, ale pro lidi co už tu nějakej pátek hrajou to, tak není. Už dávno to není ten party server co býval. Všichni navrhujete nesmyslné, nebo až příliš reálné návrhy, všichni to odfajfkujete, ale pak si všichni stěžujete. Další z důvodu je, že na tom nemám tolik času. Vedu ve hře Worl of Warcraft dost úspěšnou guildu, snažím se postupovat s grafikou dopředu, začalo mě bavit GTA roleplay a do toho práce, přítelkyně, soukromý život... No řekněme to takhle potřeboval bych aby den byl aspoň jednou tolik delší. Další mé osobní důvody, vůči určitým lidem nebudu konkrétizovat, protože nechci nikoho poškodit. Užil jsem si na serveru dosti zábavy, poznal pár supr lidí, zkusil jsem si být adminem, naučil jsem se tu základy grafiky (především díky Amelimu, fearovi a v dalším stádiu Patazzovi, Legacymu a možná ještě někdo). Samozřejmě neříkám, že server není dobrý, ale když je člověk na něco zvyklý a od základu mu to změní, těžko se zvyká. Na webu se budu sem tam pohybovat, ale na server čas prakticky nemám, občas se přijdu podívat, ale tím to končí. Takže zdar a nezlobte admin tým.




Vaše serverové informace

Váš nick na serveru: The_Black_Honey

Odehrané hodiny na serveru: 500cca

Váš bankovní obnos: 2mg cca

Nasbíráno marihuany: Nepočítám

Vlastním dům číslo: Nevlastním

Vlastním hotel číslo: Nevlastním

Můj oblíbený administrátor: Err0rk0,Legacy,Spt,Grizzly,Ameli1

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /q

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Tuning srazy

Mé oblíbené vozidlo: Infernus, Turismo

Má oblíbená práce na serveru: Taxikář


Vaše osobní stránka

Jméno: David

Datum narození: 1992

Věk: 20

Kontakty: Creamovaczka(skype)

Kraj: Plzeňský kraj

Stav: zasnoubený

Zaměstnání: zaměstnanec

Vzdělání: vyučen

Jazyky: Čeština, angličtina

Děti: chci mít

Kde bydlím: v pronájmu

S kým bydlím: s přítelkyní

Sexuální orientace: Heterosexuál


Informace Vaší povahy

Povaha: sangvinik, cholerik

Pohled na svět: Realista

Otevřenost: Extrovert

Moje povaha: Aktivní, bavící, ctižádostivá, diplomatická, charakterní, klidná, nervózní, neústupná, pečlivá, plánující, podporující, pozitivní, přátelská, přesvědčivá, přirozená, ulítlá, upřímná, věrná, veselá, vudčí


Informace o Vaší postavě

Výška: 171cm

Hmotnost: 90kg

Barva očí: modrá

Barva vlasu: Hnědá

Brýle: nosím občas

Vousy: Střídám krakonoše s hladkým dětským zadečkem :D

Fotografie:img.tpx.cz/uploads/250723_220737087954422_8147059_n.jpg




Závislosti

Kouření: Snažím se přestat, zatím jsem se dostal na velké omezení

Alkohol: Jednou za měsíc, nebo maximálně akce příbuzných a známých

Sex: ano

Závislosti: Auta, dobré jídlo, Skype(už jen kvůly práci), kamarádi, muzika, pc, hry, sex


Vaše zájmy a co máte doma

Zájmy: Práce, samovzdělávání, psychologie, Auta(jak po mechanické stránce, tak rady při koupi atd., tuning)

Sport: Muay thai

Literatura: Dobrodružné, Sci-fi, klasika (napr. Jirásek)

Hudba: nejvíce Elektrická hudba napr. Hard dance, dance, Hard style, DnB, DuB, Hands up, ale jinak vše co se mi líbí ;)


Můj styl

Moje motto: Není důležité motto, ale činy...

Životní cíl: Zabezpečení rodiny, dům či byt, zdraví rodiny

Co nesnáším: Lež, nemožnost projevu, přímočaré vedení, když ze mě někdo chce udělat tupce

Co miluji: Přítelkyni, mám vášeň v autech a řízení a všemi možnými způsoby ;)

Oblíbené jídlo: Svíčková, a víceméně všechno

Oblíbené pití: Mattoni, morgan s kolou

Oblíbený film: Černý jestřáb sestřelen

Oblíbená kniha: Staré pověsti české

Oblíbená barva: Hnědá



Lidé kteří si tu zaslouží být

[bcolor=#ccffff]L4-[SFB]L4MICKA:[/bcolor]Člověk který mi vše na SP naučil. Člověk který je skvělá osoba a nežije jen hrou. Člověk s kterým jsem si mohl popovídat i o něčem jiném než o hře. A hlavně člověk který si stál za svým názorem. Lamička si zaslouží dle mého post Legenda s obrovským L ! Jsem rád, že jsem tě poznal.

[bcolor=#ccffff]_BoNG_(Elpaso):[/bcolor]Sem tam jsme spolu pařili, ale jednou jsme se rozkecali o společném zájmu a bylo to. Teď si člověk který mi pomůže když potřebuju(in game). Navíc si člověk naprosto v pohodě! A asi jediný člověk kterému bych dal vše v případě mého konce. Snad si jednou koupíš ten mike bratm ;)

[bcolor=#ccffff]Querty:[/bcolor]Po prodeji Taxi LS to byl člověk co mě zaměstnal a respektoval. Snažil jsem se ti to vracet co to šlo. Jsi člověk co to má v hlavě srovnané a ví co chce ;) Škoda, že už nejsi tolik aktivní.

