Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mikrofon (Help)
_Sh0ck_
Ahoj, tak vás zase jednou žádám o radu, jedná se o mikrofon "Hama DM-20" což je klasický mikrofon jako mají zpěváci a tak dále, mám s ním ten problém, že když s někým volám na skype, tak jsem slyšet perfektně, ale pokuď zvuk nahrávám přez Fraps nebo cokoliv jiného tak je zvuk z mikrofonu slyšet jen do jednoho sluchátka (Levého) a ve videu nejsem slyšet zkoro vůbec... (Stál mě 300,- takže zas taková ztráta to není) Mikrofon je nastaven na max. hlasitost, takže si už vůbec nevím rady, pokuď někdo s tímto problémem máte zkušenost, byl bych rád za každou radu... Předem děkuji za veškerou pomoc Smile

EDIT//: Pokuď jsem to blbě zařadil tak se omlouvám a žádám o přesunutí do příslušné sekce, jsem tu po dlouhé době tak už si to moc nepamatuji Smile
kokossak
No, ono to nemusí být ani tak mikrofónem, podívej se do nastavení. Já tak jednou natáčel, a měl tam stereo 90% left :-) A byl problém na světě .. pořádně to pokoumej, pak budeme řešit dál :-)
_Sh0ck_
Počkej počkej, nemohl by jsi mi napsat kde to najdu ? Já jsem na počítače levák jak prase :D

Ale zase mi přijde divné, že když nahrávám s mikrofonem co je u sluchátek tak to je parádně slyšet...
Upravil/a _Sh0ck_ dne 04.01.2013 20:29
kokossak
Co máš za OS ? :-)
_Sh0ck_
Mám Win7
Hroch12
Zkus použít AudiaCity. Je to lepší nahrávací software, než Fraps, který je primárně na obraz. Smile
_Sh0ck_
Citace
Hroch12 napsal:

Zkus použít AudiaCity. Je to lepší nahrávací software, než Fraps, který je primárně na obraz. Smile

Tak jsem to stáhl, nainstaloval, přečetl tutorial, a furt je ten mikrofon strašně potichu... Tak teď babo raď...
DjShOckis
Já mam ten stejný Mikrofon a zvuk v pho ale zase mi nejde připojit takže nekvalita ! :D
Hroch12
Zřejmě chyba software. Upřímně ani nevím, kde začít hledat chybu, protože tohle se nestává. :D Lock! na požádání Lock!*REKONSTRUKCE*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11