Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
GiNny - Vizitka :)
ajo33766
Pretože je to dievča,a v reále snimi majú problém.
Radik
Citácia
ajo33766 napsal:

Pretože je to dievča,a v reále snimi majú problém.


Palec nahoru
Radik
Mám vám vzkázat, že prý tu vizitku ještě mazat úplně nemáte. Omg
HeWhoMustNotBeNamed
Ani nebudeme ;)
WOLIX
Já vim že máte všichni potřebu nabalovat,ale lauren ví sami prisoner co do ted děla NemůžuPeckaaaa Na to nezapomenu ;) Ginny se již nevráti a dokud bude server v tomhle stavu jakýž je tak pochybuju že by tu šla i kdyby měla chut sem jit..
Jinak jestli si to jestě přečteš Ginny,tak víš že si byla na serveru v te době moje nej přitelkyně a to mylsim celkově,stála si zamnou a já mohl stebou travit čas.. už jsem si přece i něco popsali a ty víš co jsem ti slibil a ty mě ! Peckaaaa Snad někdy dívči legendo ! Kytka pro tebePeckaaaa
pandask
Citácia
WOLIX napsal:

Já vim že máte všichni potřebu nabalovat,ale lauren ví sami prisoner co do ted děla NemůžuPeckaaaa Na to nezapomenu ;) Ginny se již nevráti a dokud bude server v tomhle stavu jakýž je tak pochybuju že by tu šla i kdyby měla chut sem jit..
Jinak jestli si to jestě přečteš Ginny,tak víš že si byla na serveru v te době moje nej přitelkyně a to mylsim celkově,stála si zamnou a já mohl stebou travit čas.. už jsem si přece i něco popsali a ty víš co jsem ti slibil a ty mě ! Peckaaaa Snad někdy dívči legendo ! Kytka pro tebePeckaaaa

Romantik :D
GiNny
Děkuji moc všem, potěšili jste mě, to jsem vážně nečekala Smile Kytka pro tebe Uvažuju o tom, že se možná vrátím. Smile
jatkar
Citácia
GiNny napsal:

Děkuji moc všem, potěšili jste mě Smile Kytka pro tebe Uvažuju o tom, že se možná vrátím. Smile
To by nebyl špatný nápadDostal jsem nápad;)
Lojzo
Citácia
GiNny napsal:

Děkuji moc všem, potěšili jste mě, to jsem vážně nečekala Smile Kytka pro tebe Uvažuju o tom, že se možná vrátím. Smile


Ánooooooooooooooooo.Vráť sa !!! ;)
NYPD_ONDAJEE
Citácia
GiNny napsal:

Děkuji moc všem, potěšili jste mě, to jsem vážně nečekala Smile Kytka pro tebe Uvažuju o tom, že se možná vrátím. Smile


paráda SmileSmile dúfam že sa rozhodneš vrátit Smile
Foxisek
Citácia
GiNny napsal:

Děkuji moc všem, potěšili jste mě, to jsem vážně nečekala Smile Kytka pro tebe Uvažuju o tom, že se možná vrátím. Smile


Gindo, vrať se. heheheee
Bouc3K
S tými deckami som zvedavý či tam vydrží. :D
Patazz
Ginnýýýýýýýýýýý Jeeee, moc krásná vizitka, snad si mě ještě pamatuješ :-)
Panzer
číny, hezká vizitka ;)
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Xena
Varlééé :D Dúfam,že sa vrátiš Smile Na servery si bola moja skvelá kamarátka. Bolo by to super,keby si zas hrala Smile Len si budeš musieť zvyknúť na pár vecí (hlavne na deti a potom na niektoré vylepšenia a ,,vylepšienia";) Veru Ginny je legendaa :D
tomnet
Co to je sandvinig ? Smile Na hlavu
Rado
pekne devce 6)
ZoomiceQ
Citácia
GiNny napsal:

Děkuji moc všem, potěšili jste mě, to jsem vážně nečekala Smile Kytka pro tebe Uvažuju o tom, že se možná vrátím. Smile


Určitě se vrat ;) ja jsem tě měl rád jako kamaradku na serveru Smile
MaReK_
Vrat sa Ginny :D - (MaReK)
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Protektor
Tkaze ziadny comeback nebude ?? :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9