Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[R]uda - Ruděk Lovec Žen
Ruda
Mamba nezklamal. :-D Jinak vám děkuju, kromě Mamby to je ****. xd
Mamba
Rozdáno více jak 600.000.000$
Hmm a do mé virtuální kapsičky nepřistál ani jeden zelenej $. Tak se pak nediv, že já zlatokopka, které jde jen a pouze o prašulky je na tebe zlá.
Btw. Až koupim Csko, tak od tebe očekávám výuku nejvyššího levelu. (nechápu, jak jsem tohle mohl napsat) :D:D
Predator
Jooo, beztak mu tady pochlebujete aby dorozdal zbytek vám. Jinak služebník, taky jsem chudej Nemůžu
Mamba
Citácia
Predator napsal:

Jooo, beztak mu tady pochlebujete aby dorozdal zbytek vám. Jinak služebník, taky jsem chudej Nemůžu

Než pochlebovat Udánkovi, tak to si radši nechám udělat obřízku. Uppssrofl
dpq7WImm8w
Citácia
Mamba napsal:

Citácia
Predator napsal:

Jooo, beztak mu tady pochlebujete aby dorozdal zbytek vám. Jinak služebník, taky jsem chudej Nemůžu

Než pochlebovat Udánkovi, tak to si radši nechám udělat obřízku. Uppssrofl
No, to se rovnou údy on s Tím má bohaté zkušenosti :D
Panzer
Hoši největší zkušenosti s obřízkou tu mam já tak zalezte.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Ruda
No když myslíš. :-D
Jiry
Ty už taky jo ? Tak good luck u matury já už jsem posranej teď :D
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Koval
No chlape, teba si pamätám počas celého môjho hrania na SP, vždy v pohode človek. Ako administrátora som si ťa velmi oblúbil, pamätám si keď si ma mal testovať do IB, myslel som si že ťa nabijem jak hrušku (pred 3 mesiacmi som si ťa vtedy dával). No skončilo to nejak 18:11, v skratke jeden z ludí, ktorý majú môj rešpekt.

Chápem prečo končíš, sám som preto niekolko-krát končil, no nejak vždy dávam tomu severu šancu. Drž sa!

;)
Ruda
Díky chlapci.
Jiry: Já z toho ani strach nemám hele, akorát z češtiny.
Koval: Díky. Smile Určitě tu bylo pár super chvil, moje adminování bylo zkrátka cool a bavilo mě to i když teď bych se do toho kolektivu asi nedokázal začlenit znovu a ani nechci. Jak jsem psal, končím hlavně kvůli nudě na serveru, není to už prostě to co to bylo bez těch lidí a se serverem v podobném stavu.
MartiN
Aj ked sme v poslednom čase nejako neboli za dobre ale to je fuk.Maj sa neger
Barborka
Po roku na tomto webe, ale to je jedno. Ruda, s tebou som tu toho zažila. Nikdy nezabudnem na tú poslednú otázku. Nasraný S tou babou ti to prajem a drž sa. Niekedy ešte popíšeme na Whatsappe. Smile A ver tomu, že raz sa stretneme!
ViktoreK
Vzpomínám na tebe v dobrym, ať ti vyjde maturita i vztah a drž se. ;)
Delux
S 5 ludmi na SP som si rozumel, ty patris k nim som rad ze som ta spoznal maturitu spravis, len si ju musis vy***** v kabinete :D
Drz sa
Ruda
Martin: Tak nějak bych to asi napsal i já.
Barborka: Tomu veris, hodně dobrý časy. V tom létě do sedmi do rána a tak, no bylo to top, jak píšu hezký vzpomínky. Raz určitě. :D
Akai: Jojo z mojí strany je to stejné, taky se drž. Smile)
Delux: V našem kabinetě jsou tak dvě přijatelný učitelky. :-D Taky jsem tě rád poznal. Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Ruda, obrezany bastard. Někdy jsi mě štval, ale zároveň musim říct, že na tebe nezapomenu, stejně jako na GaTa. :D Pamatuju na tu noc - já, GaTo, Ty, Nissan na serveru :D :D ještě mám screeny na exteraku, kterymu teď drbe. :D Nevím, jestli si na to pamatuješ.
Každopádně, gl v reálu.

btw, l2p.
Ruda
jj to byla libovka tenkrát, dobrý vzpomínky.
Taky si mě občas sral a nemohl jsem tě pořádně vyp**** kvůli tomu že si byl hl. :-D Ale taky tě beru jako v pohodě kluka, až budu studovat na UJEPu v Ustí tak tě přijdu zbít xddd
f86
vela stastia v realnom zivote...

Lock!
Ruda
Vizitku jsem znova sepsal, ještě to musím upravit, ale chtěl jsem tu mít aspoň základní formu do doby než se to dokopu udělat. :-D
MaReK_
:O Ideš s5 ? :D Už sa netreba učiť čo :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně
3.5.2024 Správně

king
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10