Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[VIZITKA]LifeFrame ;)
Nexfo
Ako KroMpac som ťa poznal ešte z minulej SP Smile LifeFrame až teraz v MoD Smile škoda ťa Smile Budeš chýbať .. vela šťastia v Reale Smile
LifeFrame
nexfo ja si ta vobec nepametam :D :D
ale Diky
stinG_
Maj sa pekne *Pláču*
V reale ti prajem vela štastia Smile
LifeFrame
Diky Ande ;)
Julian
maj sa dobre a dufam ze sa skoro vratis Smile
LuKi_
Výborný týpek, kterého si pamatuji ještě jak jsem začínal. Škoda, že končíš. Smile
Pamatuji si jak si mi jako prvnímu napsal za Lifa, že si Krompac. Smile Měj se pěkně.
Jinač pěkná vizitka.
carbon
Pěkná vizitka a v poho hráč Smile
LifeFrame
Citace
_Luki371_ napsal:

Výborný týpek, kterého si pamatuji ještě jak jsem začínal. Škoda, že končíš. Smile
Pamatuji si jak si mi jako prvnímu napsal za Lifa, že si Krompac. Smile Měj se pěkně.
Jinač pěkná vizitka.


To si pametam velmi dobre ,aky si bol z toho prekvapeny :D :D
MouG19
Pěkná vizitka
LifeFrame
Dik ;)
LuKi_
Citace
LifeFrame napsal:

Citace
_Luki371_ napsal:

Výborný týpek, kterého si pamatuji ještě jak jsem začínal. Škoda, že končíš. Smile
Pamatuji si jak si mi jako prvnímu napsal za Lifa, že si Krompac. Smile Měj se pěkně.
Jinač pěkná vizitka.


To si pametam velmi dobre ,aky si bol z toho prekvapeny :D :D
Jo jo, byl jsem velmi překvapený. My jsme se znali, prodával si mi nemovku + si vyměnoval věci, byli jsme sousedé potom ti Bouček nebo kdo dal perma. Docela mě to mrzelo a potom si mi napsal, že si Life.
LifeFrame
Citace
_Luki371_ napsal:

Citace
LifeFrame napsal:

Citace
_Luki371_ napsal:

Výborný týpek, kterého si pamatuji ještě jak jsem začínal. Škoda, že končíš. Smile
Pamatuji si jak si mi jako prvnímu napsal za Lifa, že si Krompac. Smile Měj se pěkně.
Jinač pěkná vizitka.


To si pametam velmi dobre ,aky si bol z toho prekvapeny :D :D
Jo jo, byl jsem velmi překvapený. My jsme se znali, prodával si mi nemovku + si vyměnoval věci, byli jsme sousedé potom ti Bouček nebo kdo dal perma. Docela mě to mrzelo a potom si mi napsal, že si Life.


Myslim ze som ti predaval Elegy ,dal si mi zaňho asi milion veci :D a jo permu som dostal od Boučeka :D ta štaznost bolo neskutocna :D :D :D a celkom som mu bol vdacny aspon som nemusel sediet cele leto za PC a robit nervy na SP :D
Koldy
Hodně tě je škoda , dobrý hráč , dobrý kámoš co víc dodat , at se ti daří v životě a hlavně ve škole ;) Čau
LifeFrame
Diky! Smile
Upravil/a LifeFrame dne 29.05.2013 21:10
Logan_
Prečo?! Povedal si na prázdniny. Sad Si úplný pohodák ktorého som mal naradšej z pár hráčov! Budeš mi chýbať a do budúcna ? Uži si život najviac ako vieš!!! DRŽ SA!

Tento človek má odomňa big (y) !
LifeFrame
Citace
Gr napsal:

Prečo?! Povedal si na prázdniny. Sad Si úplný pohodák ktorého som mal naradšej z pár hráčov! Budeš mi chýbať a do budúcna ? Uži si život najviac ako vieš!!! DRŽ SA!

Tento človek má odomňa big (y) !


Díky ;) Vážim si to! Peckaaaa
Upravil/a LifeFrame dne 19.06.2013 20:37
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20