Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Raiden
Mikull
Zdravím,
Vítám Vás u pondělního rozhovoru s dlouhodobým hráčem Raiden.


Mikull: Takže Raidenčo, na začátek se nám můžeš přestavit

Raiden: Dobrá. Jmenuji se Patrik, je mi 17 let a bydlím v Olomouci (teď "přechodně" v Šumperku, protože tu jsem na intru :D ). Navštěvuji 1. ročník SŠ obor strojírenství. Mezi mé koníčky patří hokej, fotbal, železnice a počítače.

Mikull: Strojírenství? Tak to mi pak předáš informace :D

Raiden: Pokud si něco zapamatuji :D . Ne ale musím si z toho něco zapamatovat, by byla škoda času 4 roky na škole a nic neumět... :D

Mikull: Nebyla, ČD nabírají udržbáře, tak aspon budeš pracovat u vlaků :D

Raiden: To by bylo lepší jít na obor "Mechanik opravář kolejových vozidel". Ale já se chci stát strojvedoucím (můj sen).

Mikull: Jak si se dostal k SuperPařbě?

Raiden: Na Superpařbu mě dostal kamarád, který tam hrával pod nickem petin. Poprvé jsem se připojil na SP 29.12.2010 Smile . Už se mi v tu dobu konečně podařilo sehnat pořádný server, který hned nekrachnul :D . Docela dobře si pamatuju můj začátek na SP.

Mikull: Fu, už skoro 3 roky na SuperPařbě, popiš nám své začátky.

Raiden: Od začátku jsem začínal pod nickem MrRaiden (Master Raiden). Při mém prvním připojení na server jsem ani nevěděl, co se jak ovládá na SA-MP. Právě kvůli tomuto jsem musel s petinem volat přes skype aby mi radil. Pak jsem zjistil, že je na serveru taky chat a pak už mi radil přímo na serveru :D . Moje začátky byly docela tvrdé, ale okoukal jsem si server a poté už to šlo samo -první můj dům na SF pláží vedle hráčů S.T.I.V.I.CZ (omlouvám se, pokud jsem to napsal špatně :D ), kopi a thomas23. A samozřejmě mé první auto byl sultan. :D

Mikull: Jak bys popsal svou "cestu" na SuperPařbě?

Raiden: Poté, co jsem se zorientoval už to bylo docela v pohodě. Pamatuji si, že v tu dobu co jsem +- začínal byly na serveru dva gangy (Ghost gang a A.C.A.B - s s acabem si nejsem jist kdyžtak mě oprav :D ). Hledal jsem nějakou další zábavu na serveru, tak jsem napsal členovi Ghost gangu hráči thall, jestli by mě přijali. Odpověď byla taková, že si mám podat přihlášku na webu gangu. Ještě jsem si to rozmýšlel, jestli mám podat přihlášku a za nedlouho se objevil na serveru gang system. Ten server hodně změnil a vzniklo několik dalších gangů, ale většina se moc dlouho neudržela. Jak plynul čas tak jsem měl čím dál víc nahráno a byl jsem známější. Byl nábor do AT a chtěl jsem se chytnout šance. Na poprvé za vedení Lofastka se mi to nepovedlo (dali přednost jinému hráči :D
Vyskytla se druhá možnost za dob vedení Rocketa a to už jsem se do AT dostal.

Mikull: Jaké to bylo tehdy v AT? Určitě menší zápřah.

Raiden: Tak rozhodně to bylo jiné než teď. Po tom, co Lofastek opustil místo hl. admina se vedení serveru měnilo jak na běžícím páse :D . Nějakou dobu se udržel Rocket, ke kterému se přidal Brutalus. Tyto doby v AT byly pro mě jedny z nejlepších. Hráči dodržovali pravidla, admini brali svůj post i jako zábavu a ne jen jako povinost. Poté co opustil vedení Rocket a Brut se AT změnil poměrně k nepoznání. Nastala doba, kdy se práce admina už nedala moc prožívat jako zábava. Bylo to čím dal více o povinostech a taky samozřejmě chování některých hráčů je čím dál horší :D :D .

