Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- Hetka23
Teczka83
Takže pro svůj, třetí v pořadí, rozhovor, jsem si vybral Ester Jordánovou alias Hetku23. Většina starších hráčů jí dobře zná. Je to staronová hráčka. Bezva kamarádka a je s ní zábava.


Teczka83: Tak jsem se konečně dobraly k tomu rozhovoru :D. Řekni mi hned na začátek, jaké jsi nejvíce pocítila změny při opětovném příchodu na SP? Vždyť naposledy jsi u nás hrála ještě s @ngel, Heluš...

Hetka: No tak určitě už to nebylo to,co bylo před tím.Nejvíc jsem asi pocítila změny při chování hráčů.To mě jako ještě do teď někdy zaráží.Je to od roku čím dál tím horší to chování.Pak jsem si uvědomila,že tu vlastně najednou hraje moc lidí ve věku 11-13 let... Když jsem tu hrála já jako 12letá tak jsem byla asi jediná.. A teď jich je tu mraky..A jinak asi nic jiného..Asi by se toho našlo více,ale nemůžu si vzpomenout.

Teczka83: Ano, věkový průměr je asi největší neduh SP. Ale tím je zbytečné se zaobírat...přece jen je to jen hra. Co Tě k nám přitáhlo zpět? Vím že Patrik Blinka, ale bylo to i něco jiného? Chyběla Ti hra jako taková? Nebo jsi se opravdu vrátila jen kvůli Patrikovi? Je známo, že máte výborný vztah. Rozpovídej se nám o Vás trošku...

Hetka: :D:D No vlastně je to tak,že on mě dotáhl zpátky na SP.Já už jsem nechtěla o SP ani slyšet,ale on furt do mě hučel na Skypu : pojď zpátky na SP .. a jednoho dne jsem se tomu poddala.. Zkoušela jsem to nainstalovat znovu,ale nějak mě to nešlo tak jsem se na to zase vykašlala :D:D a pak jsem to nějak opravila a už mě to šlo nainstalovat a pak se mě i dokonce zapnula hra :D.I když přiznám se,že se mi i trošku stýskalo..trošku.. :D:D.A teď jsem ráda že jsem začala hrát. Smile Áno máme skvělý vztah.Až na to,že jsme spolu měli tolik hádek,se máme stále rádi.Klidně bych za něho položila život Smile A vůbec mě nevadí,že já bydlím v Česku a on na Slovensku.Doufám že se někdy spolu sejdeme i v reále.A jak si někteří myslí,že spolu chodíme nebo se milujeme... Tak to fakt ne Smile Smile Jsme kamarádi s "výhodama" :D:D.My jsme důkaz toho,že kluk a holka dokážou být nejlepší přátelé ;) Smile .

Teczka83: ANO!! Ale Vy dva jste hlavně důkaz, že spřátelit se dá i přes hru! Připomínáš mi můj vztah s @ngel Smile. No, nám to přerostlo do reality Smile. Takže Vám přeji to samé Smile. Povíš nám něco o sobě? O Tvém reálném životě. Čeho by jsi chtěla dosáhnout a tak?

Hetka: No takže jak už asi všichni ví , jmenuji se Ester Jordánová , je mi 14 let , tento rok budu dokončovat základní školu.Chtěla bych se dostat na gympl do Olomouce.Hrozně se bojím příjmaček,protože při důležitých testech to vždycky nemám zrovna dvakrát lehké,protože jsem hrozný nervák.Pak bych se chtěla dostat i na vysokou školu.A ještě nevím přesně co bych chtěla dělat,ale vím určitě,že bych chtěla dělat nějakou práci,při které bych mohla pomáhat lidem. Smile Chtěla bych se odstěhovat do jiné země.Nebude to pro mě lehké mluvit jiným jazykem než česky,ale ráda bych se podívala někam do Ameriky nebo do Kanady.Do Ameriky poletím vlastně už příští rok se školou na Floridu.Moc se těším.Moje koníčky jsou sporty jako např. Florbal,Plavání,Cyklistika a sledování hokeje.Někdo už si stihl všimnout,že jsem zažraná do hokeje. :D Jinak hraji na bicí,už 2 roky.Miluju hlasitou hudbu Smile Nesnáším když mě někdo říká Ester.. to by si mohli někteří hráči zapamatovat.. proto mám ve vizitce přezdívky :D a jinak nemám ráda kluky co se snaží vypadat jako JB,1D atd... :D Myslím že se to ani nikomu nebude chtít číst jak je to dlouhé :D:D:D

Teczka83: Heh, Tvé ideály bych přirovnal k ideálům Líze Simpsonové :D:D. Wow, první holka, o které vím, že hraje na bicí Smile. Vraťme se ke hře. Chtěla by ses stát členkou AT, nebo o to nestojíš? Jak se Ti hrávalo třeba s Heluš a @ngel? Vzpomínáš na ně ráda?

Hetka: :D:D Ale víš ,že to aj sedí :D Jsem taky buddhistka :D:D.Třeba až budu někde něco hrát a někdo to natočí tak to určitě hodím na web :D Smile .Už jsem dostala nabídku od Pixela,jestli bych nechtěla být adminka až budu mít těch potřebných 350h,ale nevím...Nějak o to nestojím...Ráda bych dělala akce a tak..ale pak ty bany ...a že když si na vás někdo stěžuje,tak musíte dodat důkazy..to není na mě..Říkejte si klidně,že jsem divná,ale .. je to velká zodpovědnost.. a tu já neumím převzít..a myslím že by mě ta práva tu hru pak i znepříjemnila a ukončila bych to nadobro.Jasně že na ně vzpomínám ráda... To byly ty nejlepší časy.. nejlépe se mě hrálo z hráči např. Sisterray.. toho asi zná málo lidí... Zao,retrouch,pak Milka,samozřejmě Heluš,@ngel,Ufonik,kaCZer,Salacia a ještě hráči kteří hrajou semtam do teď Volant,Bouček,Patres,Danger.Těch lidí bylo moc Smile a na všechny ráda vzpomínám.S Heluš jsem se setkala i osobně. Smile Za to jsem moc ráda Smile .

