Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- EL_GATO_CON_BOTAS
Teczka83
Je to můj první rozhovor, takže uvítám jakoukoliv kritiku Smile




Teczka83: Nejdřív, než začneme. bych Tě poprosil, aby ses nám představil.

Gato: Volám sa Dávid, priezvisko hádam nie je potrebné :D
Mám 18 rokov a bývam v Žilinskom kraji.

Teczka83: Co vede 18-ti letého kluka, jako jseš Ty, k tomu aby hrál na našem serveru? Co Tě sem vůbec
přivedlo?

Gato: Tak začnem poporiadku, ako som sa sem dostal :D
Nič špeciálne, asi ako väčšina. GTA SA patrila medzi moje oblúbené hry hlavne kvôli tomu, že som ju rozbehol na svojom PC a boli v nej obrovské možnosti. Potom ma už nejak omrzela a čistou náhodou som sa nejak dostal ku tomu, že existuje nejaký multiplayer. Tak som popozeral po nete nejaké servery a vtedy som zahliadol superparbu, pri ktorej bolo napísané, že reálny život. Mala vtedy najviac hráčov online (nejakých 70 to bolo) tak som tam šiel, zistoval čo sa robí atď a celkom sa mi to zapáčilo :D

A čo ma vedie k hraniu? Tak zo začiatku to bol ten pocit objavovania, také zabíjanie nudy, respektíve relax zo školy a podobne. Teraz sú to skôr kamaráti a už rozhodne tomu nevenujem tolko času, ako kedysi. Ale stále to má akési čaro a preto samp hrávam stále a určite budem :D

Teczka83 Takže jsi nás zároveň utvrdil v tom, že skončit zatím nehodláš, což je fajn. Teď se vrať do doby, kdy jsi začínal. Ke komu bych Tě měl zaškatulkovat. K normálním hráčům, nebo ke hráčům, kteří spíše ostatním ničí hru a nebo jinak provokují

Gato: Ono zo začiatku som bol ako anjelik, pretože som nevedel čo a ako a tak som všetko zistoval. Moje slová môže potvrdiť aj fakt, že onedlho som dostal aj admin práva. Nejakých 215 hodín to bolo? Ja už naozaj neviem, alebo 315, niečo medzi tým. Takže rozhodne si myslím, že som patril medzi slušných hráčov, podotýkam, zo začiatku :D

Teczka83 Ano, ze začátku. Vzpomínám si, že tu byly v jednu dobu i problémy s Tebou, ale to nebudeme rozmazávat :D. Řekni mi prosím Tě, jak se díváš na dnešní SP. Nejen server, ale komunitu jako takovou

Gato: Áno, to radšej nechajme tak :D
Fúha, dosť tvrdá otázka. Ale tak osobne si myslím a som o tom presvedčený, že dávnejšie to bolo omnoho lepšie, čo sa týka komunity. Samozrejme, server napreduje ďalej a zlepšujú sa veci, samé updaty a všelijaké vylepšenia. Ale čo sa týka komunity, tá rozhodne klesá. Myslím, že je to spôsobené tým, že sú firmy, gangy autá treba kupovať a podobne, týmpádom ludia možno viacej závidia a snažia sa podvádzať a tvoria intrigy a podobne. Keď bol server jednoduchší a bolo len pár vecí, tak si ludia pomáhali a boli sme jedna partia. Ale to zas porovnávam 70 ludí s 300, čo je samozrejem kravina.
Takže záver. Server je na velmi dobrej úrovni, komunita žial až tak nie.

Teczka83 Člověče, sdílím ne úplně stejný názor, ale hodně podobný Smile. Teď z jiného soudku. Vím že SP je svým způsobem virtuální komunita. Málo, ale hodně málo lidí se potká osobně. Máš tady někoho, kdo Ti utkvěl v paměti? Je tu někdo, s kým by ses chtěl potkat osobně?

Gato: Samozrejme, pár ludí by sa určite našlo, ale väčšina už nehráva, žial.
Keby bola nejaká príležitosť, určite by som neváhal a s niekym šiel na ten panáčik.
Jedného času sa plánoval aj akýsi zraz sp, nejaká chata, žial to padlo. Myslím, že do budúcna by to nebol zlý nápad a niekedy niečo podobné zorganizovať.

