Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

S kým udělat další rozhovor?
[M]ou[G]19 13 Hlasů
28%
Xena 34 Hlasů
72%
Počet hlasů: 47
 
[Rozhovor] Morrison321
_Crazy_
Ahoj,
jelikož bych se chtěl stát žurnalistou, zkusil jsem udělat rozhovor s neméně známým, nově zvoleným administrátorem Morrison321. Doufám, že se rozhovor bude líbit a případné chyby prosím napište. Dále také žádám nějakého MODERÁTORA, aby tento rozhovor přesunul do rozhovorů


_[C]raz[y]_: Ahoj, začneme tím, že nám řekneš jak ses dostal k samotnému SA:MP a následně i SP

Morrison321: Takže k SA:MP som sa dostal vďaka kamošovi ktorí bol adminom na jednom nemenovanom serveri, ale ten server ma moc nebavil, tak som začal hladať a našiel som SP

_[C]raz[y]_: SP jsi našel náhodou nebo ti jí doporučil výše jmenovaný kamarád?

Morrison321: Úplna náhoda, myslím že v google som ju našiel

_[C]raz[y]_: Kdy si se asi poprvé připojil na server? Já osobně jsem o tobě dlouho nevěděl

Morrison321: Prvý krát to mohlo byť zhruba 2 až 3 roky do zadu, hralo tam vtedy okolo 50 hráčov

_[C]raz[y]_: Aha, no to já tu taky hrával, ale né moc aktivně

_[C]raz[y]_: Doprovázel tě, jako nováčka někdo na serveru (znalejší hráč nebo také začínající) nebo jsi šel na vlastní pěst?

Morrison321: Najprv som začínal sám ako ihla v kope sena a potom som natrafil na hráča Nice0ne, tak nejak sa volal a ten mi vysvetloval mód a aj mi dosť pomohol

_[C]raz[y]_: Jaké byly tvoje první pocity, když ses poprvé připojil na server? Chtěl si to vypnout nebo tě jako dobrodruha touha nesla dále do dění serveru?

Morrison321: Vtedy som skúšal viac tých serverov, ale proste už vtedy som vedel, že SP je najlepší server. Ostatné serveri vtedy boli zamerané skorej na stunty a v tom sa SP odlišovala
Proste ma uchvátilo že na SP si možeš zaparkovať auto do domu, zamestnať sa a podobné veci


_[C]raz[y]_: Jo,jo, to uchvátilo většinu lidí a proto je SP tak oblíbená.

_[C]raz[y]_: Nedávno jsi byl zvolen administrátorem, jak to vnímáš a jaké byly tvé první pocity? Jaká je spolupráce s ostatními?

Morrison321: Ja som si ani nechcel podať žiadosť o admin level, ale hráči ma prehovorili, že by som to mal skúsiť, obával som sa, že ma zamietnu, no proste som mal obavy. Ale nakoniec to dopadlo presne naopak. V AT som už skoro týždeň a zatial ma to strašne baví, takže som vďačný hráčom ktorí ma podporovali. A budem sa snažiť ako to len pôjde
Oh a AT je zatial skvelí, pomôžu, poradia, no proste jedna radosť


_[C]raz[y]_: Dobře, myslím, že Ti až na pár nepřejících troubů všichni přejí, abys tam co nejdéle vydržel

_[C]raz[y]_: Ještě se tě zeptám na tvůj nick, jak jsi k němu přišel?

Morrison321: John Morrison je parkourista a bol môj idol, keďže som sa tomuto športu tiež venoval. Morrison ale potom nastúpil na wrestling a to ja moc nemusím, sranda je že teraz si všetci myslia že som nejakým fanúšikom wrestlingu, ale to mňa úplne nezaujíma.

_[C]raz[y]_: Aha, zajímavé, nyní, pokud již nechceš nic dodat, bych se, zda mohu, zeptal na tvůj reálný život, napiš něco o sobě

Morrison321: Tak mám už 18 rokov a niekedy sa aj sám divím ako môžem ešte stále hrať SA:MP, no ale proste ma to baví, nič iné nehrám. Pred 4 mesiacmi sme sa presťahovali dalo by sa povedať do Čiech, ale oficiálne som stále na Sovensku. Žijem totiž na železničnej stanici a hneď pred domom mám skrachovanú colnicu a vedla nej české hranice, takže ak idem na prechádzku alebo si idem zahrať futbal, tak je to už za hranicami Slovenska. Tiež chodím na atletiku, myslím že už 3 roky a navštevujem 2. ročník priemyslovky na Myjave

_[C]raz[y]_: Pěkně si se rozepsal, na závěr ti položím pár otázek, které budou opravdu krátké, abych tě nezdržoval od tvých administračních povinností jazyk

_[C]raz[y]_: Zrušit warpy?

Morrison321: Tak toto je pre mňa dosť zákerná otázka, je mi to v podstate jedno. Vždy budú 2 strany: jedna tá čo bude súhlasiť a druhá tá čo bude frflať. A aj to zrušenie má svoje výhody a aj nevýhody. Nikdy neberem nejakú úpravu módu ako 90% hráčov na SP, vždy začnú písať komenty: SP ide do sračiek a pod...

