Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Czipisek
NeXus
NeXus: Zdar Czipi, vybral jsem si tě pro rozhovor jako dlouhodobého hráče, administrátora, tedy již bývalého, představil by ses nám?

Czipisek: Aloha děloha,
takže na začátek bych nejspíš měl říct něco o sobě, takže jmenuji se Jindřich Zvolánek a je mi 15 let, bydlím ve východních čechách a jak už jsi sám řekl, jsem dlouhodobý hráč a bývalý administrátor. Sám sebe vidím jako fajn, pohodovou osobu a většinou s každým vycházím dobře. Smile

NeXus: Dlouhodobý hráč, jak dlouho hraješ na SP a jak ses vůbec k SP dostal?

Czipisek: Na SP, co se týče serveru hraji přes dva roky minimálně, nepamatuji si svůj přesný start tady na serveru, ale jak jsem se k SP dostal. Tak většina lidí se k tomu dostává stejným způsobem a pravděpodobně ani já nepřekvapím, dostal jsem se k tomu když jsem se jeden den klasicky, no klasicky téměř extrémně nudil a hledal jsem multiplayerovou hru která neomrzí, ne žádné RPG nebo FPS hry, prostě něco pohodového a vzpomněl jsem si na GTA, už jenom u singlu jsem proseděl několik hodin a narazil jsem na multiplayer GTAčka, což pro mě byla novinka, jelikož jsem doposud nevěděl, že GTA se dá hrát po netu, tak jsem stáhnul nainstaloval a potom hledal český server na úrovni, do googlu jsem zadal "cz samp server" a první mi vyjela v nabídce SuperPařba, neváhal jsem a zkusil jsem a jak vidíš, zdařilo se. Smile

NeXus: Co tě zaujalo na serveru a neřekl jsi si, že zkusíš jiný? Nebo jsi zkusil ještě jiný server?

Czipisek: Tak takhle, během hraní tě mod postupně třeba i omrzí, ale ne nadlouho, protože je neustále aktualizovaný takže ano, zaujali mě i jiné mody, ale to bylo zaujetí na pár hodin ne na dlouhé hraní. A ano, když jsem na SP skončil, hrál jsem asi 3 měsíce u konkurence s kámošema, přesunul se tam třeba i Lauren. Ale WT** mě ničím už pak nezaujalo a celkově komunita ani hraní mě nebavilo.

NeXus: Jak jsi začal na SP a jak ses dopracoval k adminování?

Czipisek: Tak jak jsem se k ní dostal jsem tak nějak už sepsal v té předchozí otázce, ale jak jsem začal noo. Tak když jsem se tam přihlásil poprvé, ani ve snu mě nenapadlo, že se někdy dopracuji tam kde jsem teď, tím se nechci nějak povyšovat, ale podle mě jsem toho dosáhl celkem dost, když jsem se postupně začal zapojovat do konverzací tak jsem se stával oblíbenějším, v podstatě slavnějším tehdy ještě s nickem John_Colter, když jsem byl oblíbený a celkem slavný jsem si řekl, že zkusím nábor který byl otevřený za 2 měsíce od mé registrace, admini mě měli rádi a vycházeli semnou a tak jsem byl přijat, pamatuji si, že to byl večer co mi přišla zpráva od lofastka na ICQ s textem "Máš zájem být v admin týmu SuperPařby?" vyskočil jsem ze židle a jen jsem slyšel tlukot srdce, pro mě to byl neskutečný úspěch i když to je jen virtualita, no a adminoval jsem až do doby než jsem skončil, cca. ty 2 roky necelé jsem adminoval, potom odstoupil a ještě chvilku hrál jako hráč, do té doby než jsem skončil. Smile

NeXus: Jaký byl důvod, že jsi skončil?

Czipisek: Překvapivě, škola, nedostatek času.

NeXus: Překvapivě... Měl by jsi zájem, vrátit se do AT, pokud by to bylo možné?

Czipisek: Byl bych nesmírně rád. I přesto, že už tam není ta stará parta se kterou jsem adminoval tehdy, tak jsou to fajn lidi a rád bych zase dělal to co mě dřív tak neskutečně bavilo. Smile

NeXus: Jaký je podle tebe nejlepší a naopak nejhorší admin?

