Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[MOBIL] Poraďte
BraiziK
Čau, no tak my doufám aspoň povíte náké zkušenosti nechci tu žádné příspěvky typu to teda nevím to fakt nesnáším :D

Udělal se mi na telefonu Sony Xperia TIPO vadný pixel (prostě bílá tečka kterou nic nepřekyje) já ani sem nevěděl co to je až bratr mi to trochu objasnil :D Mobil je nový podělte se prosím zkušenostmi jestli to dát do záruky nebo prostě si nevšímat pište pište
Sh1TeRkO
Asi nevšímať, pretože ten istý pixel (malilinkú bodku), ktorý je vidieť hlavne na čiernom podklade mám aj ja na Xperií U. Ale žeby som si s tým hlavu robil to nie. Príde mi zbytočné dať kvôli takej malej vade telefón na týždeň preč. Smile
denyl98
Já vím , ale tak novej ...... Vím , jak to myslíš , eddo , ale já bych to asi bohužel dal na reklamaci .....
Hroch12
Tak prvně zkontroluj celý display. Vytoč v číselníku *#*#7378423#*#* -> Service tests -> Display a přepínej mezi jednotlivým barvy. Jestli opravdu máš vadný pixel, lepší bude mobil dát na reklamaci. Smile
xXAweXx
jestliže je nový nevim co řešíš reklamuj to.
BraiziK
Citácia
Hroch12 napsal:

Tak prvně zkontroluj celý display. Vytoč v číselníku *#*#7378423#*#* -> Service tests -> Display a přepínej mezi jednotlivým barvy. Jestli opravdu máš vadný pixel, lepší bude mobil dát na reklamaci. Smile


Už jsem to zkoušel ne různých podkladech kromě bílého podkladu to vidím na všem

Vím že bych to měl dát na reklamaci ale nák se mi nechce Sad Sad :D
Sh1TeRkO
Tak to máš potom trošku väčšiu chybu ako já. Vidím to len na modrom, čiernom, zelenom. :-D
Hroch12
Citácia
BraiziK napsal:
Už jsem to zkoušel ne různých podkladech kromě bílého podkladu to vidím na všem

Vím že bych to měl dát na reklamaci ale nák se mi nechce Sad Sad :D

Tak nic jiného než reklamaci Ti poradit nemůžu. :D
Hroch12
Buď to hoď na reklamaci, nebo se s tím smiř. :D Ale pokud je telefon v záruce, radši dej telefon na reklamaci. Tohle by měli uznat. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19