_[C]raz[y]_: Zavést NPC dopravu (vlaky, autobusy, letadla)?

Morrison321: myslím si, že za pokus by to stálo. Nech sa rozhodne ATomas ako chce on, hráči si aj tak zvyknú

_[C]raz[y]_: Napiš jednu věc, kterou bys ze serveru odebral a naopak přidal

Morrison321: Porozmýšlam :D

Po 20 minutách :D

Morrison321: Takže mám rád gangy a všetko okolo nich a strašne ma už unavuje, že na GR sa jazdia stále tie isté závody, takže by som chcel aby sa zaviedol nejaký systém ktorí by náhodne vyberal závody. Veď je tam 40 nádherných závodov, už aj viac, tak prečo jazdiť 2 roky ten istý ?!
A odobral by som GW, už to nikto nechodí a aj keď ide, tak sa musí obávať, že ten 2. má joypad, takže totálne zrušiť GW, kto si chce zastrielať, nech ide na územie


_[C]raz[y]_: Redbull nebo Monster?

Morrison321: Takéto sračky nepijem, radšej chladenú 12
Ale tak radšej Redbull :D


_[C]raz[y]_: Wlcacek nebo Pixel?

Morrison321: wlcaka mám radšej aj keď Pixel mi dal práva, neviem prečo ale proste to tak je :D

_[C]raz[y]_: Dobře a nakonec nám pověz, zvídavým čtenářům, jaké jsou tvé plány do budoucna?

Morrison321: Chcel by som vydržať v AT čo najdlhšie a ovplivniť svojím pôsobením na SP hráčov aj keď je to zrejme nemožné, tiež by som chcel byť časom aj správca gangov Smile

_[C]raz[y]_: Dobře, koukám, že míříš vysoko, tak doufám, že se ti to podaří a bude se ti dařit, měj se a děkuji za poskytnutí rozhovoru ;)

Morrison321: ďakujem aj ja a to samé aj tebe, nech sa ti darí


Tak, přetrpěli jste to až do konce, doufám, že se Vám rozhovor líbil a zanechte své ohlasy
Mikull
Stačí napsat Pixlovi SZ a dohodnout se s ním.
_Crazy_
Citace
Mikull napsal:

Stačí napsat Pixlovi SZ a dohodnout se s ním.


Zatím nemám důvěru pro "Žurnalistu" a proto mi řekl, ať si to zatím domluvím s někým, kdo má moderátora a přesune mi to + nechápu proč má Foxis pořád Žurnalistu, když o něj zájem ani nemá
Nicolia
pekny rozhovor YES
Ruda
John Morrison Palec nahoru
_Crazy_
Zatim ovládla anketu Xena, bohužel jsem ji zatím na serveru nezastihl a nevím, jestli by byla ochotna rozhovor poskytnout. Zatím udělám rozhovor s Mougem, jsem s nim už i domluveny, takže by vse mělo jít hladce. Po rozhovoru s Mougem bude nasledovat rozhovor buď se Xenou nebo libovolným hráčem, který je alespoň trochu známy. Pokud byste měli zájem, napište mi SZ S vašim ICQ nebo Skypem, jinak děkuji za Vaše ohlasy a moc si jich cenim
thomas23
Rozhovor se mi více méně líbí a byl by jsem rád kdyby se někdo aktivní našel a aby tato sekce ožila. Máš výborné otázky a i originální což oceňuji, tak se mi potom ozvy na ICQ a žurnalistu Ti nastavím předčasně a doufám že to budoucí rozhovory budou originální.

Hodně štěstí!;)
Dance
Super rozhovor Palec nahoru Mas dobre strucne otazky, coz se mi velmi libi Smile
abSeiter
Dobrá práce, jen ta kurzíva se čte podstatně hůř :D Provrtám tě
_Crazy_
Citace
abSeiter napsal:

Dobrá práce, jen ta kurzíva se čte podstatně hůř :D Provrtám tě


Dobře, kurzívu do rozhovorů dávat nebudu, nebo zvětším písmo :D Dostal jsem nápad
Julian
dobry rozhovor :D
SvKBarney
Dobre no ale mohol si sa ho popítať viac o minulosti myslim že teraz o nom dosť vieme ale minulosti moc nie. Ako ja ho poznam dlho sme spolu hrávali a tak pre iných by bola viac zaujmavejšia minulosť ako súčastnosť :-). A Gramatiku ti opravoval google? alebo ty to tak vieš? :D
_Crazy_
Citace
SvKBarney napsal:

Dobre no ale mohol si sa ho popítať viac o minulosti myslim že teraz o nom dosť vieme ale minulosti moc nie. Ako ja ho poznam dlho sme spolu hrávali a tak pre iných by bola viac zaujmavejšia minulosť ako súčastnosť :-). A Gramatiku ti opravoval google? alebo ty to tak vieš? :D


No jo, to hold je na samotném hráčovi, kolik toho o sobě napíše a gramatiku jsem psal sám, kdyby to opravoval google, tak by to nikdo nepřečetl, ale děkuji ;)
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7