Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SP ? KONEC A BUDE HUŘ ...
Dyname
To je srandy kopec počteníčko.

Body, které mě baví :

1. Jejich stupidní gramatika, kde ve slově / větě, dokážou udělat až 1+ víc chyb- viz. supeř pařba :D

2. Jejich vystupování působí na tolik, že to z nich dělá 12 let staré děti, které náhodně bouchají o klávesnici rukama, aby to vypadalo, že umí napsat něco smysluplného

3. Soutěživost, ta jim určitě nechybí. Dvě děti(pardón jestli jsem urazil Váš věk), které neustále burcují celou populaci SuperPařby, zde na webu.

Pro ostatní : Taky sem napište, co Vás na tom baví :D
Sh1TeRkO
Mňa skôr zaráža, čo si tá dnešná mládež (ak im není fakt že dosť) dovoluje. Ako nemám argumenty, tak tu budem písať 28 ročnému človekovi nech ide robiť? Alebo sa opýtať, že kolko zarába? To je úplne bežná vec sa takto správať. Však čo.
wlcacek
Citace
LOL_Noob napsal:

Citace
Jo_xker napsal:

Něco tu napíšu:
Jaká supeř pařba má hanbu! dejte to na oficialní stránku at si to precte cely svet! jaky admini jsou bezchybny hanba na vas.LOl noob kolik je tobe ? 10 promin to jsem te nechtel urazit.Wlcacku opet ti neco napisu: bez makat na stavbu je ti tady 28 mas dve deti musis je uzivit.Tak bez makat



Heeej, úplne si ma zabil, zrútil som sa, budem plakať. Fakt ale, toto je už moc čo si dovoluješ. Smile



Taky me to zkolilo:D:D:D:D:D
O mou rodinu se nestarej je perfektne zaopatrena. Spis se starej o to aby jsi mel nejaky inteligentnejsi vzkazSmile

Eddo neboj co stranka to den:D
Sh1TeRkO
Už je cez desať. Vidím to na bielú farbu a výlet na pláž s ponukou dobrých banánov.
wlcacek
Citace
Eddo napsal:

Už je cez desať. Vidím to na bielú farbu a výlet na pláž s ponukou dobrých banánov.


To je varianta B :D
xXAweXx
nejzábavnější je bez diskuze jejich způsob vyjadřování diakritiku tu ještě pochopim ale obsah ten stojí za to ! tito dva (sipecek a joxker) nebo jak ty nicku jsou na 100% patří mezi elitu českého/slovenského národa :D každopádně jejich rodiče museli udělat totální a destruktivní chybu ve výchově která vyústila až k takovému to mutantu člověka a orangutana mlátícího do klávesnice totální blbosti s milionem gramatických chyb. :D sorry hoši ale vás dva měla máma polknout Smile
Sh1TeRkO
Citace
xXAweXx napsal:

nejzábavnější je bez diskuze jejich způsob vyjadřování diakritiku tu ještě pochopim ale obsah ten stojí za to ! tito dva (sipecek a joxker) nebo jak ty nicku jsou na 100% patří mezi elitu českého/slovenského národa :D každopádně jejich rodiče museli udělat totální a destruktivní chybu ve výchově která vyústila až k takovému to mutantu člověka a orangutana mlátícího do klávesnice totální blbosti s milionem gramatických chyb. :D sorry hoši ale vás dva měla máma polknout Smile

BINGO! :D Padol SP JACKPOT! :D
Dyname
True Story bro :D:D:D:D

Taky jsem uvažoval zda-li to napsat, ovšem, k adminskému chování by to neslušelo :D
xXAweXx
njn :D admini se musí krotit ale já admin nejsem tak sem holt řekl co si myslím. :D BTW.: šípečku já věděl že tě od někud znám nenatočil jsi toto video ?
wlcacek
Citace
xXAweXx napsal:

nejzábavnější je bez diskuze jejich způsob vyjadřování diakritiku tu ještě pochopim ale obsah ten stojí za to ! tito dva (sipecek a joxker) nebo jak ty nicku jsou na 100% patří mezi elitu českého/slovenského národa :D každopádně jejich rodiče museli udělat totální a destruktivní chybu ve výchově která vyústila až k takovému to mutantu člověka a orangutana mlátícího do klávesnice totální blbosti s milionem gramatických chyb. :D sorry hoši ale vás dva měla máma polknout Smile


No vida tak toto bych vzal jako zaver a zamknu to tu zacina se tu priostrovat..

Ale aby jste hosi nerekli ze jsem pes(plati pro: Sipecek a Jo_xker) tak do zitra (9.5.2013) 20:00 (Velka rucicka na cisle 12 a mala rucicka na cisle 8.) bude v nezaraditelnych od Vas topik s duchaplnou stiznosti s konstruktivni kritikou ktera AT zajima. A ne tyhle blafy co jste tu na tech 13ti stranach sepsali. Pokud se tak nestane Permanentni zabanovani Vas nemina, jelikoz jste tady urazili ne jednoho hrace.


Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22