Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Brutalus
Mikull
Zdravím,
Na Vaše prosby jsem se rozhodl dělat 1-2 rozhovory týdně.
Dnes Vám přináším rozhovor s trochu netradiční osobou. Jakékoliv narážky + urážky dané osoby budou postihovány.


Mikull: Začneme, čus Brute. Vybral jsem si Tě pro dnešní rozhovor, na začátek by jsi se nám mohl představit.

Brutalus: Ahoj, jméno ti určitě neřeknu, ale prozradím, že je mi 16let a že bydlím v malém městečku nedaleko Brna, každopádně, kdo znal GiNny, tak bude vědět o jaké městečko jde, je to dokonce pár kilometrů od Bratka, tak 30 minut cesty. Co se vzdělání týče, chodím na Gymnázium. No a koníčky...dříve jsem hrával fotbal, tenis, hokej, teď už si zahraju občas jen ten tenis, ale už jenom tak 4fun. No jinak se věnuji celkem intenzivně angličtině ve které mám dokonce hotové nějaké zkoušky atd.. Jinak mě samozřejmě baví PC, už nemastím tolik hry jako dřív, ale občas zahraju třeba LoLko a jinak připravuji server pro Mafii II Multiplayer.

Mikull: Pokračujeme další tradiční otázkou v řadě: Jak jsi se k SP vůbec dostal?

Brutalus: Tak cesta na SP byla dlouhá, ne však nějak klikatá. Jednou takhle o prázdninách před dvěma nebo možná třema rokama jsme byli s GiNny venku, to jsme se moc ještě neznali a nějak jsme se dostali k tomu, že hraje Wolfenstain Enemy Territory MP, tak jsem si řekl, že jí ukážu jak to hrají profíci. Věřil jsem v to, že zužitkuji roky praxe z CSka. Sedli jsme k tomu ještě ten večer a ja dostal nařezáno jak malej, mezitím co ona měla několik killing spree zasebou (15 killu v řadě = killing spree tuším), já měl za sebou několik death spree (15 smrti v řadě bez killu). Hrali jsme to ještě dost dní a já se pomalu zlepšoval, ale furt jsem od ní dostával neuvěřitelné nakládačky. Potom nějaký kámoš přišel s tím, že existuje SAMP, no tak jsme našli nějaký server(Vo**u Ga***v) a že jeden večer zkusime GTA misto Wolfenstaina, no nakonec z jednoho večera bylo pul roku, poté jsme zkusili yvhledat ještě hranější server a došli jsme k SP, od te doby jsme ztratili neuvěřitelneho času hranim GTAčka, času ktery se dal zužitkovat mnohem lepšim zpusobem Smile.

Mikull: Za svou "karieru" na SP jsi byl adminem, dokonce i hlavním. Můžeš nám nějak popsat jaké to bylo?

Brutalus: Když mě lofastek tenkrát vzal do AdminTeamu, jen těžko jsem tomu věřil. Přece jenom šlo se mnou do AT několik zvučnějších jmen, které na SP měli mnohem větší respekt. Každopádně jsem se tam dostal. Lofastek měl moc dobré nábory, dal si záležet na tom, koho vybere a většinou se prokázalo, že vybral dobře. Na Hlavního admina jsem se následně dostal z hlasování, když Lapour odešel z postu. Byli jsme jmenováni s Rocketem, vždycky jsem si přál pracovat po boku s Rocketem, byl to jeden z nejlepších kolegů, co jsem potkal. Rocket byl legenda a občas se šuškalo, že dělá veškerou práci on, že se jen vezu na jeho slávě, osobně si myslím, že to tak nebylo, protože jsme práci měli rozdělenou půl na půl. Rocket měl navíc jen podvody o které jsme si dávali takový ten kulečním se zvířátkama na ICQ a Rocket prohrál o jednoho panáčka, takže slavnostně musel řešit podvody :D. Abych to shrnul i když jsem v předchozí otázce psal, že SP byla ztráta času, některé momenty a lidi byli fakt super a musím poděkovat lofasovi a následně ATomasovi za šanci a důvěru, kterou jsem si po mém odchodu u ATomase šíleně zničil, ale to už je jiný příběh Smile. Byla to určitě fajn zkušenost, jen si nedokážete představit, kolik má takový hlavní admin práce.

