Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Koho by jste chtěli v dalším rozhovoru?
f86 13 Hlasov
25%
Respy 8 Hlasov
16%
patazzko (audio) 21 Hlasov
41%
BonG 9 Hlasov
18%
Počet hlasov: 51
 
Rozhovor - Dj.Shock
Czipisek
Zdravíčko, v u minulého rozhovoru byla anketa koho by jste chtěli dále, vyhrál o pár hlasů Dj.Shock, takže jsem s ním rozhovor zpracoval, samozřejmě hlasujte v další anketě, koho by jste chtěli v tomto měsíci ještě vidět.

img.tpx.cz/uploads/djshockhovaodpraserozhovor.png



Reklamu tomuto rozhovoru zajišťuje stránka: ostravskekurvicky.czsk.com
Dobrá tedy, jdeme na věc. - nikoliv na sex, Pixeli.

Dj.Shock: Uhodil mi blesk do kalkulátoru, jsem teď na papíru a zachvilku mi dojde inkoust.

....Chvilka ticha ....

Czipisek: Takže klasika, na ůvod se nám krátce představ, uveď svůj věk, jméno, atp. Smile

Dj.Shock: Ahoj ahoj ahoj zdraví vás Dj.Shock alias Tomáš :D je mi 14 let, bydlím na Vysočině,Navštěvuji Střední školu ve kvartě což je jakoby 9 ročník na ZŠ.

Czipisek: Super. Stejně jsi ****.

Czipisek: Jak jsi se dostal k serveru, hraní SAMP, dotáhl Tě sem někdo, nebo jsi se sem dohrabal sám?

Dj.Shock: Někdy zhruba Před 2 roky jsem hrával Minecraft kostičky a potom si říkám není to furt dokola ptákovina ? Hledal jsem na netu dobré hry.Potom jsem našel GTA SA asi 30 minut jsem hrál singl a potom jsem tam zabíjel starý babky a přestalo mě to bavit tak jsem napsal do googlu GTA SA více hráču a představ si ,že mi to našlo GTA MULTIPLAYER tehdy ve verzi 0.3B, tak jsem to nainstalovat a pak jsem napsal "nejlepší GTA multiplayer server" našlo mi to právě Superpařbu, pak jsem skoro týden přemlouval kámoše aby jsme to zkusili spolu.Stalo se, byli jsme největší překupníci aut a marihuany.No pak se mi podělal comp a zapomněl jsem na to ,že to vlastně hraju.A 13.8.2012 jsem si zaspomínal na staré časy a zase jsem tu ! Smile

Czipisek: Baví Tě mod? Líbí se Ti jak se vylepšuje, jaký an to máš pohled?

Dj.Shock: Jako Mód mě samo o sobě dost baví, ale to vylepšení kolikrát stojí zaprd.Ti některé úpravy jsou až takové, divné.Já bych celkem ocenil kdyby se udělala nová práce jo a prostě takovéhle věcičky než třeba upravovat firmy a takhle.

Czipisek: Měl by jsi zájem někdy okusit práva? Láká Tě to a chtěl by jsi bavit a střežit server?

Dj.Shock: Tak to je jasný odposlední doby, co mi jednou takhle geroid když byl ještě admin řekl.Bylo to ráno byl jsem nemocen tak jsem nešel do školy a psal mi "čau šoku nechtěl bys zkusit adminovat" ? já mu říkam ještě si ze mě dělej srandu po ránu. No a pak se neozval no. Sad Ale jako minulý nábor to mohlo vyjít akorát moje aktivita díky pobytu ve Švédsku to zkazila.Ale určitě bych jako admin chtěl být, střežit server a hlavně dělat akce $ mám dost takže by to šlo :D...

Czipisek: Jaký máš názor na aktuální admin tým, kdo je podle Tebe nejhorší a kdo naopak nejlepší? Vyjádři se objektivně, nikoliv urážlivě. :D

Dj.Shock: Já nemám problém s žádným adminem, ale jako některé nemám rád kvůli aktivitě atd, ale můj asi nejlepší admin koho jsem kdy potkal a měl jsem šanci se s ním bavit byl Grizzly s vellkým G, Cizpisek,CzSK,Pixel,Domino,Unkown,Patres a další. a nechci nikoho urazit atd. takže nemám žádného admina nejhoršího :D

Czipisek: Těch 20€ za napsání mého jména Ti pošlu pozdějc ok?

