Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[R]uda - Ruděk Lovec Žen
MightyDaniel_
Pěkná a přehledná vizitka Smile At se daří na SP i v reálu Smile Jen tak dál
Fantasy
Čau Rudo, Welcome back, snad si mě ještě pamatuješ nějak matně, já tebe trochu. Hlavně jako rusáka :D Tak nech se ti daří chlapáku a vítej mezi náma ještě jednou :D Sorry ale vizitku sem nečetl ale prostě napsat sem tu musel jelikož tě trochu znám ze starých dob.Hi
As3
Čau Rudo,
nevím zda si mě moc pamatuješ, kolem roku 2013-2014 jsme byli docela v kontaktu. Od té doby jsem tě tam moc neviděl a já měl kolikrát i pauzy. Co k tobě, byl jsi fajn a určitě ještě si, jsem rád, že se nějaká Legenda (jak vínko Nemůžu) vrací a snad ti to vydrží. Snad oživíš ještě Gang Systém, který dostal UPDATE.
Vizitka pěkná, zbarvena do barvy IB, tak se mi to líbí Dostal jsem nápad

Přeji ti hodně štěstí do Realného života a snad ti to tady vydrží. Doufám, že ano.

Měj se Hi
Panzer
Dobře a dobře mi tak.. S Fantasym se nebav nevrací prachy. A vůbec s nikym se nebav vsichni chtějí jen love. A když trpíš na zkouškovém tak si za to můžeš sám takže.. Ser na to a u popelářů hledají furt někoho.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Ruda
Citace
Pěkná a přehledná vizitka Smile At se daří na SP i v reálu Smile Jen tak dál


Díky, tobě taky!

Citace
Čau Rudo, Welcome back, snad si mě ještě pamatuješ nějak matně, já tebe trochu. Hlavně jako rusáka :D Tak nech se ti daří chlapáku a vítej mezi náma ještě jednou :D Sorry ale vizitku sem nečetl ale prostě napsat sem tu musel jelikož tě trochu znám ze starých dob.Hi


Nazdar, jasný že si pamatuju na xX_Mirass_Xx :-D Díky, naprosto chápu, ta vizitka je spíš pro nové hráče, od tebe bych ani nečekal že to přečteš. :-D

Citace
Čau Rudo,
nevím zda si mě moc pamatuješ, kolem roku 2013-2014 jsme byli docela v kontaktu. Od té doby jsem tě tam moc neviděl a já měl kolikrát i pauzy. Co k tobě, byl jsi fajn a určitě ještě si, jsem rád, že se nějaká Legenda (jak vínko Nemůžu) vrací a snad ti to vydrží. Snad oživíš ještě Gang Systém, který dostal UPDATE.
Vizitka pěkná, zbarvena do barvy IB, tak se mi to líbí Dostal jsem nápad

Přeji ti hodně štěstí do Realného života a snad ti to tady vydrží. Doufám, že ano.

Měj se Hi


Ahoj, díky moc. Gangy v současném stavu a momentální době určitě hrát neplánuju, možná zase někdy, ale už bych se do toho nikdy nedokázal dostat jako dřív, takže možná jen tak na chill a furt tam platí to velké MOŽNÁ. :D Každopádně si tě bohužel nepamatuju, možná si měl tenkrát jiný nick? Jestli ne tak sorry, těch jmen tu bylo fakt hodně. :-D

Citace
Dobře a dobře mi tak.. S Fantasym se nebav nevrací prachy. A vůbec s nikym se nebav vsichni chtějí jen love. A když trpíš na zkouškovém tak si za to můžeš sám takže.. Ser na to a u popelářů hledají furt někoho.


Z tebe se stal motivační citátor? :-D Prachy neřeším a myslím že už asi nikdo kdo tu nějakej čas hraje, i když je pravda že spousta hráčů tím teď žije víc než by bylo zdrávo. Bavím se víceméně pořád s těma stejnejma, takže je to v cajku. Zkouškovým vyloženě netrpím, jen je to takový nutný zlo, co se musí přečkat, v životě nemáš pořád jen zábavu, bohužel. :-D
DangerRMV
Pěkná vizitka, super hráč... máš to v hlavě srovnané a na serveru jsi v poslední době velmi sympatický a máš rozumné myšlení, jen tak dál.
Cappuccino
Ahoj Rudo,

až teď jsem se dostal k tomu, abych ti okomentoval tvojí vizitku, která je asi vůbec nejlepší co jsem kdy viděl! Přečetl jsem jí jedním dechem a občas jsem se i docela zasmál. Z toho, jak jsem tě dříve vídával na serveru a z vizitky mohu usoudit, že jsi asi opravdu v pohodě člověk (navíc nebydlíš daleko, takže další + :D)!

Ať se ti daří!

S pozdravem
Regis
KoLoB
Ahoj Rudo!
Víš viděl jsem že tu máš nějakou škaredou nepřehlednou vizitku tak jsem si řekl že jí tomu hloupému královy okomentuju.

Tak vizitka je škaredá a nepřehledná, občas jsem měl pocit že jí dělala má 10ti léta sestra na rozkaz jejího krále, kdo-ví jak to reálně bylo.

Hráč je asi mentálně zaostalý, má nezajímavé názory a rozhodně se sním nedá psát, je fakt šíleně hloupý, tak moc že na serveru nemáme nikoho kdo by mu vtom dokázal konkurovat.

A teď reálně, pěkná vizitka chlape, hráč úžasný a nadprůměrně chytrý, člověk který není ovečka ale jde si za svým, toho já si cením u tebe asi nejvíc.
Tak zase někdy pokecáme na serveru, čau.
Ruda
Díky za (kladné) názory pánové, cením si toho. :-D
Kacka
Ahoj Rudo, tak další kdo bydlí v Ústeckém kraji, a to jsem si myslela že nas tu bydlí málo :D Jinak, si v mojí firmě za co jsem ráda, a jinak jsi v pohodář dá se s tebou normalně bavit, takže doufám že to takto půjde dál :D Hodně štěstí jak v reálu tak na SP:Smile
EXTRA
Starý známy Bezdomovec, super človek a bývalý admin king Pusa. Profesionál v automatoch. *Andílek* Ruská Mafia LV nikdy nezabudnem ;) Pivo
MaoS
Rudka, rudka, ty si starý bastard na ktorého nezabudnem , som rád že taká to legenda nevymrela a že sa tu ešte drziš a dufam že naďalej budeš a budem zas s tebou kolega v gangu lebo pamätam si ako som ťa učil sawny lebo si bola čista a socka a teraz je s teba legenda ešte raz ďakujem že som ťa mohol spoznaťa držím ti palce na vysokej a aj v reale + na SP!

Pa!
Panzer
Díky za (kladné) názory pánové, cením si toho. :-D

Tak co ty mlíková čokoládo? :D Napiš sz až si to někdy přečteš.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22