Mikull: Jaký je tvůj názor na Admin Team jako celek?

Brutalus: Jako celek, to je těžké napsat, ti lidé tam jsou celkem odlišní. Je tu ATomas, který z toho poslední dobou dělá trošku firmu, ale už se mu zas tolik nedivím, každý chce být za svoji snahu odměněn a jen těžko se dělá něco jen tak pro srandu králíkům. Pak tu jsou Hlavní admini, kteří mají určitě plno práce nejen s hráči, ale i s AT, jehož někteří členové se rádi chlubí informacemi z APokecu a pak z toho má Brut banán (smích až z toho spadl ze židle). No, předposledním celkem jsou administrátoři, kteří nejsou lenošní nebo jsou na SP už opravdu dlouho a dělají svoji práci a poslední skupinou jsou flákači, co si honí ego a co neví, to neřeknou.

Mikull: Na serveru již nehraješ, na webu máš perma ban. Máš ještě nějáký názor na SP?

Brutalus: Hele názory na SP mám smíšený. Bylo to určitě fajn, jen těžko říct, jestli by to bez ní bylo lepší nebo horší. Každopádně nynější SP a SP před pár lety se nedá srovnat. Snad bych jen chtěl napsat ATomasovi takovou menší omluvu, někdy jsem byl fakt až moc...jak to napsat, krutej nebo snad nepříčetnej, ale všechno má a mělo svůj účel a jelikož teď taky tak nějak scriptuju, muselo to dát hrozné práce a námahy, za kterou si nějakou tu korunku určitě zaslouží. SP je zábava hlavně ve věku 12-14, takže obrovský respekt těm, kteří tu hrají ještě ve 20, dokonce 30 letech, já bych to asi nevydržel. Tak se bavte a berte ohledy na Pygzlu, dělá hodně a hlavně hodně užitečné práce Smile

Mikull: Tak, teď trochu offtopic: Psal jsi, že programuješ mafii, myslíš že se z tebe stane majitel nejhranějšího serveru na mafii?

Brutalus: Na takové hodnocení je celkem brzo, jelikož se samotný MultiPlayer ještě vyvíjí a vyvíjí se opravdu pomalu, takže to ještě určitě nějaký ten rok potrvá než to získá aspoň poloviční popularitu jako SAMP, pokud se ten MP vůbec dokončí. Každopádně bych určitě chtěl zkusit otevřít nějaký server, zkusit si jaké to je, ale to se teprve uvidí, musím se ještě hodně co učit Smile.

Mikull: Tak díky za rozhovor Brute, zas někdy.

Brutalus: Já taky, měj se Smile


Upravil/a Mikull dne 20.05.2013 21:57
NeXus
Pěkný rozhovor, Brutaluse jsem zde dlouho nezahlédnul. Zvířátkový kulečník na ICQ s Rocketem NemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžu
Upravil/a NeXus dne 20.05.2013 21:52
Panzer
Citace
NeXus napsal:

Pěkný rozhovor, Brutaluse jsem zde dlouho nezahlédnul *Dobrá práce*

To bude tím že má perma ban.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
NeXus
Nevíš jak to myslím, já myslel, že jsem četl, že nechceš vyvolávat hádky a provokovat. V rozhovorech vážně ne. Co kdyby jsem myslel server jako že myslel? Omlouvám se, ale tak vypatlanej ještě nejsem

[img]http://4.bp.blogspot.com/-wo-7LXBTEpQ/UHQw_vbTbAI/AAAAAAAAAGE/r4bPwDwkQgw/s1600/facepalm.jpg[/img]
Upravil/a NeXus dne 20.05.2013 21:58
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný rozhovor Smile
S Brutem problém nemám.. Admin i Hlavní byl dobrý. Až na to , že mi nechce říct jedno jméno.. :D Nasraný
Mikull
Citace
Pixel napsal:

Pěkný rozhovor Smile
S Brutem problém nemám.. Admin i Hlavní byl dobrý. Až na to , že mi nechce říct jedno jméno.. :D Nasraný


Mohl by prozradit jak se jmenuje :D:D
asthenic
V pohode človek, admin asi tak ako má byť. Rozhovor klasika, dobrý. Smile
Raiden
Brutalus a (va)GiNny :D :D :D :D :D to byla elita :D
Dobrej rozhovor :D
HeWhoMustNotBeNamed
Citace
Mikull napsal:

Citace
Pixel napsal:

Pěkný rozhovor Smile
S Brutem problém nemám.. Admin i Hlavní byl dobrý. Až na to , že mi nechce říct jedno jméno.. :D Nasraný


Mohl by prozradit jak se jmenuje :D:D

Já nemyslel Brutaluse jméno , ale jméno někoho jiného. :D
wlcacek
Jako admina,Hl. admina jsem ho mel opravdu rad a po boku Rocketa (kdy se vzajemne doplnovali) delali absolutne vynikajici tym.
Musim rict ze mu nesaham ani po kotniky. Kazdopadne jestli toto cte (jakoze to cte) Moje nabidka stale plati. Proste klasicka vymena. A ja sve slovo drzimSmile
Sh1TeRkO
Citace
wlcacek napsal:

Jako admina,Hl. admina jsem ho mel opravdu rad a po boku Rocketa (kdy se vzajemne doplnovali) delali absolutne vynikajici tym.
Musim rict ze mu nesaham ani po kotniky. Kazdopadne jestli toto cte (jakoze to cte) Moje nabidka stale plati. Proste klasicka vymena. A ja sve slovo drzimSmile

Ty za ňho? Či ako?
HeWhoMustNotBeNamed
Citace
wlcacek napsal:

Jako admina,Hl. admina jsem ho mel opravdu rad a po boku Rocketa (kdy se vzajemne doplnovali) delali absolutne vynikajici tym.
Musim rict ze mu nesaham ani po kotniky. Kazdopadne jestli toto cte (jakoze to cte) Moje nabidka stale plati. Proste klasicka vymena. A ja sve slovo drzimSmile

Čte. Já jsem mu také svoje nabídnul. (Asi stejné jako Ty. :D)
wlcacek
Citace
Eddo napsal:

Citace
wlcacek napsal:

Jako admina,Hl. admina jsem ho mel opravdu rad a po boku Rocketa (kdy se vzajemne doplnovali) delali absolutne vynikajici tym.
Musim rict ze mu nesaham ani po kotniky. Kazdopadne jestli toto cte (jakoze to cte) Moje nabidka stale plati. Proste klasicka vymena. A ja sve slovo drzimSmile

Ty za ňho? Či ako?


On vi :D

Pixle myslim si ze i na tomhle se shodnem:D
HeWhoMustNotBeNamed
Tohle tu prosím neřešte. To je věc moje a wlka , proto jsem komentáře smazal.
Ragnar
Psal jsem to, píšu to, a psát to budu. Nejvíc mě SP bavila, když byl Brut a Rocket hl,admini. To byla SP na hodně dobré úrovni !
Bratek
Podle mě je Brut v pohodě až na to že taká věci z Admin pokecu lépe než ATomas $ ze serveru .. :D Nádherný rozhovor Miku *Dobrá práce*
ViktoreK
Brutalus, na tebe si ještě trochu pamatuju :D
Velmi povedený rozhovor, díky oboum Palec nahoru
Mamba
Dobrej rozhovor Prase
AK47
Pěkný rozhovor.
Rocket a Brutalus dělali velmi dobře svou práci hlavních administrátorů.
TheRaP
Velmi pekný rozhovor, pre mňa je Brutalus jeden z tých najvyších hráčov, ktorý tu volakedy hrávali. Preto ho rešpektujem.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15