Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
TBH <-----|-----> THE END
querty
Super hráč i kamarád
[img]http://burnetts.com/wp-content/uploads/2011/09/good-job.jpg[/img]
BlacK_
Pěkná vizitka.
BlacK_
Pěkná vizitka.
The_Creamcz
Querty: Stejně i z mé strany Smile

Blackus: Díky Smile
The_Creamcz
Dnes dne 16.3.2013 jsem ukončil své aktivní hraní na serveru. Tímto chci poděkovat všem lidem s kterými jsem si mohl zahrát a s kterými jsem si zahrál. Zároveň, tak vzdám respekt adminům Err0rk0,_Bboyko_ a Spt. Děkuji za světlé i tmavé zážitky na serveru a spousty dobrých i špatných hodin. Zároveň chci poděkovat hráčům Elpaso(_Bong_), Ameli1, Querty, L4MICKA, Zawa, Easy, obrik151, Tvoje.baba za zpříjemnění herního zážitku. Podotýkám, že jsem ukončil aktivní hraní na serveru, nikoliv na webu. To znamená, že moje grafická tvorba je stále aktivní, takže pište žádosti do topicu popřípadě Sz zde na webu, nebo skype. Jsem rád, že jsem si zahrál několik dobrých i špatných hodin a určitě jsem si hru užíval.

Důvod mého konce je pban za přiznání se k bugování.
Lituji svého počínání, ale nehodlám žádat o UnBan.

Zdravím všechny hráče i adminy, s úctou The Cream

Upravil/a The_Creamcz dne 17.03.2013 00:31
Panzer
Taky Plzeň jo, pecky. Mě byl ten hnusnej vlak na fotce povědomej takový šůty jezdí jen u nás v Plzni :D :D :D :D Škoda jsi frajer.
Upravil/a Panzer dne 16.03.2013 23:47
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
LeGacy
Tomuto sa hovorí človek so srdcom. Ten kto sa prizná je hrdina, nie ten čo klame.
The_Creamcz
Citace
PanzerFaustSs napsal:

Taky Plzeň jo, pecky. Mě byl ten hnusnej vlak na fotce povědomej takový šůty jezdí jen u nás v Plzni :D :D :D :D


Počkej jako fakt si plzeňák ? :D
The_Creamcz
Citace
TvojeBaba napsal:

Co dodat, vizitka pěkná, chalan čestný a slušný jak se patří, více takových lidí na SP a všude jinde.

Taktéž bych chtěl poděkovat za pár nahraných hodin spolu, hlavně s tou "naší" bandou kamioňáků Smile


+ Jsem rád, že jsi se přiznal, bohužel kdyby nás tu takových bylo více, hádám, že většina SP by skončila v Black listu. Peckaaaa


Díky ;) nemám slov ...
Nero
Vizitka Dobra hrača zatial nepoznám
Czipisek
Přesunuto, vítej. ;)
Sh1TeRkO
,,Krím" pekná vizitka, v pohode týpek, závislák na WoW (určite). Nech sa Ti darí a hlavne musíme niekedy zavolať. =D
Grizzly
Vítej mezi námi, ať se daří.
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
_Crazy_
Pamatuji si tě ještě pod nickem "The_Cream", doufám, že se Ti bude dařit a dlouho Ti to vydrží ;)
The_Creamcz
Díky všem Smile doufám, že pro hráče budu milovaný admin :D a pro AT jen přínosem ;)
Deynor
Dobrý hráč až na ten ban. Jako admina tě ještě hodnostit nebudu, počkám jak se ukážeš. Gratuluju

[img]http://wallsave.com/wallpapers/1366x768/derp/43526/derp-papel-de-parede-meme-spiderpman-43526.jpg[/img]
The_Creamcz
ban=minulost ;)
Julian
Co ti mam povedat ako... Smile Si fajn no :D :D :D
The_Creamcz
Díky Smile
tuhy10
Proste pěkná vizitka , hráč i ADMIN dobrý Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14