Teczka83: Vidíš to. Máš dobrý nápad. Jenže tady je problém třeba se vzdáleností a nejen tím. Já se osobně setkal s @ngel, Retrouchem, Fastym, Laurenem... Třeba za @ngel jsem jezdil pomalu 500 kilometrů a například Lauren nebyl zrovna ve věku, kdy se už smí nalévat alkohol:D...
No já myslím, že budeme končit. Ještě bych se zeptal na osobní život, ale jen decentně Smile. Jak trávíš volný čas, máš třeba přítelkyni? Klidně se rozepiš do poslední otázky Smile

Gato: Práve to je najväčší problém a aj dôvod, prečo to krachlo.
Tak venujem sa športovaniu a kamarátom. Hrávam futbal za klub už 10 rokov. Hrávam volejbal za školu a celkovo mám rád akýkolvek šport, hlavne asi plážový volej a futbal.
Piatky víkendy samozrejme behanie z baru do baru a podobne, veď to určite poznáš :D
Priatelku mám, som spokojný a nič mi momentálne nechýba :D Život si treba užívať a toho sa držím.

Teczka83 Tak to jsi pravý opak mě Smile. Já sportuju jenom, když jdu pozdě na autobus. To pak sprintuju o stošest :D. Takže moc děkuju za rozhovor. Nechceš ještě Superpařbě vzkázat?

Gato: Je zvláštne, že rád športujem, ale pritom som lenivý ako vša :D
Áno, tie autobusy urobia z človeka atléta :D

Rád by som odkázal vedeniu, nech sa pravidelne zhadzuje server, aspoň niektorí hráči zistia, že je vôbec leto :D Tým ostatním normálnym prajem vela šťastia a užívajte si život naplno, amen.

ďakujem aj ja za rozhovor, pekný večer a búrlivú noc prajem tato ;)
Upravil/a Teczka83 dne 09.08.2013 23:04
Loukas
Luxusní rozhovor s luxusními adminy Smile.
Pochvala teczko a já bych ani nepoznal, že to byl 1. rozhovor Smile.
Sh1TeRkO
Davidóóó je proste týpek!
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/301865_290524407690860_1472396024_n.jpg

K tomu koncu, fakt by som to nevypínal aby sa náhodou nestalo, že pôjdeš do basy za plánovanú viacnásobnú vraždu. Nemůžu
herkulles
Gato byva v Zilinee ?? :D no to je mi nahodicka :D
Teczka83
Díky a ano Eddo, je to super týpek Smile
Mamba
Dobrej rozhovor pánové Palec nahoru
Respy
Parádny rozhovor ;).
Teczka83
Děkuju, akorát mě občas rozčiluje, když mi říká "Tati" :D:D:D
Spooky
Parádny rozhovor :D S gatom sa tiež už poznam nejakú tú chvilku, ale aj tak BAN na neho, chce zhadzovať server! Veď uvidíš keď si to vedenie zoberie k srdcu, a zrazu ti zaklope na dvere SP mafia :D
Teczka83
:D LOL :D
V0LANT
Dobrej rozhovor, a to poslední Gatoo zabil :D
pavol5231
Pekný rozhovor Palec nahoru len dúfam, že budeš aktívny a nie ako ostatný :D že po čase nulová aktivita
Teczka83
Díky, nebojte, už je naplánovaný druhý rozhovor Smile
Flo_rida
Sdílím slova s Eddou Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Server budeme nenápadně s wlkem schazovat.:D:D
GJ Tečko.
El_GaTo_CoN_BoTaSs
J Tečka, perfektný rozhovor, ani nie je cítiť že prvý, len tak ďalej :D

Herkulles, nie som zo ZA, ale zo ZA kraju :D
Teczka83
Díky všemSmile. Davido, dobře se s Tebou spolupracovalo :D
Dance
Super rozhovor s dobrym typkem rofl , Tecko ani jsem nepoznala, ze to je prvni tvuj rozhovor rofl
Julian
Dobrý rohorovor Smile A ta chata to by nebol zlý nápad :D :D *Dobrá práce*
Teczka83
Díky všem, dneska snad uženu toho dalšího týpka na rozhovorrofl
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17