Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - _Bo$$_
Mikull
Zdravím,
Vítám Vás u nového rozhovoru s jedním ze starších hráčů(jak věkově, tak podle délky hraní)

Mikull: Takže šéfe, na začátek se nám můžeš představit

_Bo$$_ Jmenuje se Tomáš, je mi 18 bydlim v Karvine (asi znas :D) a v utery delam maturitu :D

Mikull: Přeju Ti hodně štěstí u maturity a teď k další otázce: Jak jsi se k SP vůbec dostal?

_Bo$$_ díky, no jednou jsem hral fifu ale tam jsem porad vyhraval tak jsem chtel zkusit neco noveho a bracha hral porad gta tak jsem to zkusil a zaclo me to bavit ikdyz ze zacatku jsem vubec ani neumel drzet mysku a ovladat kameru u auta :D s brachou jsem chodili po serverech a hledali ruzne vsude jsme videli jen same Rze, mysleli jsemi ze existuje jen 1 typ serveru :D uvideli jsem nejakou dalsi rze kde bylo asi 100 lidi a zacali tam hrat to bylo asi kolem roku 2011

Mikull: Jaký byl nick bratra? Popř. jestli ještě hraje?

_Bo$$_ hrali jsme spolu na nicku Bo$$ a potom si udelal vlastni ucet _[Honza]_ .Ted uz moc nehraje spis pawní a pomaha ATomasovi v ruznych scriptech a zavodech

Mikull: Teď zpět k tobě, jaké byly začátky, kromě toho že si neuměl s kamerou u auta :D

_Bo$$_ To uz si moc ani nepamatuju vim ze me server bavil jen chvili pak sem chtel odejit ale najednou ATomas dal na server gangy a SP me konecne zacala bavit, sice jsem vubec nic neumel :D ale bavilo me prebirat sklady a ziskavat RS, muj prvni gang byl Pirates gang myslim kde jsem potkal i nejake lidi z CCG potom jsem byl v gangu QaD to se ropadlo diky adminum a potom sem sel do CCG to byl muj nejlepsi gang v cele s Hrbem tehdy nejlepsi zavodnikem na serveru

Mikull: Co Tě momentálně na serveru baví? Popř. čím zabíjíš nudu?

_Bo$$_ ted me na serveru nebavi vubec nic :D jen prijdu na server pozabijim par novacku co delaji misi nebo se o to snazi nebo este kecam s cleny stare dobre SP no a este nekdy pozoruju jak AT nic nedela a vymlouva se jak ma moc prace :D

Mikull: Tvůj názor na nynější admin tým?

_Bo$$_ Mikull je nejlepsi :D ne sranda nwm podle ceho vybiraji pixel a wlk ty adminy ale urcite to maji dost tezke kdyz na serveru hraji same deti, byl jsem HL. admin na jednom serveru asi vis a vim ze to je dost tezke vybirat adminy dobre kvality. Prijde mi ze k tem adminum nema nikdo respekt jako u lofastka.

Mikull: Jaký máš názor na vývoj modu?

_Bo$$_ No jako uz stary hrac bych rekl ze mod se do reality vyviji fakt dost dobre, ale pro zabavu uz mi moc neprijde dobry ale nove hrace urcite zaujme svymi kvalitami. Kdybch mel srovnat obtoznost lvlů v roce 2011 a ted tak se to ani srovnat neda

Mikull: Zajímáš se taky jako bratr o pawno?

_Bo$$_ jo kdysi jsme zacinali spolu ale ja sem u toho vydrzel asi 3 dny a pak sem na to nemel nervy :D jak tam vyskakovaly ty errory

Mikull: Můžeš prozradit na jakou školu+ obor chodíš?

_Bo$$_ chodim na SPS-karvina, Elektrotechnika 4.E nejhorsi skola co existuje ale fakt :D

Mikull: Díky za rozhovor, měj se a ať uděláš maturitu na 1* :D

_Bo$$_ :D díky, budu rad kdyz ji vubec udelam
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný rozhovor.
stinG_
Pekne Mikull Smile / Dobrý rozhovor
The_Creamcz
Celkem krátké ne ? :O
Sh1TeRkO
Som to tak zbežne skukol a nikde nespomínaš Tvoje vystupovanie (my starší vieme o čom) na webe.

Citace
_Bo$$_ Mikull je nejlepsi :D ne sranda nwm podle ceho vybiraji pixel a wlk ty adminy ale urcite to maji dost tezke kdyz na serveru hraji same deti, byl jsem HL. admin na jednom serveru asi vis a vim ze to je dost tezke vybirat adminy dobre kvality. Prijde mi ze k tem adminum nema nikdo respekt jako u lofastka.

Takže Respy, Pribinak boli admini na úrovni, že? roflroflroflrofl
Boss
respyho sem nebral ja, to ho jsem hned vyhodil a pribinak to radsi nebudu komentovat :D

a na webu, ty si obesel aspon 2x vice banu nez ja FU
Sh1TeRkO
Citace
Boss napsal:

respyho sem nebral ja, to ho jsem hned vyhodil a pribinak to radsi nebudu komentovat :D

a na webu, ty si obesel aspon 2x vice banu nez ja FU

2x? :D
Myslel som to Tvoje správanie. Nie obchádzanie banov. :D Čo bolo horšie? Obísť bany alebo Tvoje správanie? :D
Boss
obchazeni to jasne :D FU
Sh1TeRkO
Citace
Boss napsal:

obchazeni to jasne :D FU

By si sa čudoval. :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18