Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Detro
Mikull
Vážení čtenáři,
Dnes přináším další rozhovor s dlouhodobým hráčem a maskovaným IkeRem.


Já(Mikull): Začneme, na začátek se nám představ.

Detro(IkeR): Inu dobrá.. Jmenuji se Honza, je mi 16 let a bydlím v Českém Krumlově. Jsem v prvním ročníku na Středí škole strojní a elektrotechnickou.
Mezi mé koníčky patří Florbal a vysedávání u PC :D

Já(Mikull):Jaký obor na škole navštěvuješ?

Detro(IkeR): Elektrotechnika

Já(Mikull): Myslíš, že odmaturuješ?

Detro(IkeR): No tak to je ještě docela daleko, takže těžké určit, doufám v to, že ANO :D

Já(Mikull): Tvé záliby kromě PC ?

Detro(IkeR): No jak jsem již říkal.. Hraji florbal, ještě minulý rok jsme hrávali 1.ligu, ale z toho už nějak sešlo a jinak asi jízda na kole.

Já(Mikull): Na jaké pozici jsi hrál? Zahřívač střídačky ? :D


Detro(IkeR): No zahřívače střídačky jsem si také parkrát otestoval, ale jinak jako Obránce :D


Já(Mikull): Přejdeme dále, jak jsi se o SP dozvěděl?


Detro(IkeR): No, to je takové, všelijaké. Začalo to už pár let zpět, byl jsem zrovna kdesi na prázdninách a zašel jsem ke kámošovi, který zrovna SAMP hrával.. Já osobně jsem nikdy GTA nehrál, takže to pro mě bylo něco naprosto nového. Většinou jsem si založili účet našli první server kde bylo napsáno CZ a šli Hagzovat :D :D No na pár serverech jsme dostali ban a tak nás to omrzelo a aby toho málo nebylo, tak jsem našli RZE módy a začlo se Bugovat :D :D Jelikož většina starších verzí RZE byla hodně zabugovaná, přišli jsme si na nemalé bohatství. No, jenže kámoš preferofal způsob hry tak, že jeden den byl na tom a druhý na onom serveru a to mě vážně moc nebavilo. Takže když jsem se vrátil domů, stáhl jsem si SAMP a našel první server což nebyl žádný jiný než SP prvních pár měsíců jsem jen tak jezdil po městě zabíjel a kdesi cosi.. Po delším hraní mě to docela omrzelo a tak jsem SAMP odinstaloval a byl pokoj. Vrátil jsem se k COD a CSku :D. No a asi před cca rokem / dvouma jsem se na SP vrátil pod jinačím nickem.. myslím, že: Jez1s[ek]. No tak jsem tak procházel den po dni až jsem dne 26.6 dostal Perma Ban :D :D a to mé působení na SP pár měsíců pozastavilo :D

Já(Mikull): Jaké byly všechny tvé nicky(od začátku)?

Detro(IkeR): No, před PBANem 2 a teď po PBANu 3 :D čiliž od začátku: Jez1s[ek] -> [E]nT3r_ -> Capo_Enter_de_Tuti ->[GA]iEnT3R_ -> Detro

Já(Mikull): Co Tě na SP bavilo/baví?

Detro(IkeR): No, kdysi dávno mě bavilo kropit vězně s Hunterem, což ty vlastně dost dobře víš, jelikož jsi mě za to banoval :D pak samozřejmě asi pokec s pár hráči, kteří v tu dobu ještě hrávali. No a nyní, je to těžké :D Vlastně není žádná konkrétní věc, která by mě vyloženě bavila :D Takže tam většinou jdu pokecat, pozabíjet pár lidí a datlit ochranku :D :D

Já(Mikull): A co Ti naopak na SP vadí?

Detro(IkeR): No vadí.. To je těžké určit. Občas přístup některých jedinců je vážně až k pláči, není to mířeno jen na AT ( ovšem i vyjímky se najdou), ale spíš na takovou menší partičku hráčů, kterou vážně nemusím. Absolutně mě jejich přítomnost vytáčí většina z nich se plete do věcí, do kterých je jim absolutně prd. Jenže vysvětlovat jim to je marné. Takže asi tak.. :D


Já(Mikull): Tvůj názor na kurzívu ?


