Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[New Vizitka] Wanksta
Wanksta
img.tpx.cz/uploads/wankstavizitka.png

Ahojte moji milí spoluhráči. Touto formou, formou vizitky, sa Vám chcem predstaviť, povedať Vám kto a čo som, prečo som tu, a ako som sa tu dostal, kde som sa dopracoval. Sme tu všetci aby sme si dobre zahrali, aby bola sranda, nechceme sa tu navzájom urážať, a zbytočne vyrábať konflikty. Týmto Vás chcem poprosiť, aby ste sa zdržali blbých komentárov. Ďakujem

img.tpx.cz/uploads/wankstaserverinfo.png

Prvá moja registrácia na SuperParbu prebehla ešte ku koncu roka 2012, keď ma nahovorili spolužiaci aby som si s nimi niečo zahral, aj keď som nejaký veľký “gamer” nikdy nebol. Odvtedy, s väčšími a menšími prestávkami hrám dodnes. Počet hodín môžem len približne odhadovať, kvôli neaktivite sa premazal pár krát účet. Je to určite štvorciferné číslo. Na serveri ma nájdete pod nickom Wanksta. Väčšinou lietam po mestách a dedinkách, preberám a vypaľujem podniky ako yakuza alebo mafián. Pár krát sa pridám na admin akcie, závody, možno niekedy aj na gang aktivity. V banke sa mi stále točia nejaké peniaze, niekedy viac, niekedy menej, no nikdy mi o ne nešlo. Častokrát ich totiž prehrám všetky v kasíne, niečo podarujem do rozpočtu, kupujem si zbytočné autá potom ich predávam so stratou a podobne. Vo chvíľach keď nepracujem, a nič nepredávam, si chillujem na warpe Las Venturas, zoberiem si iný job, alebo pracujem na leveloch.

img.tpx.cz/uploads/wankstawebinfo.png

Po pár hodinách hrania som zistil, že niektoré veci zistím a vybavím rýchlejšie pomocou webu a fóra SuperParba. Od mojej registrácie 23. decembra 2012 som sa relatívne aktívne zapájal do diskusíí na webe, napísal som necelých 500 príspevkov a pridal pár komentárov.. Niečo som tu kúpil aj predal, požiadal o vrátenie stratených majetkov, nahlásil všetkých podvoníkov, ktorých som stretol. Áno, stalo sa, že som si musiel požiadať tím administrátorov o udelenie unbanu.

img.tpx.cz/uploads/wankstameinfo.png

Volám sa Bence, narodil som sa 1. marca 1999 v Komárne. Moje meno je maďarské, pretože mám aj maďarskú národnosť. Bývam na juhu Slovenska, nedaľeko Komárna. Navštevoval som lokálnu základnú školu, neskôr som študoval informačné a sieťové technológie na strednej škole v Nových Zámkoch. Po škole som zamestnaní zopár vystriedal. Zo začiatku som pracoval ako predajca elektrospotrebičov, vypracoval som sa až na vedúcovskú pozíciu, a pracoval som nejakú dobu ako vedúci predajne. Od malička ma bavili autá a kamióny, a mojim malý sen sa stal skutočnosťou. Aj keď nie priamo na kamión, ale do dodávok a malých nákladných vozidiel som si sadol. Cez dva roky som vozil zdravotnícky materiál po Slovensku, pochodil som skoro každú jednu lekáreň a nemocnicu po západnom Slovensku. Nestačilo mi, chcel som vidieť tohto sveta viac. Zamestnal som sa u zahraničnej firmy, kde som mal možnosť navštíviť krajiny od západu po východ, od Švajčiarska po Rumunsko všetko. Tento vysnený job mi ale zruinoval môj zdravotný stav, choroba šoférov, chrbtica. Lekári mi neodporúčali sadať si za volant, tak som sa vrátil k mojej prvej práci, a som znova predajcom elektrospotrebičov. Väčšinu svojho voľného času trávim s kamarátmi, pri autách, alebo tu na SuperParbe.

