Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Další rozhovor s:
UnknownGamerem 19 Hlasů
34%
Grizzlym 37 Hlasů
66%
Počet hlasů: 56
 
Rozhovor - Gero
Czipisek
Zdravíčko,
dokopal jsem se k tomu sesmolit to, dlouho ode mně nic nebylo, nebyl čas, nálada ani chuť do toho něco urobit, tenhle rozhovor je v mém archivu.

Vytvořen: 23. dubna
Zveřejněn: 4. července

- Ty datumy, jenom pro zajímavost. :D:D



img.tpx.cz/uploads/gero-rozhovor.png


Czipisek: Takže Gero, na úvod by jsi se nám v pár větách mohl představit, jméno, věk, práce atp. Smile

Gero: Mno tak jmenuji se David, pocházím z Ostravy kde stále bydlím , už sám v moji mále 1+1 :D .Nato ,že mám za 2 měsíce 20 tak už skoro dva roky pracuju za vcelku dobrý peníz Smile

Czipisek: Jak jsi se vlastně dohrabal k SuperPařbě a celkově ke hraní SAMP?

Gero: Kdysi dávno ještě na základce hrával singl player, a od spolužáků jsem se dozveděl ,že hrajou multiplayer, akorat na to otec neměl dobrý pc, byl jsem rád za ten singl.Jak jsme byl v prváku tak si pořídil dobrý PC.Tak mě napadlo ,že zkusím mlutiplayer, dal jsem do vyhledavače gta multiplayer a první server byl sp. Na jinačím jsem ani nebyl , tu se mi hned zalibílo. Tak jsem tu hrál a jsem tu doteď.

Czipisek: Co Tě přimnělo k tomu, hrát na SP dál, celkově komunita nebo jen mod?

Gero: Ta reálná země. Bavili mě ty povolání,závody, neomezeno možností,par měsicu jsem si dělal lvl atd. Pak jsem se postupně začal seznamovat. A po ne moc dlouhe době jsem byl už v AT takže tam se bylo pořad s kym bavit.

Czipisek: Kdy & jak začala tvoje cesta k právům?

Gero: Začlo tak ,že když jsme si začinal všimat vice lidí než hraní tak jsem dostal i chuť jít do at, měl jsem tam už pár lidí se kterýma jsem se bavil, no tak samozřejmě do at kdysi nevzali kdekoho tak jsem se musel snažit abych se tam dostal.A to se povedlo byl nabor ja se poptal vetsiny členu jestli mě chcou do AT,řekli ano tak jsem to založil a v zaří 2011 jsem dostal poprvé práva nabrali mě ještě myslím s boučkem.

Czipisek: Obeznam ostatní s důvodem tvého vyhazovu. :D

Gero: Mno byla to opravdu prkotina,akorat kdysi byla zkušebni doba i čtvrt roku. A lofastek se s tím nemazlil.Trestalo se za každou věc za každé zneužití okamžitě tvrdyý trest.Dal jsem akci parkour, plný server hodně lidí. Odstartoval jsem vyplatil vyherce a dal druhé kolo. Jen To první cp které předtím bylo na střeše domu jsem dal na druhou stranu než kde bylo předtím. Odstartoval jsem a samozřejmě všichni běželi tam kde mělo být to první cp a nebylo, ted všichni vylezli na ten barak a čuměli co se děje :D A ja se mohl spadnout smichy ze židle u pc. A napsal jsem do dannu: To je ale o**** co :DDDDD a lofastek mě za to vyrazil,. Naštestí o 4 měsice později mě vzal z5 Smile

Czipisek: Když jsi začal pomyslel jsi vůbec na práva, že by jsi je mohl dostat, popř. vydržet až do nedávna?

Gero: No ze začátku jsem totiž byl jakoby neoblíbený,protože jsem se s nikým nemazlil. A držel jsem se toho,že mě žádny z hráču nedokaže vyštvat ven z AT a snažilo se jich mě dost pošpinit ,ale marně. A čím víc to dělali tak tim vic mě to tu bavilo, jel jsem za sebe hlavně takže jsem team moc neřešil.

Czipisek: Proč jsi vlastně skončil? Rozepiš se o aktuální situaci SP a celkově.