Detro(IkeR): Zrušit, zakázat a uživatele kteří takhle píšou pověsit za gule do průvanu :D :D


Já(Mikull): Jsi IkeR ? :D

Detro(IkeR): Už jsem to psal asi 20x do SZ mnoha uživatelům a napíšu to tedy pro klid duše i tobě. IkeR nejsem :D tenhle nick neměl s ikerem ( Detroitkem ) mít nic společného. Když jsem si ho měnil tak jsem o žádném hráči, který pod tímto nickem již vystupoval nevěděl :D

Já(Mikull): Tvůj názor na Admin-Tým?

Detro(IkeR): No, na admin team mám docela kladný názor. S většinou adminů ( až na vyjímky, které nebudu jmenovat ) se dá slušně vyjít a pokecat. Zároveň i nynější "vedení" je fajn a hlavně s wlkem se dá dobře pokecat, když ho zrovna nic nepřejíždí :D

Já(Mikull): Chtěl by jsi mít někdy příležitost vyzkoušet si Admin práva?

Detro(IkeR): No, na admin team mám docela kladný názor. S většinou adminů ( až na vyjímky, které nebudu jmenovat ) se dá slušně vyjít a pokecat. Zároveň i nynější "vedení" je fajn a hlavně s wlkem se dá dobře pokecat, když ho zrovna nic nepřejíždí :D

Já(Mikull): Jaký je tvůj názor na SP jako mod?

Detro(IkeR): No, jakože ze začátku to je pro hráče docela poutavé a zajímavé. Postupem času si už najde svoje místo a nějak se usadí, ale po delším hraní, už je to takové otupující až k zblbnutí :D Když to vememe kolem a dokola tak je tam takový náznak stereotypu, ale tak kde dnes není že..

Já(Mikull): Co by si vzkázal čtenářům?

Detro(IkeR): Nepište kurzívou, thanks Hi

Já(Mikull): Díky za rozhovor, měj se.

Detro(IkeR): Ty též :D

Upravil/a Mikull dne 05.06.2013 17:30
dpq7WImm8w
Já ti tak zamaskuju Ikera, že ti ani mlaskání nepomůže Tu mášroflrofl
Upravil/a dpq7WImm8w dne 05.06.2013 17:21
HeWhoMustNotBeNamed
Chyba.
Citace
Já(Mikull): Tvůj názor na Admin-Tým?

Detro(IkeR): No, na admin team mám docela kladný názor. S většinou adminů ( až na vyjímky, které nebudu jmenovat ) se dá slušně vyjít a pokecat. Zároveň i nynější "vedení" je fajn a hlavně s wlkem se dá dobře pokecat, když ho zrovna nic nepřejíždí

Já(Mikull): Chtěl by jsi mít někdy příležitost vyzkoušet si Admin práva?

Detro(IkeR): No, na admin team mám docela kladný názor. S většinou adminů ( až na vyjímky, které nebudu jmenovat ) se dá slušně vyjít a pokecat. Zároveň i nynější "vedení" je fajn a hlavně s wlkem se dá dobře pokecat, když ho zrovna nic nepřejíždí

Já(Mikull): Chtěl by jsi mít někdy příležitost vyzkoušet si Admin práva?

Detro(IkeR): No, to je složitá otázka. Už jsem na jednom nejmenovaném serveru adminem byl, ale je prostě rozdíl mezi serverem kde je hráčů 50 a kde je jich 300.. no zpět k SP.. Na jednu stranu nebudu se tím tajit, že jsem už kdysi do AT chtěl ( pokazil mi to PBAN ) takže Ano i nadále bych to chtěl alespoň zkusit. Jenže, když si zase představím ten nátlak 300 hráčů na těch pár adminů a pár dalších provokatérů, kteří s každou prkotinou letí na web a hned stížnost, tak už to tak růžově nevidím..

