Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Filmy
angel1
Já preferuji seriály, např. Game of Thrones.
Teczka83
Moc nádherný film, s ještě úžasnějším soundtrackem. Film vypráví několik žánrově odlišných příběhů. Odehrávají se od začátku 19. století až po postapokalyptickou budoucnost. Film má zobrazit myšlenku kontinuální propojenosti našeho bytí. Například jeden malinký laskavý skutek v současnosti, způsobí v daleké budoucnosti ohromnou revoluci...
Na režii filmu se spolupodíleli bratři Wachovští...tvůrci trilogie Matrix. A opět nezklamali!

SmOke
Fugáči podívej si film Púpež po Taliansky to je Dobrý film ale nemám trailer škoda no Smile ale najdeš v poho
TheMajo


Citace
Docela dobrý horor
TheRaP
Citace
SmOke napsal:

Fugáči podívej si film Púpež po Taliansky to je Dobrý film ale nemám trailer škoda no Smile ale najdeš v poho

Lúpež po Taliansky
Teczka83
Pro mě jednoznačně nejlepší film, který jsem kdy viděl

Fugi.
TheMajo


Citace
Best of
Teczka83
Tohle vypadá líp než Walking Dead Smile. Walking Dead mě moc nebaví...nemastný neslaný...a celkem nuda
Raiden
Já se těším jednoznačně na Transformers 4 ;) Myslím, že to ani popis nepotřebuje a všeci to znáte. Akorát to bude trvat ještě +- rok než se to dostane mezi lidi :/
Teczka83
...a pro mě jeden z nejlepších filmů. A podařilo se mi konečně stáhnout režisérskou verzi, která má cca o 20 minut víc Smile
Fugi.
TheMajo
GoldMan

nebezpečný film
TheMajo


Asi každý pozná Smile najlepší seriál Smile
uTukan
Borat
Komedie, co víc :D
Myslím si že Borata musíte všichni znát, je to nejgeniálnější film v historii lidstva :D
Trailer:
TheMajo
Citace
uTukan napsal:

Borat
Komedie, co víc :D
Myslím si že Borata musíte všichni znát, je to nejgeniálnější film v historii lidstva :D
Trailer:



Citace
Presne tak super komédia škodaže nieje 2ka alebo je ? :D
Fugi.
vosak25
Star Wars
TheMajo
Citace
vosak25 napsal:

Star Wars


videl som všetky časti a už mi to lezie na nervy :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10