Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - wlcacek
NeXus
NeXus: wlk na příjmu?

wlcacek: téměř permanentně :D

NeXus: No... jdem na to? :D

wlcacek: jak si slečna přeje :D

NeXus: Tak otázky budu pokládat já? :D

wlcacek: a já mám snad? :D

NeXus: Ne, jen kontrola Tak tedy první otázka... Zahraješ si se mnou Slide a Lama?

wlcacek: jasně :D

Přijali jste pozvánku k wlcacek od uživatele Slide-a-lama

NeXus: :D :D :D :D :D :D

NeXus: Připraveno, začneme normální otázky? :D

NeXus: Hele, konec hry :D

wlcacek: jasně můžeme začít Smile

Zde začíná standartní rozhovor...

NeXus: Jak ses dostal na SP ty?

wlcacek: Je to divné ale asi stejně jako každý jiný :D Úplnou náhodou Smile prostě jsem ten server potkal při hledání zábavy. A našel. Odehrál pár hodin a pak přestal. Po třech měsících jsem začal hrát občasně a byla to větší zábava když jsme se na SP srazili se švagrem. Tak to bylo úplně hodobéžový :D

NeXus: Mnoho lidí překvapilo, kde ses jako admin vzal na serveru po takové přestávce, jak to bylo?

wlcacek: Tu přestávku máš myšlenou od září do začátku prosince? Bylo to tak že jsem se jednoho krásného pátku vracel z Lipska s odlitkama a 4 kilometry před barákem mi vyjel opilý mladík se dvěma slečnama pod kola tahače. a tak to dopadlo tak jak to dopadlo. Návěs zkroucený do paragrafu, Tahač vykoupaný v potoku a na odpis a z Felície vyprostili už jen ty holky. A já jsem si pěkně dlouho poležel po různých nemocnicích než mě zase poskládali Smile Tenkrát žena za mě požádala o odebrání práv.(o což jsem jí poprosil, protože nerad od někud odcházím bez rozloučení ale trochu se rozepsala a vylezlo vše na povrh. a Kapo a Geroid mi práva nevzali. Za což jsem jim vděčný Smile

NeXus: Zdálo se mi to daleko delší no, má chyba, hlavně že jsi zpět. Jak začínala tvá kariéra na SP?

wlcacek: Každopádně rozum :D Toho je tam pramálo. A profesionalita adminů ale na tou úspěšně pracujem Smile

NeXus: Jaký je tvůj názor na zrušení warpů?

wlcacek: To je jedna z mála věcí, co mě potěšila. Ale co mě nepotěšilo tak je to že pro VIP zůstalo warpování. Bych to osobně zrušil úplně.

NeXus: Co si myslíš o zavadení SMS na levely?

wlcacek: Když si vzpomenu jaký byl pro hráče problém udělat jeden z levelů u kamioňáka tak je to dobrá věc. Ale já osobně bych si ten level radši udělal na 100x než abych si poslal sms na postup v levelu. Však hraju to abych se zabavil. A ne abych si leštil EGO na tom že mám full level.

NeXus: Měli by se levely přidat?

wlcacek: Tak určitě. SA-MP je hra téměř neomezených možností. Takže další levely určitě postupně přidávat.

NeXus: Jaká novinka by tě potěšila?

wlcacek: To jsi mě zaskočil :D Mám rád inovace na serveru takže mě potěší i sebemenší kravina. :D

NeXus: Přál by sis další příliv lidí na server?

wlcacek: Lidí ano ale aby měli alespoň špetku inteligence. Tehle portál potřebuje hráče a ne ty co se ženou za hernima penězma.

NeXus: Děláš nebo spíše dělal jsi dříve nějaké akce? Pokud ano, jakého typu?

wlcacek: Pár akcí jsem udělal a drtivá většina skončila fiaskem :D Derby, výletil jsem s Busem, vlakem a měl jsem jeden sraz kamionů.
Tak asi tak. Jinak akce nedělám a moc nedělal. Nerad bych tu akci vybanoval. :D

NeXus: Rád bych se přesunul do aktuální reality... Dnes se stal oficiálně prezidentem Miloš Zeman. Co na to říkáš?

wlcacek: Já Miloše nevolil. Volil jsem Karlíka. Ale když už se stal prezidentem tak mu budu držet palce aby naší republiku reprezentoval co nejlíp. A snad neudělá moc chyb. Jednou je to náš prezident a tak k němu budu chovat úctu.

NeXus: No uvidíme, mně přijde, že si o sobě moc myslí... Přesuneme se zpět na server. Myslíš, že všichni admini mají k práci profesionální přístup?

wlcacek: Tak teď čekáš že napíšu: ANO všichni jsou profíci. Ale zklamu Tě. Bohužel né všichni a né vždy se chovají jak profesionálové. Ale musím říct že se snaží. Jen jim to občas neklapne.
Kdo se chová jako profesionál a kdo ne to si nechám pro sebe Smile

NeXus: Myslíš, že by se měl design webu inovovat?

wlcacek: Mě se to takhle vyhovuje, ale jak už jsem psal mám rád inovace. Takže každé vyladění (když zrovna ten web neshodí) je fajn. Prostě záleží na úhlu pohledu.