2x to tam máš :D
sK
Velmi pekný rozhovor Mikull!
PS: Detro aj ja ťa rád povesím za gule heheheee
Xkol
Pekné, pekné ....
Dobrá práca Mikina aj Detro :D
Mikull
Citace
Pixel napsal:

Chyba.
Citace
Já(Mikull): Tvůj názor na Admin-Tým?

Detro(IkeR): No, na admin team mám docela kladný názor. S většinou adminů ( až na vyjímky, které nebudu jmenovat ) se dá slušně vyjít a pokecat. Zároveň i nynější "vedení" je fajn a hlavně s wlkem se dá dobře pokecat, když ho zrovna nic nepřejíždí

Já(Mikull): Chtěl by jsi mít někdy příležitost vyzkoušet si Admin práva?

Detro(IkeR): No, na admin team mám docela kladný názor. S většinou adminů ( až na vyjímky, které nebudu jmenovat ) se dá slušně vyjít a pokecat. Zároveň i nynější "vedení" je fajn a hlavně s wlkem se dá dobře pokecat, když ho zrovna nic nepřejíždí

Já(Mikull): Chtěl by jsi mít někdy příležitost vyzkoušet si Admin práva?

Detro(IkeR): No, to je složitá otázka. Už jsem na jednom nejmenovaném serveru adminem byl, ale je prostě rozdíl mezi serverem kde je hráčů 50 a kde je jich 300.. no zpět k SP.. Na jednu stranu nebudu se tím tajit, že jsem už kdysi do AT chtěl ( pokazil mi to PBAN ) takže Ano i nadále bych to chtěl alespoň zkusit. Jenže, když si zase představím ten nátlak 300 hráčů na těch pár adminů a pár dalších provokatérů, kteří s každou prkotinou letí na web a hned stížnost, tak už to tak růžově nevidím..

2x to tam máš :D


Hotovo :D
Ashok
[E]nT3r_ - ten nick mi něco říká :D Nebyl si to právě ty, kdo na webu psal vždy nějak upraveným písmem, obvykle s velikostí 50? :D
dpq7WImm8w
Ažogu byl jsem to já :D V mé žádosti o UnBan :D
btw: kdysi si nesouhlasil s mým permaUnbanem Na holou to si s tebou ještě vyřídím *DEVIL*
Dance
Super rozhovor Miku! Palec nahoru Detroita znam, je to nejlepsi demonstrant! *ZABIT* rofl
KeepSmilling
Bro,ale IkeR se nejmenuje Honza, jeho znám IkeR se jmenuje jinak.. -,- Takže si to uprav, páč tohle je kopírka a ne IkeR :D
dpq7WImm8w
Citace
Když jsem si ho měnil tak jsem o žádném hráči, který pod tímto nickem již vystupoval nevěděl

Facepalm nemám slov
Upravil/a dpq7WImm8w dne 05.06.2013 18:21
Mikull
Citace
KeepSmilling napsal:

Bro,ale IkeR se nejmenuje Honza, jeho znám IkeR se jmenuje jinak.. -,- Takže si to uprav, páč tohle je kopírka a ne IkeR :D


Všichni ví, že to není IkeR Facepalm :D:D
KeepSmilling
Citace
Mikull napsal:

Citace
KeepSmilling napsal:

Bro,ale IkeR se nejmenuje Honza, jeho znám IkeR se jmenuje jinak.. -,- Takže si to uprav, páč tohle je kopírka a ne IkeR :D


Všichni ví, že to není IkeR Facepalm :D:D

Tak proč to ty vole jeden píšeš do závorek ? :D :D
THC_Lukas
nevěřím že to je Iker. za prvéé Iker byl s ostravy a za druhé nemá 16 a za 3 dávno už to nehraje
Dyname
Prej když wlka nic nepřejíždí :D
SmouKy_
Pěknej rozhovor ;)
Julian
dobry rozhovor Smile
Fantasy
čumím Fajne rozhovor :D
ViktoreK
Palec nahoru
Jinak tam, Mikulle, máš další chybu u otázky na práva :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10