Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Grizzly » vizitka
mkj
je to gej
Xkol
je to mega-super gej
Grizzly
Díky moc gejové. Čárko, ono tady už nic nebude/není jako dřív když si to tak vezmeš. :D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Teczka83
A to mě právě občas se** Sad
Grizzly
To každýho toho, kdo tu hraje déle jak 3 roky. Mě samozřejmě taky.
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
DarKoBiT
Vizitka super, pohodový hráč hlavne jazdec, nech sa darí Smile
FaSTeR
Hodně dobrá vyzytož jazyk Smile A super hráč Smile
Sotasek
Grizz jsi týpek ,který je dost v pohod, znám tě už dlouho, už jen z Czipova vyprávění. Jinak pěkná vizitka Smile Díky
Grizzly
Díky moc hoši. Smile
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Mixer
Nice vizitka Grizzly Palec nahoru a jsi super hráč a kamoš Good job!
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Grizzly
Díky dík. :D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
MaTy
Na serveru jsem tě dříve vídal. Teď jsem v chatu také viděl tvůj nick myslím :D.
Podle mě super hráč, který to bere jako zábavu jak tak koukám, což se málo kdy vidí už.
Vizitka super zpracovaná Smile. Ať se daří!
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Haribo
Brum Smile

[img]http://i.imgur.com/ClQCQXP.jpg[/img]
Grizzly
Díky moc hoši, funnky, krásnej a pravdivej podpis. Smile
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
SvKBarney
Grizličatko :D juj chýbajú mi tie časy Raiden Mamba aťd atď to bola pecka :D Dal by som si jeden deň taký nostalgický že by prišli na sp starý hráči ako rocket eror kapo atď :D Maj sa dobre macko
Xena
Mädväďku vidno, že si si vzal to, čo som napísala k srdcu :D Keďže si mi už neodpísal na SZ :D Neviem, či si vôbec prečítaš tento môj komentár. Ináč..až teraz som si podla fotky uvedomila, že ťa mám aj na FB :D Drž sa v reáli Smile...na sp sme si toho zažili,ale teraz isto zažívaš lepšie zážitky Smile.
Grizzly
Barny, to by bolo super, díky moc. Smile :D

Xäna, SZ mám plné, nikto mi nemôže nič napísať. A tomu ver, všetko je lepšie ako sedieť doma pri PC. :D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Suve
Znám tě jen chvíli,ale grka s tebou byla lahoda;).Vizitka pěkná fajn týpek Kytka pro tebe //Suve
Grizzly
Nápodobně kámo, někdy to snad zopakujeme. Smile
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Yamatino108
Takže dlhšie som sa ti sem nevyjadril.:D Nikdy som s tebou nemal žiadny ako velký problém až na tie blbé blbosti šak ty vieš rofl.Vlastne so xenou si bol prvý admin,ktorého som poznal ked som začínal.:D Samozrejme to by som nebol ja keby som ti v tej dobe neliezol čim dalej tym viac do zadku :D :D :D.Do teraz sa na tom smejem :D.Inak čo sa týka teba prídeš mi ako v poho hráč s ktorým je sranda :D.Nech sa ti darí jak na SP,tak aj v real life Smile.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12