NeXus: Myslíš, že by se měl udělat reset peněz, nemovitostí, domů, ...?

wlcacek: To si myslím že zatím není potřeba. Od poslední reformy se to docela udržuje. Možná drobné úpravy některých věcí by stálo za to. Ale jakých? To Ti nepovím protože to sám nevím. Na druhou stranu ATomas ten server ladí téměř permanentně.Takže se třeba dočkáme i nějakých překvapení.

NeXus: Hraješ i pod jiným nickem?

wlcacek: Ano hraju ještě pod jedním nickem. Ale tam nemám víceméně nic jen pár hodin nahraných a nějaký mise. ale jaký tak to Ti nepovím

NeXus: To je mi jasné... Na serveru tě vidím málo kdy a když tady píšeš že jen pár hodin... Hraješ ještě aktivně?

wlcacek: Že bych u toho seděl celé hodiny to ne. Občas dostanu chuť si zařádit na serveru a tak si jdu zahrát. Ale jinak většinou je to záležitost webu, ICQ, Skypu a adminky. Většinou se hrabu v LOGu hráčů a adminů. Potom chodí nezčetně SZ se stížnostmi na adminy. Některé nejsou ani k přelouskané jak jsou sesmolené. Tak toto je potřeba vše prověřit.

NeXus: Uvítal by jsi další zaměstnání?

wlcacek: Záleželo by jaké. něco co by hráče bavilo by nebylo od věci.

NeXus: Měla by se zvýšit hodnota aut v /garaz?

wlcacek: Myslím si že ceny nejsou špatné. Ale vše okolo jako jsou firmy, nemovitosti. hráči cenově nadsazují.

NeXus: Jak vidíš budoucnost serveru?

wlcacek: Tak to teda nevím. Záleží na ATomasovi jak bude pawnit a chovat se k AT a hráčům a záleží na návštěvnosti serveru. Těžko říct. Prostě uvidíme.

NeXus: Návštěvnost stoupá, je to dobře?

wlcacek: Návštěvnost stoupá a to dobře je. Ale je tu otázka kdo server navštěvuje. To už je horší. Když si vemu že někteří hráči by měli být ještě na písečku a valí ze sebe neskutečná moudra. Tak to pak radši aby na serveru bylo 200 alespoň trochu rozumných hráčů.

NeXus: Tak protože už opravdu nevím, na co se tě ptát, tak už bych to ukončil, díky za tvůj čas! Smile

wlcacek: Já děkuji za Tvůj čas a pěkné psaní Smile Zas někdy zahrajem icq games ne? :D

NeXus: Jo jo :D


Rozhovor byl psán po částech, tak v případě chyb to respektujte.
Upravil NeXus dňa 24.03.2013 21:47
tuhy10
TO je dlouhý :O Přečtu to nekdy jindy :D
Pěkný rozhovor Smile
NeXus
Citácia
tuhy10 napsal:

TO je dlouhý :O Přečtu to nekdy jindy :D
Pěkný rozhovor Smile


Jak může být pěkný když jsi to nečetl? čumím
tuhy10
Citácia
NeXus napsal:

Citácia
tuhy10 napsal:

TO je dlouhý :O Přečtu to nekdy jindy :D
Pěkný rozhovor Smile


Jak může být pěkný když jsi to nečetl? čumím

Tak ten začátek a pak jsem přeskočil na konec :D
Tr1xmy
Dobrý rozhovor heheheee zas viem o tebe niečo viac :D
Jinak super admin a velitel gardy :D jen tak dál YES
Hamak_CZ
Dobrý rozhovor ;)
INI
Super rozhovor ;)
Gamb
Ten začiatok :D :D
_Sh0ck_
Parádní rozhovor, alespoň jsem se o Vlkovi dozvěděl zase něco víc heheheee Palec nahoru
Czipisek
Dobrý rozhovor s dobrým šéfem. ;)
RojcekSK
Pekný rozhovor.
Wanty
Pěkný rozhovor se skvělým adminem Smile
Dyname
wlk je super admin :D

Hlavně ty večerní pokecy, když teda "někdy" si dojde zahrát. :D
Teczka83
V pohodě člověk a myslím že jeden z těch rozumnějších Smile. Rozhovor v celku ujde Smile
wlcacek
Ačkoliv ten rozhovor proběhl na etapy a musím říct že úcta k NeXusovi.
Klobouk dolu:D
Sh1TeRkO
Úcta obidvom. Smile
S wlkom si rozumiem velmi dobre, dá sa povedať, že najviac zo všetkých. Je to super človek, poznáme sa pár rokov, či už ide o spamovanie v SB, alebo na ICQ. Vždy pri chatovaní s ním mám lepšiu náladu. Len tak ďalej.
Xpression
Good job, aspoň jsem se dozvěděl něco nového...
NeXus
Musíme zopakovat s Slide Lamu :D
Rado
Pekný rozhovor Smile
DoMiNo
Pěkný rozhovor. Smile Dobrá práce Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19