Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Testy do mobilu
mischino19
Vie niekto o nejakých testoch na vodičák do mobilu? nech ked som v škole a nudím sa tak si spravím pár testov
Rado
Tu máš stiahnito a nainštaluj samozrejme do mobilu alebo ten názov aplikácie napíš na mobile do google play
Sh1TeRkO
Tak toto som nikdy nevyužíval. Smile Ale nevypadá zlé tá aplikácia, ale záleží na ohlase. Prečítaj si nejaké fóra, alebo recenzie. Nedávaj si tam za každú cenu nejakú tzv. "pajtu".
Upravil Rado dňa 16.02.2013 22:14
Rado
sry eddo preklik som ti dopísal moju správu :D=dal som ti ju preč - Ja skúsim všetko veď keď sa ti nebude páčiť tak odinštaluješ
Sh1TeRkO
Však áno. :-D Ale tak odjakživa nedávam do mobilu niečo, kde je viac hodnotení - 1 hviezdička, ako 5 hviezdičiek. :D
mischino19
to je iba na android? :/
Rado
Citácia
Eddo napsal:

Však áno. :-D Ale tak odjakživa nedávam do mobilu niečo, kde je viac hodnotení - 1 hviezdička, ako 5 hviezdičiek. :D


No máš pravdu vieš ale čo keby že ťa to zaujme ? Smile ja skúsim aj to čo má 2 hviezdičky lebo som sa zatial nestretol s aplikáciu ktorá ma iba 1 :D

//edit: Čo máš za Op. systém ?
Upravil Rado dňa 16.02.2013 22:17
Sh1TeRkO
Čo máš symbian? Smile
mischino19
áno asi symbian
Sh1TeRkO
Čo máš za mobil?
Pošlem Ti jednu stránku do SZ.
mischino19
mám Nokiu E52 a Samsung Star 2... mobily mám iba na volanie... inak mám psp alebo pc:D
Rado
Takže máš symbian, nie android ;) - ale samsung má android tak na ktorý mobil to potrebuješ ? :D
Upravil Rado dňa 17.02.2013 00:19
Tearsko
Samsung Star 2 nemá android.. to má nejaký z tých touchwiz či jak sa to volá ale jaku verziu to neviem :D
Rado
Citácia
BlackTears napsal:

Samsung Star 2 nemá android


Tak promiň prvý krát počujem že samsung nemá android :D
twistedTSD
Citácia
Rado napsal:

Citácia
BlackTears napsal:

Samsung Star 2 nemá android


Tak promiň prvý krát počujem že samsung nemá android :D

Do Samsungů už se toho dávalo - Windows Phone, Windows mobile, Symbian, Bada, a kdoví co ještě...
Rado
Berem za vyriešené, na požiadanie odomknem Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20