Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[R]uda - Ruděk Lovec Žen
Ruda
Já jsem byl vždycky dobrej ve zvládání víc věcí najednou. :-D
dpq7WImm8w
Bože, on už je tu zas Facepalmrofl
Sipoxx
Úda Kár :D Jsem rád, že jsi zpět
Tearsko
nevie ani vodu do vane napustiť .. od neho načakajte nič :D
stinG_
LEGENDA YES
Ruda
Kde? :OOOO Dík negři.
MaTy
Docela mě překvapuje že máš tolik hodin a tak málo $ :D. na serveru jsem tě myslím zahlédl Smile. Vizitka normál (zkus si pohrát s barvami ;)) a přeju good luck! Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Yamamoto
Cashe rozdal byl předtím zbytečně bohatej :D vítej zpět
Skiper
Citace
Jazyky: Čeština, angličtina, ale nejlepší jsem ve slovenštině

To video kde si hovoril po slovensky :D :D :D :D :D
Ruda
matej1580: Než jsem rozdal prachy(800 mega mezi hráče a zbytek kámošovi) tak jsem měl lechce pod dvě miliardy. Poslední dobou už mě ty $ na SP ale moc netáhnou. Jinak hned na začátku máš vysvětlení, proč tam nejsou barvy.
Yama: Díky. Smile
Skiper: Proto jsem to taky napsal, aspoň že si ten můj skill ještě někdo pamatuje. :D
MartiN
ma nigga is back jou to aby som začal aj ja hrat :D
Ruda
Haha. :-D No nějak to nehroť, pořád se ještě musím učit na maturitku, takže toho času taky moc není. :D
Nosferatu
Vrací se legenda. Palec nahoru No zažil jsem tě, když jsi byl v AT a mám na tebe jen kladné vzpomínky, takže vítej zpět a hodně štěstí. + ať ti dobře dopadne ta maturita. *JSEM VÁTĚZ JOO*
I kill people and I like it
Dush3yo
Když jsem tu začínal, bylo mi nějak 12 :D To jsem tě vnímal jako nějakého vola, teď tě vnímám úplně jinak. Jak vidím na pohodu hráč, super. Tak hodně štěstí! Smile
Ruda
Tak klucí, jak to tak vypadá tak jsem zas dostal chuť na tuhle rakovinku a jelikož jsem si to tady dost aktualizoval tak si to teď hezky vypromuju, abyste mi mohli psát, jak jsem strašně super a úžasnej.

Díky všem, Ruda je zpátky děvky.
Upravil/a Ruda dne 21.05.2018 04:45
asthenic
Tento Ůda. *!* Máme ho radi.
DangerRMV
Nejdřív jsem tě nesnášel, pak sem tě pochopil, pak sem si tě oblíbil. Máš specifické myšlení a jsi v podstatě nějaká osobnost této hry a dá se říci, že i "legenda". Málo lidí co ještě dnes hrají tě znají tak dobře jako dávno hrající hráči. Já tě už v této době beru jako normálního hráče, ikdyž už nejsi tak aktivní jako dřív, což je vlastně škoda. Čím víc hráčů z dob 2010-2013 na serveru = tím líp. Nikdo neví v podstatě v této době, co to byla tehdá za nádhera a za hromadu hráčů, kteří tady hráli a ty jsi byl mezi něma jeden z těch velmocí. Škoda, že už hraješ tak málo aktivně, jsem rád, za každého NORMÁLNÁHO (ikdyž u tebe slovo normální je velmi zlváštní :D) hráče z dávných dob. Navíc jsi srdcař IB, což je taky super, ikdyž sem vás nesnášel, ale to byla rivalita, to k tomu patřilo... s odstupem času je to super. Tak se měj, Rudáku Varnsdorfáku.
Ruda
Tak Dendží musíš si uvědomit že jsme tu hráli po X let a všichni jsme se tu tak nějak vyvíjeli, je logický že ty vztahy se taky budou měnit, protože v 15 se chováš jinak než v 17. :-D Jinak se zbytkem nemůžu než souhlasit, ačkoliv jsem byl dost příjemně překvapen kolik hráčů si tu ještě pamatuju (a kolik mě).
A BTW:
Citace
dá se říci, že i "legenda".
Jak dá se říct kurde?! Legenda jak vínko si možná měl použít. :-D :-D
Panzer
Zdar ty pako jak žiješ?
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Ruda
No já celkem super až na zkouškový, co ty? :-D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16