Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor- Deynor
Mikull
Zdravím,
Slíbil jsem další rozhovor za týden a tak jsem tady, bohužel není to ani jedna osoba z ankety. Vasilka anketu vyhrála, ale rozhovor odřekla, taktéž Rocket. @ngel maturuje a Raidena není k zastižení, proto tu máme Dejnýho.



Já(Mikull): Vítám Tě Deynore u rozhovoru, na začátek se nám můžeš představit.

Deynor: Jmenuji se Martin, je mi 16 let a chodím do prvního ročníku na střední školu Obchodní akademie. Bydlím v Břeclavi. Ve svém volném čase hraju fotbal, florbal a sedím u PC, buď na internetu nebo u některé hry. Mezi mé koníčky patři fotbal, florbal, internet a další aktivity. (hug)

Já(Mikull): Obchodník Martin, hm.. :D Už víme proč máš 1,2 mld $ Jak jsi se vůbec dostal na SuperPařbu a jak jsi se o ní dozvěděl?

Deynor: No... To je docela dlouhý příběh. Ze začátku jsem začal hrát minecraft a na jednom minecraft serveru jsem potkal hráče RadoSK. Hráli jsme spolu nějaký ten měsíc minecraft a pak mi řekl, jestli nechci hrát GTA SA multiplayer. Pár dní sem o tom přemýšlel a pak jsem neodolal.Dal mi IP na superpařbu a od té doby to hraju. (hug)

Já(Mikull): Jaké byly tvé začátky na serveru, čím jsi vydělával, s kým ses přátelil?

Deynor: Úplně na začátku jsem dělal mechanika. Jako každá práce zachvíli omrzí, tak mě omrzel i mechanik. Začali jsme s radem vydělávat trošku jiným způsobem. K tomu způsobu stačilo mít motorku, zbraně a mačkat TAB. Ano, živil jsem se okrádáním lidí. Dřív to ještě šlo, jelikož nebyly převody na účet a nic podobného. Většinu času sem se bavil s radem.

Já(Mikull): Ano, jinak se teď na serveru ani vydělávat nedá. Ale teď k další otázce, hodně ostře kritizuješ jakékoliv manipulace s topbankou(redukce, resety atp.) tudíž se dá předpokládat, že hraješ jen pro peníze, a proto se Tě ptám: Jak vnímáš situaci na serveru ohledně dolarů?

Deynor: Abych se přiznal, dřív jsem byl hodně na peníze. Teď už to vnímám tak, že kdyby byla reforma, tak je mi to jedno. Situaci na SP vnímám tak, že ATomas se snaží dostat většinu peněž ze serveru. Docela mě překvapilo zavedení SMS na přeskočení levelů a pak zrušení vojenské techniky

Já(Mikull): Když už nehraješ pro peníze, pro co teď hraješ? Co Tě ještě na SuperPařbě drží?

Deynor: Drží mě tam kamarádi a gang. Nemovitosti ani firmy už mě nebaví. Mám jen farmu na které mám hodně ochranky, aby mi vydělávala na inkaso do domu.

Já(Mikull): Co plánuješ dělat s tolika dolary? Plánuješ je rozfofrovat, darovat, resetovat, nebo dál spořit jak strýček Skrblík?

Deynor: Resetovat asi ne. Možná si koupím nějakou nemovitost, ale to se mi nechce. Uvažuju o nějaké větší akci např o 100 000 000$, ale ještě uvidíme.

Já(Mikull): Nyní se přesuneme zase jinam, jak vidíš současnou situaci na SuperPařbě?(Hráči, mód, admin tým)

Deynor: Současnou situaci vidím takovou jaká je. Hráči hrají, mód se vyvíjí a admin team pracuje. :D

Já(Mikull): Velmi stručné vyjádření :D Přejdeme k poslední otázce: Všude za odpovědi jsi dával smajlíka medvědího obětí, a proto je má poslední otázka: Jaký máš názor na Pedobeara?

Deynor: Pedobear je dobrý, hodný medvěd. Můj vzor to určitě není, ale vypadá dobře v avataru.

Já(Mikull): To, že není tvůj vzor není Ti nevěřím. Každopádně děkuji za rozhovor a měj se Deynore.

Deynor: Taky děkuji, že si vybral zrovna mě. Měj se Mikulliny.


Deynor nám také poslal svou fotku:
stickfest.files.wordpress.com/2010/10/pedo_bear_mask_by_bltsalade.jpg

Na závěr vyplňte krátký dotazník.
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 11:07
soach
Prachy neresos ?nechces teda neco darovat bezdomovci jako jsem ja ? :D....

Ale jinak sice kratsi ale dobrej rozhovor Smile
DrateK
Dobrý rozhovor. ^_^
X-Man
Takže obchodík :D :D :D čumím
NeXus
Rozhovor pěkný ale ten poslední odkaz nefunguje *Dobrá práce*
Mikull
Citácia
NeXus napsal:

Rozhovor pěkný ale ten poslední odkaz nefunguje *Dobrá práce*


Fail :D opraveno.
Deynor
Některé penízky půjdou do akcí. Ten obrázek tak neberte, zapomněl jsem se učesat. To jsem nechtěl
Dance
Super rozhovor ;) Deynora znam, je to dobry typek :D
Rado
Rád som si o sebe prečital :D díky a je mi potešením že som ťa sem donútil ísť Deynor :D (respektíve, donútil nainštalovať GTA lebo si hovoril že ťa to baviť nebude :D) no ale baví. Držím palce s prijatím do AT :D a samozrejme niekedy možme znovu zavolať na skype heheheee
Julian
good rozhovor
Deynor
Díky Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10