Mikull: Hraješ ještě na serveru?

Raiden: Nyní už kvůli škole nehraji vůbec. Jen tam chodím, aby mi nepropadl účet. Myslím, že svoje už jsem si odehrál za toho posledního roku a půl, co jsem byl ještě na základní škole. Teď už jsem jen na webu.

Mikull: Plánuješ se někdy na SuperPařbu vrátit?

Raiden: Možná se tam vrátím o velkých prázdninách. Mám v plánu akcičku, ale ještě 100% nevím, jestli ji uskutečním. Uvidí se podle situace u mě a také na serveru.

Mikull: Prozradíš jakou akcičku?

Raiden: Tak určitě. Už jsem o tom zakládal i na webu téma. http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=34389 Tady to je Smile

Mikull: Á, mistrovství Super Pařby, dělal jsi ho už 2x, můžeš nám tu akci trochu přiblížit?

Raiden: Mistrovství asi každý zná (MS v hokeji, ve fotbale atd.) to samé se odehrává na serveru, akorát se samozřejmě nehraje hokej, ani fotbal, ale většinou se to týká mnou speciálně vytvořených závodů. Na druhém mistrovství superpařby nebyly jen závody, byly tam i akce jako kopec smrti, let smrti atd. ale to chci nyní vynechat, protože mi to přišlo takové nic moc.

Mikull: Jaký je tvůj názor na nynější Admin Team?

Raiden: Můj názor je ten, že už není moc kandidátů na post administrátora serveru, jako bylo dříve. Když jsem zažil několik náborů za mé působení v AT, tak vhodných kandidátů už v tu dobu bylo málo - většina něco nesplňovala (buďto moc velký suspect nebo malý věk atd.) . Takže můj názor je ten, že AT co tu byl tak 1 a půl až 2 a půl roku pozadu, tak že byl lepší. Lepší myslím celkově, jeden kolektiv. Nikdo se nezvýhodňoval. Netvrdím, že se teď admini zvýhodňují, ale prostě jak je nedostatek ideálních adminů a čím dál větší bordel od hráčů... PS: Neberte tohle na poslední půl rok :D to o situaci na serveru moc nevím.

Mikull: To je vše, díky za rozhovor a měj se Raidenčo.

Raiden: Taky se měj a hodně štěstí. Snad se na serveru ještě někdy potkáme. ;)
ViktoreK
Povedený rozhovor Palec nahoru
Jako hráče jsem Raidena často viděl na serveru, ale to už je dávno, moc ho neznám Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný rozhovor , s dobrým hráčem a ex adminem :D
Adrian
Rozhovor pekný Smile
Citácia
já se chci stát strojvedoucím (můj sen)

Držím ti palce aby si sa ním stal ;)
Raiden
Já taky díky. Popravdě jsem čekal dlouho, jestli mi někdo napíše o rozhovor :D .
TheMajo
Pekný rozhovor. Ako hráča si ťa tak trochu pamätám a viem že si bol aj adminom a bol si podlamňa jeden z najlepších. Smile
wlcacek
Pekny rozhovor s vybornym hracem a zkvelym ex-administratorem. Jak se stanes strojvedoucim tak dej vedet abych moc nejezdil na zeleznicni prejezdy:D:D:D:D
sK
Vtedy s Ghost Gangom bol Black Street Gang nie ACAB, bol aj ACAB myslím, ale nie som si istý. :D
Velmi pekný rozhovor. *Dobrá práce*
NeXus
Raidena bych rád viděl znovu v AT. Taky pochvala pro Mikulla Palec nahoru
Raiden
Citácia
sK napsal:

Vtedy s Ghost Gangom bol Black Street Gang nie ACAB, bol aj ACAB myslím, ale nie som si istý. :D
Velmi pekný rozhovor. *Dobrá práce*

No vidíš díky za opravu :D :D :D
THC_Lukas
luxusní rozhovor :D Soused :D škoda že už tam nebydlíme oba co?? to byli časy :D byl si dobrej admin :D
StiggCZ
Pěkný rozhovor s dobrým hráčem.Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 29