Czipisek: Já děsně nerad takhle soudím, mám jich rád až moc, ale jestli mám vyjmenovat fakt pro mě ty nejlepší tak za mě je to Cézeťák, Tr1xmy nebo třeba Bboyko, s temi jsem si sedl nejvíce, ale je tam plno dalších co mám rád a hlavně jsou to moji přátelé a nejhorší, to je taky těžké, protože všichni odvádějí dobrou práci jinak by se tam nejspíš ani nedostali, ale pro mě je to asi Wellar, já ho tím nechci urazit je to super člověk a dobře se s ním kecá, má smysl pro humor, ale z té party to zatím neodvádí tak dobře jako oni, což je asi tím, že je tam krátkou dobu, takže asi tak samozřejmě neříkám, že je nejhorší je super, ale z mého pohledu to tak je. Smile

NeXus: Rád bych se ještě vrátil k tomu, že jsi dlouhodobý hráč a na webu zařazen jako Legenda. Co si myslíš o vývoji SP? Myslím mód, i hráče.

Czipisek: Vývoj SP jde určitě nahoru, ale jak z jakého pohledu. Mod, se od doby co jsem začal hrát neskutečně změnil a určitě né ke špatnému, naopak mod je úžasný a dle mě nejlepší vůbec, i když se mi některé změny nelíbí a to je třeba zbytečně moc domů nebo nový vehicle systém, ale hráči.. Komunita se podle mě vyvinula k dost špatnému stupínku, hraje tam dost dobrých hráčů, ale min. 40% lidí co tam hrají tvoří buď děti co se neumí chovat, drzouni, nebo nekomunikativní hráči, ale není to nic co by se překousnout nedalo. Shrnul bych to tak, že jsem zatím spokojený s menšími vyjímkami Smile

NeXus: Jak to vidíš s boudoucností tvojí, i serveru?

Czipisek: Tím myslíš mojí budoucnost na SP?

NeXus: Na SP, s tím ale samozřejmně je spojena i realita. Druhá věc, jak vidíš budoucnost severu...

Czipisek: Jasan, tak vidím to tak, že tentokrát vydržím rozhodně déle než tehdy, drží mě to tu ještě více, protože si jdu za určitými cíly, které nechci jmenovat, nemám žádný plán, že nahraju tolik a tolik a končím, prostě pojedu neustále dál a dál snažit se plnit to co splnit chci, zkrátka jít si za svým virtuálním snem, každopádně bych byl nesmírně rád kdybych dostal ještě jednu šanci a mohl se vrátit zpět do AT a s budoucností serveru to vidím suprově, hráči furt přibývají mod se vylepšuje, žádný krach nebo konec do budoucna nehledám, protože ATomas do toho dal pořádný kus svého života a silně pochybuji o tom, že by to jen tak zahodil. Smile

NeXus: Ok, díky že jsi mi věnoval čas, pěkně jsi se tu rozepsal Smile

Czipisek: Naopak, jsem rád, že jsem ti ho věnoval bylo to super. Smile
Upravil NeXus dňa 28.02.2013 18:39
Czipisek
Díky, že jsi semnou udělal rozhovor, jsem rád. Smile)
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný, pěkný .) GJ nexusi a czipe.
Kaja
Dobrý rozhovor Smile
Czipisek
Cézeťáku, tak problém by to nebyl, ale už takhle mě boleli prsty ze psaní. :D Snažil jsem se rozepsat se co nejvíííce, nicméně díky. Smile
Raiden
Pěkný rozhovor děloho :D :D a Nexusi
ViktoreK
Hey! :D
Krásný rozhovor Palec nahoru
Blondak
Pekný rozhovor. Nexus spravil dobrú prácu. Mohol byť o niečo dlkší ten rozhovor, ale nevadí no Smile
angel1
Rozhovor na úrovni. Tleskám Nexusovi za jeho vhodné otázky a Czipiskovi za jeho neodbyté odpovědi.

Opravdu rozhovor na 1* Smile Tleskám Vám.
Czipisek
@ngel, potěší díky! Smile
LeGacy
Pekný rozhovor. Rád by som Ťa videl v AT Czipe.
_Sh0ck_
Parádní rozhovor se super hráčem Smile
10/10.
Czipisek
Díky bboyko. Smile!
Shocku, taktéž díky ;)
NeXus
Díky, tenhle rozhovor jsem taky poslal jako ukázku jestli mně vůbec vezmou jako žurnalistu :D
NewSuperHero
Krásnej rozhovor, dobře vy Smile
Teczka83
Rozhovor super...a Cipísek je v pohodě, znám ho z dřívějška Smile
Logan_
Pecka rozhovor. Smile
Czipisek
Děkuju vám.
Dance
Rozhovor Palec nahoru
Czisipiska znam, je to suprovej kamos-admin *Zatancujem*
Nexusi vybral jsis spravneho cloveka! :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22