Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Aký mobil kúpiť ?
Rado
Ahoj, asi tak za 2-3 týždne si idem kúpiť nový telefón. Jedná sa o mobil normálneho použitia, to znamená nie na extrémnu hernú záťaž. Budem ho hlavne využívať na internet. Mám 200 euroví rozpočet na kúpu mobilu. Budem rád ak sem bude písať niekto kto už mal jeden z týchto dvoch telefónov a napíše sem svoje skúsenosti s ním.


Wanksta
Z tychto dvoch to LG.Ten druhy má windows,co neni dobré,Mobile windows poznam z LUMIE ale pozri si galaxy s3 alebo galaxy ace.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Hamak_CZ
Radši to LG, kámoška má windows a je to katastrofa Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Omnia ))
Rado
Wanksta já mám rozpočet na 200 eur a nie na 400 na sprostú galaxy s3 ;). Takže zatial LG ;). Já som ešte Windows nikdy nemal ale chcel som ho skúsiť a kukal som hodnotenia a nie su zlé Smile tak neviem no. Veď počkám na dalšie príspevky ;)
Wanksta
Ace stoji do 200 ale nic s windowsom nekupuj ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Czipisek
Já bych šel do Omnii. Smile
Rado
Pod velkosť displeja 4" (palce) nejdem :D sry wanksta Smile ale ide mi aj o možnosti czipe Windows ich tolko azda nemá ako Android Smile
Hamak_CZ
Citace
Rado napsal:

Wanksta já mám rozpočet na 200 eur a nie na 400 na sprostú galaxy s3 ;). Takže zatial LG ;). Já som ešte Windows nikdy nemal ale chcel som ho skúsiť a kukal som hodnotenia a nie su zlé Smile tak neviem no. Veď počkám na dalšie príspevky ;)


Jak jsem psal má to kámoška a ten windows je zasekaný... Ale kup si jaký chceš to je můj názor :D
Tearsko
Oba sú celkom v poho čo sa týka pomer ceny/funkcie ... LG kvalitou až tak nie čo som mal možnosť sa s ním pohrať tak na tom mobile dosť značne sekal systém a to bola pamäť prázna a teledon skoro nový ...ale je na tebe či máš rád android alebo win..ja osobne preferujem v telefóne android windows som mal a rýchlo som sa toho zbavil ale myslím že zas trošku to fachalo rýchlejšie s tým winom keď to porovnám s tým LG .... Ale win v telefone je pre mňa katastrofa
HeWhoMustNotBeNamed
Windows Phone je good Smile) Mám ho a nestěžuji si Smile) Dokonce mám i stejný typ jako jsi sem dal.
Wanty
Určitě Omnia ;)
Rado
No uvidím, tiež radšej rpeferujem Android ale nemožem to súdiť lebo s Winom som sa ešte do ruky nestretol Smile. No kuknem ešte nejaké recenzie no a uvidím každopádne budem rád ke´d sem ešte niečo napíšte že aké skúsenosti s nimi máte ;)
Janci
Čo máte proti Windowsu? Náhodou je to podla mňa ovela lepšie ako Android, samozrejme každému vyhovuje niečo iné. Ja by som si poriešil už len mobil s windowsom. Môj názor.
twistedTSD
Citace
Janci napsal:

Čo máte proti Windowsu? Náhodou je to podla mňa ovela lepšie ako Android, samozrejme každému vyhovuje niečo iné. Ja by som si poriešil už len mobil s windowsom. Môj názor.

To by mě také zajímalo, opravdu. Hodně přemýšlím o tom, že můj příští mobil WP mít bude. A slyšel jsem na něj docela dobré ohlasy, zaslechl jsem že tolik nežere systémové zdroje, apod... Koukám, že ta Omnia má ještě verzi 7.5, ale nevím jestli je 8 opravdu o tolik lepší...

BTW: Hlavně rozlišujte Windows Mobile a Windows Phone, protože jsou to dva úplně odlišné systémy!

Oba ty LG vypadají jako hodně slušná nabídka, nic podstatného jim nechybí, asi je to hlavně o tom jaký OS preferuješ.
Patazz
Asi omnia, ja mam Xperii Tipo a sem spokojenej
Sh1TeRkO
LG P700 Optimus L7 (Black)
Rado
Zatial rozmíšlam teda nad LG :/
LeGacy
Určite LG, už len preto, že to je android. Mal som podobný LG a bol som nadmieru spokojný. Smile
Janci
Chcelo by to aby si si ty sám skúsil pracovať v Androide a potom tiež vo Windowse, ja po skúsenostiach by som si určite vybral Windows. Na Androide sa mi nepáči to, že skoro po každom otvorení položky v menu sa ti to ukladá ako keby do task managera a beží to na pozadí. Asi sa to dá prestaviť, neviem ale už len toto je prvá vec čo ma odrádza. Možno nemám len dosť skúseností s Androidom, neviem.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16