img.tpx.cz/uploads/wankstastyle.png

Čo sa týka môjho štýlu, mení sa niekedy z hodiny na hodinu. Sú dni, keď si tepláky nechcem ani vyzliecť, bežné pracovné dni nosím polokošele alebo jednofarebné tričká bez potlače v kombinácii s riflami alebo čiernymi kapsáčmi. Polokošela kvôli pracovnému nasadeniu, kapsáče z praktického hladiska, keďze v práci stále potrebujem nôž, pero, pečiatku alebo jeden z mnohých klúčov. Nepracovné dni nosím tričká kapiel, rôzne motívy, riflovú vestu alebo kožené doplnky. Nesmie chýbať ani správna obuv, preto sa v skrini nájdu Vansy, vysoká pevná obuv, a dalšie Vansy. Vlasy väčšinou mám veľmi krátke, alebo až žiadne, strihám sa na nulu. Tvár mi zdobí trpezlivo vypestovaná hustá brada a moje dioptrické okuliare. Z hudobných žánrov si nevyberám, vypočujem si všetko. Ale určite prednosť dostanú rockové a metalové kapely, z ktorých moje najoblúbenejšie sú Metallica, Linkin Park, Nirvana a Guns ’n’ Roses. Pijem stašne veľa kávy, samozrejme správnym spôsobom, popri cigaretách. Príležitostne, keď sa nepracuje a aj kamaráti majú voľno, rád si pochutnám na kvalitnej whiskey, a zapálim cigaru.

img.tpx.cz/uploads/wankstascreens.png

Tu sa neskôr doplní výber mojich najlepších screenshotov.

img.tpx.cz/uploads/wankstafriends.png

Toto sú ľudia, na ktorých nezabudnem, s ktorými som toho na SuperParbe niečo zažil.

Pitras, Modopoppadoculus, BonG, BTears, NorB, Noxer, pavol5231, Kajinek, RedGinger, MaoS, Gamb, MaReK_, _ondrash_, Formi_Weed_420, Stefanzi, Fuky

Upravil Wanksta dňa 19.12.2023 01:54
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Klaun
čo sa týka farieb tak sa mi to vôbec nepáči sry :/ a neni toto náhodou tvoja 2. vizitka ? Alebo sa mi to iba zdá :D

//EDIT:
Teraz to už vyzerá lepšie a sorry ja som si ťa pomýlil s Wantym :D
Upravil Klaun dňa 06.01.2013 17:42
Wanksta
farby este upravujem Smile je to moja prvá vizitka a prvy raz tobim s tymi farbami


//EDIT - šak nevadí :D
Upravil Wanksta dňa 06.01.2013 17:57
NinjaaGooo
Super brácho a aj vizitka ! :D *Dobrá práce*
Panzer
Vizitka přehledná, barvy vůbec nejsou zlý, jen uprav text. Smile
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Wanksta
heh.dikes Smile podla mna ten text je dobry,nebudem upravovat
Upravil Wanksta dňa 24.01.2013 21:04
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
BonG
Vizitka celkom v pohode len sami nechce čitat tie liliputánske pismena :D
MaReK_
Pekna Vizitka *Dobrá práce*
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Panzer
Citácia
Wanksta napsal:

heh.dikes Smile podla mna ten text je dobry,nebudem upravovat

Myslim fonty ne text jako písmenka ale fonty :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Wanksta
Marek thx Smile Faust,nechapem ta co myslis s tymi fontami :D nvm co to je
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Panzer
Citácia
Wanksta napsal:

Marek thx Smile Faust,nechapem ta co myslis s tymi fontami :D nvm co to je

To co píšu je font... tohle je základní font.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
BonG
Proste tučné písmo :D
Kaja
pěkná vizitka :D
_Gabes_
Super vizitka bratm !
RedGinger
pěkná ''trávová'' vizitka jinak celkem vpohodě hráč
Wanksta
Gingeeeer,ano :D taka "travová.ale dakujem Smile a aj do podpisu idem dat ganjuu :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
_ondrash_
pěkná vizitka dobrý hráč :D
LeximCZ
Pěkná vizitka Smile
Kaja
Dáme si jedno nee?super kámoš :D a ta vizitka se ti taky povedla *Dobrá práce*
Wanksta
bonbon - Díki :D
Kajíínek,aj ty si suprový. Diki

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18