Gero: Skončil jsem ,protože mě nebaví jak si dělá každý co chce. Jsou daná pravidla a někteří se jima neřidí, někdy ani samotný atomas. Nebaví mě v AT dělat za někoho, a ještě za nic když Atomas si neváží adminů,vedení nemuže nic dělat ,protože je malo lidi co by mohli jít do AT aj na to nemam naladu. Ani mě nebavilo ,že najednou přišel kapo, pak najednou je hlavní bez toho aniž by o tom vědělo aspoň AT.To mě nebaví takové podpásovky proto jsem odešel.Superpařba už není superpařba už je to jen pařba. To super odešlo i s veškerými normálnimi hráči, nebo členy AT a možna i s některými věcmi na serveru, jako byl starý vehicle mod, co sis zaparkoval bylo tvoje.
Neni to jako kdysi.
Vím ,že doba jde dopředu,ale zrovna tady bych to moc urychlovat nechtěl.

Czipisek: Máš v plánu se někdy do AT vrátit? Nebo v opačném případě končit na SP?

Gero: Na sp skončit nejde,když už tam znáš všechnu tu komunitu server atd. To je něco jak kdyby ses odstěhoval. A to se mi nechce. Do AT se vrátit mužu v podstatě kdykoliv myslím že by vedení nemělo problém,když mě nevyhodilo,ale nechcu se vrátit dokud se AT nenaučí adminovat.Psal jsem si s vedením: Klidně vám pomužu s adminováním ,ale až v tu dobu kdy tam budou všichni admini a ne jen někteří + zbytek co se jen vozí.


Začátek koňo-výslechu:
lofastek nebo wlcacek?
Gero: wlcak
Kofola nebo Pivo?
Gero: Kofola v praci,pivo po praci :D
RocketLaunchers nebo Brutalus?
Gero: Určitě Rocket
Sex nebo masturbace?
Gero: Masturbace při sexu :D
Czipisek: Ani ne, třeba jsi impotent. :D:D
Kdyby jsi mohl vyhodit člena admin týmu, kdo by to byl?
Gero: Bratek :D
Kdyby jsi někomu mohl udělit hlavního admina kdo by to byl?
Gero: Rocket.


Czipisek: Ok, díky za rozhovor kámo, měj se. :D
Gero: Nemáš zač, díky za možnost se nechat vyslechnout Smile

_____________________________________________


Kdo si to přečetl až jsem, tak mu děkuji za přečtení a uvítal bych napsání komentáře s hodnocením a vlastní názorem, díkes.
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 11:12
Mamba
Tož dobrej rozhovor Palec nahoru
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný, pěkný Smile
Xkol
Super rozhovor so super človekomSmile
THC_Lukas
pěkný rozhovor :D jsem rád že jsem tě mohl poznat osobně jazyk vždy jsem tě měl za šprta :DDDDDDD
MarekSK
Pekný rozhovor*Dobrá práce*
Luko
Pekné čítanie Smile Má pravdu že tý admini niesu ako kedysi a tie pravdilá časy sa menia no.
Czipisek
Díky za hodnocení chlapci, očekávejte rozhovor s někým z té ankety.
Spam_
Pekný rozhovor !
Geroid
Díky, no mu ten rozhovor ležel na skladě tak čtvr roku takže v te době ještě nebylo to co teď :D
Czipisek
Citace
Geroid napsal:

Díky, no mu ten rozhovor ležel na skladě tak čtvr roku takže v te době ještě nebylo to co teď :D

Už na něm byla 3cm vrstva prachu. :D
Geroid
Citace
Czipisek napsal:

Citace
Geroid napsal:

Díky, no mu ten rozhovor ležel na skladě tak čtvr roku takže v te době ještě nebylo to co teď :D

Už na něm byla 3cm vrstva prachu. :D

Takové vrstvy peněz chcu taky :D :D
Vasilka
Rozhovor na úrovni. *Dobrá práce*
MaReK_
Dobrý rozhovor :D
Czipisek
Děkuju Vasi, Marku taktéž.
Kapo
Super rozhovor, prečítal som si to celé .

*Dobrá práce*
David, už čakam an ten moment, keď pôjdeme do havířova, a zároveň do Ostravy :D na pivko :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Geroid
Vytvořen: 23. dubna
Zveřejněn: 4. července
:D :D KOKO :D :D
Czipisek
Díky Kapo.
Gero. :D:D:D:D
wlcacek
Pěkný rozhovor. Kdepak Gero to je ranař:D:D:D:D


Citace
lofastek nebo wlcacek?
Gero: wlcak

king upřednostněn před Lofem? Jaká to pocta :D
ViktoreK
Žú, krásnej rozhovor rofl :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19