Dj.Shock: ne teď na můj účet obludo

Czipisek: Ok, počkej zajdu do nonstopáče k vietnamcům, maj vlastní banku, ale nevím kdy Ti to přijde, jsou to hovaďáci, podnik těch vietnamců vlastní wlcacek, takže je to tam dost zkorumpovaný.

Czipisek: Jak vidíš svojí budoucnost na SP? Myslíš, že vydržíš dlouho, baví Tě to pořád?

Dj.Shock: Jako už se našlo několik chvil kdy jsem chtěl skončit, ale mojí přátele z gangu mě podrželi a neskončil jsem, většinou to bylo kvůli blbosti,Ale jako mód konkrétně mě baví pořád, akorat by to chtělo přidat ty joby no.

Czipisek: Tvů názor na komunitu?

Dj.Shock: 50 na 50 :D

Czipisek: Bude stačit, dáme koňo-výslech.

Czipisek: Máš rád koně?
Dj.Shock: Ano aj křečky
Czipisek: Pixel - wlcacek
Dj.Shock: Pixel sry wlk :D
Czipisek: Kofola - Pivo
Dj.Shock: pak budu jak alkoholik Kofola
Czipisek: Právě u nás na silnici šoustaj kočky. Bože.
Dj.Shock: :D:D:D:D:D:DD
Czipisek: Se nedá vymyslet otázka. Když to tam řve..
Dj.Shock: je to přijemný pocit ? se na ně koukat ? vyhoň si u toho špekáček
Czipisek: Kdyby jsi někoho mohl jmenovat hlavním adminem kdo by to byl?
Dj.Shock: CzSK,Czipisek !
Czipisek: Kdyby jsi někoho mohl jmenovat novým žurnalistou, kdo by to byl?
Dj.Shock: Já bych to celkem dal Dominovi,Grizzlymu.
Czipisek: V případě, že by jsi byl jmenován do pozice administrátora, co by jsi udělal jako první věc na serveru?
Dj.Shock: No rozhodně bych čistil server a učil bych se od starých adminů, zkoušel dělat menší akce atd. nepoštěl bych se do něčeho velkýho.
Czipisek: Super, díkes za rozhovor a měj se.


Doufám, že Vás rozhovor bavil, zanechte komentář a hlasujte v anketě, díkes.
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 11:08
HeWhoMustNotBeNamed
Dobrá tedy, jdeme na věc. - nikoliv na sex, Pixeli.
V tom případě nevidím důvod, proč bych to měl číst.:D:D
Koldy
Ty kočky mě rozsekali :D :D :D :D :D
Jinak pěkný rozhovor *Dobrá práce*
Grizzly
Dobrý rozhovor s dobrým hráčem. :D:D:D:D:D:D:D
Citácia
ale můj asi nejlepší admin koho jsem kdy potkal a měl jsem šanci se s ním bavit byl Grizzly s vellkým G

Díky moc kámo. Smile
Jinak, Czipe, že jsi zoofil to víme, ale že už máš i halucinace a vidíš ty kočky na silnici... :D:D:D:D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
NeXus
Zabitý :D:D:D:D
Yamatino108
Dobrý rozhovor :D :D mne sa osobne páčil :D Dj.Shocka moc nepoznám :D :D :D snád sa to zmeni :D.
Luky_SVK
Good rozhovor :D aj mňa by mohol niekedy niekto vypočuť :D
f86
škoda tých mačiek :D bral by som ešte tak 10 otazok v pohode ... ale Palec nahoru
Teczka83
V pohodě hráč a dobrý rozhovor Smile A hlasoval jsem pro Respyho Smile
Mamba
Dobrej rozhovor Palec nahoru
Patazz
Stejně si buzerant. :D
Fantasy
Dobrej rozhovor :D
Czipisek
Díky všem. ;)
DjShOckis
Já nemohl z toho Czipiska "stejně si buzerant" nebo "počkej venku šoustaj kočky" :D:D:DD:D potom jsme si tam psali ještě něco ale neřeknu jazyk :D
Czipisek
S těma kočkama to nebyla vůbec ****, nedala se vymyslet otázka, bylo to dost o nervy. :D btw. díky
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19