[bcolor=#ccffff]LeGacy(Bboy):[/bcolor]Jeden z opravdu malé hrstky lidí co mají charakter bez ohledu na věk. Jseš fajn týpek a doufám, že spolu ještě mnoho zažijeme ;)

[bcolor=#ccffff]Ameli1:[/bcolor]Nikdy jsem si to pořádně neuvědomil, ale je to asi jeden z mála lidí kterým se dá na SP veřit. Tedy aspoň doufám. Díky ti za vše ;)

img.tpx.cz/uploads/kik.png
Design by Fear

Upravil/a The_Creamcz dne 10.07.2013 05:24
Kaja
Pěkná vizitka ale ve hře moc velký zabijáák :D
The_Creamcz
Dík ;) Jak to myslíš s tim zabijákem ? ;)
_Crazy_
Hezká vizitka, ale změnil bych si tu červenou barvu, protože to je špatně čitelný, jinak *Ok*
RockeR
Do psí díry, ty si fakt krakonoš :D
Choď víc na server, moc tě tam nevidim.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Patazz
Vidím že jsi opravdu s inteligencí na urovni těch nejlepších co tu ''hrajou''. Doufám že nespravíš nějaké blbosti. Nechtěl bych ztratit takové lidi jako jsi ty z té ''super''pařby Smile Jinak co se týče vizitky, barevně i obsahově je moc hezká.

P.S.- Chlape ty máš ale pracky :O :D
asthenic
Závislosti: pc, hry, Sex :D, vizitka pekná a aj keď si ešte len začal, tak si myslím že budeš dobrý hráč... Smile
The_Creamcz
Na serveru jsem docela často ;)

Kraviny celkem dělám, neboť moje povaha je taká, že ani od admins co dělaj blbosti a nepochopitelné činy si na hlavu srát nenechám ;)

Či se chcete přidat k nám ,,těm normálním s rozumem 18+´´ tak pište skypy PMkou tady na webu .. jsme tu víceméně denně .. voláme a pořádáme soukromé akce, pomáháme si s levelingem atd.. prostě nejsme děcka.

Jinak díky všem za komenty.

P.S.: Pracky nemám ;) znám lidi s většíma a ta červená mi přijde dost čitelná ;)
horkac81
soo goood
The_Creamcz
Thanks ;)
zawacawa
Pan krémový je rozhodně jeden z mála hráčů kteří dokáží udržet myšlenku i v dobách chaosu mezi jeho přednosti patří komunikativnost na úrovní sociální cítění ovšem mezi jeho negativa bych uvedla ROMANCI:D (individualni)
souhrn: jsem ráda že tu po nocích tvoříš součást komunity rozhodně vím že kdybych potřebovala pomoci nepošleš mě do tmy;) a toho si na tobě cením nejvíce
The_Creamcz
Děkuji Zawuško jsi skělá hráčka i fajn člověk ;) jeden z mála normálních hráčů Smile
BonG
Perfekt vizitka BRO*Dobrá práce* Vždy je na teba spolah a tak isto aj zmojej strany..Dufam že už nebudeme robiť také špinavosti jak sme robily :D U mna 100%hráč jeden zmála na urovni človeka medzi davom detí ;)
The_Creamcz
Citace
ELPaSO napsal:

Perfekt vizitka BRO*Dobrá práce* Vždy je na teba spolah a tak isto aj zmojej strany..Dufam že už nebudeme robiť také špinavosti jak sme robily :D U mna 100%hráč jeden zmála na urovni človeka medzi davom detí ;)


Dík kámo, taktéž je na tebe spolehnutí a taktéž si jeden z těch mála normálních Smile
Loukas
Dobrá vizitka , dobrý hráč Jooo
F3aR_
V poho borec , dobrej hráč a dobrá vizitka ;)
KeepSmilling
Pěkná vizitka. Přijdeš mi jako solidní hráč. Smile
The_Creamcz
Wow díky lidi Smile

Loukas: Dobrej avatar a si dobrej týpek .. spíš bych to řekl asi takhle: Přítel mého přítele je i můj přítel .. víš o kom asi mluvím Smile

Fear: Samozřejmě děkuji za super avatar a i když se na serveru moc nevídáme, tak si dobrej týpek Smile

Keep..: I když tě moc neznám, tak podle toho jak píšeš na fóru mi přijde, že si starší 18+ .. a nebo máš celkem rozum .. budeš taky dobrej :D
KeepSmilling
Citace
The_Creamcz napsal:

Wow díky lidi Smile

Loukas: Dobrej avatar a si dobrej týpek .. spíš bych to řekl asi takhle: Přítel mého přítele je i můj přítel .. víš o kom asi mluvím Smile

Fear: Samozřejmě děkuji za super avatar a i když se na serveru moc nevídáme, tak si dobrej týpek Smile

Keep..: I když tě moc neznám, tak podle toho jak píšeš na fóru mi přijde, že si starší 18+ .. a nebo máš celkem rozum .. budeš taky dobrej :D


18 mi bude v září. :D A rozumný taky nejsem. Smile
The_Creamcz
Citace
KeepSmilling napsal:

Citace
The_Creamcz napsal:

Wow díky lidi Smile

Loukas: Dobrej avatar a si dobrej týpek .. spíš bych to řekl asi takhle: Přítel mého přítele je i můj přítel .. víš o kom asi mluvím Smile

Fear: Samozřejmě děkuji za super avatar a i když se na serveru moc nevídáme, tak si dobrej týpek Smile

Keep..: I když tě moc neznám, tak podle toho jak píšeš na fóru mi přijde, že si starší 18+ .. a nebo máš celkem rozum .. budeš taky dobrej :D


18 mi bude v září. :D A rozumný taky nejsem. Smile


Dle toho jak píšeš mi nepřijdeš jak dítě Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20