Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - [J]effo
Czipisek
img.tpx.cz/uploads/asdkqowjeffo.png


Zdravím, pro můj několikátý rozhovor na webu (dělal jsem žurnalistu ještě předtím, rozhovory jsou bohužel smazané) jsem si vybral mého dlouholetého kamaráda, hráče, a aktuálního řadového adminsitrátora [J]effa.

Czipisek: Čau kááámo, máš tedy chvilku na ten rozhovor?

[J]effo: Aloha ,chvilku si udělám. ;D

Czipisek: Vybral jsem si Tě, aby se o ušákovi jako Ty, dozvěděli více. Takže bych přešel k první otázce, tedy vlastně spíš rozkazu který zní, představ se nám..

[J]effo: Jmenuji se Jiří ,je mi 14 let, navštěvuji Základní školu.
Jsem pohodový človek a dlouhodobý hráč na serveru. Bydlím ve vesnici v které bydlí i Czipisek..

Czipisek: Se sle****mi a ovečkami, jménem Vítanov, podotýkám. Dobrá tedy, pověz nám něco o tom jak jsi vlastně přišel k SP, jak dlouho hraješ?

[J]effo: To takhle jednou ,když jsem byl nemocný ,přišel ke mě Czipísek ,že má pro mě starý dobrý GTA. Tedy když jsme to naistalovali ,ptal jsem se jestli má vybraný server.Měl a byla to Superpařba. Hrál jsem asi rok a půl a poté jsem skončil.

Czipisek: Co Tě na serveru zaujmulo? Jak jsi dospěl k závěru, že to bude ten server na kterém budeš chtít hrát, zkoušel jsi i jiné servery?

[J]effo: No zaujmul mě hlavně mód. V tu dobu bylo na serveru maximálně 150lidí.. Jelikož to byl nejhranější server ,říkal jsem si že to nebude nejhranější server jen tak a ano zkoušel jsem hrát u konkurece ,ale to až po nějakém to měsíci ,kdy jsem na SP skončíl ,ale tam jsem hrál jsem skončil tak po 1 měsíci.

Czipisek: Tvé podrobné začátky na SuperPařbě a tvá cesta k admin právům, popiš nám jí.

[J]effo: Začínal jsem jako každý hráč se CJ a 2o.ooo$ :D Na serveru jsem byl neviditelný ,až po 100hodinách jsem se začal být oblíbený. Po nějakém tom čase ,když se Czipísek dostal do Admin týmu vyhecoval mě ,aby jsem si dal přihlášku a při dalším náboru se tomu tak stalo.

Czipisek: Jak to všechno proběhlo, ten nábor a potom průběh tvých začátku s právama?

[J]effo: Byl jsem nabrán s Lojzem a Nikys ,pamatuji si jak nás zaučoval lofastek na skype v hovoru.. :D
První týden jsem se tak rozkoukával, poté to šlo samo Smile

Czipisek: Proč jsi tehdy skončil?

[J]effo: Skončil jsem z několika důvodů ten hlavní byl asi ,že jediný co jsem dělal na serveru ,když jsem přišel ,bylo ,že jsem sedl do svého auto a jezdil po VW. Ona ani nebyla chuť a čas pustit GTA.

Czipisek: Jak by jsi zhodnotil aktuální situaci admin-týmu? Je to lepší než tehdejší stará parta?

[J]effo: Dřívější parta, byla lepší a tím nechci urazit žádného současného admina, jelikož i v současné době se najdou tací ,kteří odvádí skvělou práci.

Czipisek: Jsi rád, že jsi dostal druhou šanci adminovat?

[J]effo: Ano určitě jsem.

Czipisek: Jak vidíš budoucnost serveru, situaci SA-MP a myslíš, že vydržíš stejně dlouho jako dříve?

[J]effo: Je to na ATomasovi ,jak se mu bude chtít mód vylepšovat ,SA-MP podle mě jen tak neomrzí a budou k nám chodit další a další hráči.
Při nejmenším tu plánuji zůstat ,tak dlouho ,jak čas dovolí.

Czipisek: Přijde Ti, že se komunita hráčů zlepšila? Nebo přibylo více dětí a hru to kazí.

[J]effo: Oni tam ty "děti" byli a hráči je ignorovali a nenadávali do chatu jako dnes ,ono to pak těm kazisvětům dělá dobře a kazí hru ještě více.. Podle mě dřív byla komunita lepší ,i když to je nejspíš tím, že nás tam bylo o 200méně.

Czipisek: Jak na tebe působí aktuální vedení? (Blondak & wlcacek) Cítíš se v bezpečí, nebo máš bobky. :D

[J]effo: Odvádějí svoji práci ,skvěle.
Takže v bezpečí.

Zde nastal křížový koňo-výslech, na tento název jsem si nechal udělat patent..

Czipisek: Kečup nebo hořčice?
[J]effo: Hořčice.
Czipisek: Vejce na tvrdo nebo na měkko?
[J]effo: Tvrdo.
Czipisek: lofastek nebo RocketLauncherSs?
[J]effo lofas.
Czipisek: Banán nebo pomeranč?
[J]effo: Pomeranč.
Czipisek: Sex semnou nebo s velkou bílou klisnou?
[J]effo: (zde se rozmýšlel 10 minut) To radši s velkou bílou klisnou.
Czipisek: Czipisek nebo Czipisek?
[J]effo: Oba.
Czipisek: Máš rád koně & křečky?
[J]effo: Křečky. Pusa
Czipisek: Grizzly nebo křeček?
[J]effo: Křeček.
Czipisek: Blondak vs wlcacek, kdo by vyhrál? (Jedná se o zápas v bahně)
[J]effo: wlcacek ,je to známý trhač.. :D

Zde skončil křížový koňo-výslech a nastalo ukončení rozhovoru..

Czipisek: Paráda, díky za rozhovor. :D Smile
[J]effo: Za málo.

Zde skončil rozhovor..

Doufám, že se vám rozhovor líbil, jak obsahově tak graficky zpracovaný a dobře se vám to čte, budu rád když zde zanecháte komentář s vaším názorem na rozhovor, posoudíte odpovědi atp. Určitě ode mně v budoucnu uvidíte anketu, kde si Vy sami rozhodnete, koho budete chtít vidět v dalším rozhovoru.

S pozdravem,
Czipisek.

Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 11:23
Jeffo
Děkuji ,že si se mnou udělal rozhovor Smile
Upravil Jeffo dňa 02.04.2013 17:16
mazednik
Pěkný rozhovor. Ale czipisku s timto panem sem chtěl udělat rozhovor já :D
Czipisek
Nemáš zač Jeffo, vybral jsem si Tě takže nějáké děkovačky být nemusí, ale i přesto Ti děkuji.

Mazedníku, no tak stává se. :D
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný:D Ten vvýslech , to máš od Krisse co :D
Panzer
Jeffe, tobě je 14 let? Chováš se na víc to jsi borec, a v jaký že řiti to bydlíte? :D No pamatuju si tě ještě z tý starý superkuřby, potom jses nějak vypařil. Tak co, vítej zpět. Pusa Ale, "Czipisek nebo Czipisek" "oba" já bych si teda vybral Czipiska ! :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Czipisek
Citácia
Pixel napsal:

Pěkný:D Ten vvýslech , to máš od Krisse co :D

Inspirace ano, ale snažil jsem se to udělat jinak. :D
Panzere, díky za komentář.
Kapo
Pekne pekne ;)
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Raiden
Dobrý a docela vtipný rozhovor *Dobrá práce*
GTAHellsing
:O :O :O Nice kámo :D
Czipisek
Děkuju za hodnocení.
UnknownGamer
Super rozhovor, Džédaj super človek a kolega Peckaaaa
Geroid
*Dobrá práce* gud :D
Czipisek
Díky za komentáře.
NeXus
Dobrá práce *Dobrá práce*
ViktoreK
Kjášný rozhovor a ještě hezčí aktéři :D
Czipisek
Díky, díky.
Patazz
supr,
tedko PROVOOO
Czipisek
Volby už jsou stanovený, takže Prova dosadíme popř. příště.
Grizzly
Citácia
Czipisek: Grizzly nebo křeček?
[J]effo: Křeček.

No počkej. :D

Rozhovor pěkný. Smile
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12