Teczka83: Všechny co jsi vyjmenovala, kromě toho jednoho, znám Smile. Také na ně rád vzpomínám Smile. Teď otázka: Velká motorka váží jako dva skůtry. Kolik váží jeden skůtr? U téhle otázky nepřemýšlej a odpověz Smile.

Hetka: :D:D:D Já jsem váhavá v odpovědích ;) :D. Jeden skůtr váží jako půl motorky Smile

Teczka83: Gratulace!! Právě jsi jednoduše a tak jak to má být, odpověděla na jednu z otázek, které pokládá NASA, uchazečům o místo kosmonauta Smile.

Hetka: :D:D:D:D Tak to nééé :D:D:D:D To si mě dostal :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To musím rozdýchat :D:D Ooo můj bože já poletím do vesmíru ? čumím :D A já miluju vesmír , hrozně mě zajímá už od mala Smile :D:D:D

Teczka83: Tak to jsme dva, kdo se zajímá o vesmír Smile. A k tomu se váže má poslední otázka...vlastně dvě Smile. Ponoř se do nějakého scifi filmu. Kdyby jsi měla možnost trávit dovolenou kdekoliv ve vesmíru, kam by jsi chtěla letět? Například opalovat se někde u nějakého moře a hned pod dvěma slunci? A druhá otázka: Kdyby Tě navštívil mimozemšťan, kam by jsi ho pozvala? Co by jsi mu ukázala? A naopak, před čím by jsi ho varovala? Smile

Hetka: Zajímavé otázky.Tak dovolenou bych asi trávila někde na Marsu.Nevím proč,ale ta planeta mě fakt fascinuje.Nebo někde sedět na asteroidu a putovat s ním po vesmíru.Kdyby mě navštívil mimozemšťan tak bych ho pozvala do kina :D Ukázala bych mu,jací dokážou být lidi.Zlí i dobří.A varovala bych ho před Mulderem a Scullyovou :D:D

teczka83: Zajímavě jsi odpověděla na konec Smile. Ona by nebyla špatná cesta kolem vesmíru na asteroidu a zakončit jí nějakou řachou do planety Země :D :D. Hehe a dodat si "...konečně doma" :D :D. A nakonec, nechtěla by jsi něco vzkázat hráčům? Smile

Hetka: :D:D:D Joo napálila bych to plnou parou do Země.. do místa kde je nejvíc zlých lidí .. No chtěla bych jim vzkázat pevné nervy ve hraní a měli by si uvědomit že i bez admin.práv ,můžou být někdo,někdo slavný a významný.

Teczka83: Nemám slov...děkuji Ti za rozhovor...

Hetka: Já taky děkuju Smile. Byl to příjmeně strávený večer. Snad se bude hráčům líbit


Jenom bych chtěl dodat: Hetka je super kámoška. Heh, i podle počtu smajlíků, je vidět že rozhovor s ní byl zábava a já jí ještě jednou děkuji za čas. Vám přeji příjemné čtení Smile
Upravil/a Teczka83 dne 23.08.2013 00:54
ViktoreK
Moc krásný rozhovor, Hetka bude zřejmě výborný a pohodový člověk Smile *Dobrá práce*
Upravil/a ViktoreK dne 23.08.2013 00:53
Sh1TeRkO
Slušné ale moc smajlov.
Teczka83
Citace
Exie_ napsal:

Neuvěřitelné! Rekordních 94 smajlíku v 1 rozhovoru.
Jinak slušný rozhovor.


a o tom ty rozhovory. Ptát se cíleně, originálně, ale zároveň z toho udělat zábavu Smile. S Hetkou to vůbec nebyl problém Smile. Jinak díky. Jinak Eddo, píšu ty rozhovory, jak probíhají na skypu, nijak to neupravuju. Takže smajlíky nijak neřeším Smile
Chicago_Girl
Moc děkujeme Smile Kytka pro tebe Eddo .. ty máš ke všemu jenom kidy.. ale už jsem si zvykla ;) :D Nemůžu za to že jsem veselý člověk jazyk.
Yamborghini
Rád jsem si to přečetl, děláš super rozhovory puntíku. :D

Hetko, pro mě vždycky budeš legenda! Smile Jsi jedna z těch lidí, díky kterým stojí za to na SP hrát, i když se vlastně ani moc neznáme. :D
Teczka83
Pfffff, co furt máte s tim puntíkem omg :D :D. Jinak díky Smile
Chicago_Girl
:D:D No to je od tebe pěkné :D:D Smile No a moc se neznáme to je pravda :D:D a i přesto tě baví hrát díky mě :D tak to jsem ještě neviděla :D Děkuju Smile
Respy
Citace
Exie_ napsal:

Neuvěřitelné! Rekordních 94 smajlíku v 1 rozhovoru.
Jinak slušný rozhovor.

Od hetky sa to dalo čakať :D. Nice rozhovor. :D
Fantasy
Pěkný rozhovor! :D
Chicago_Girl
Citace
Respy napsal:

Citace
Exie_ napsal:

Neuvěřitelné! Rekordních 94 smajlíku v 1 rozhovoru.
Jinak slušný rozhovor.

Od hetky sa to dalo čakať :D. Nice rozhovor. :D


Já nikdy nezklamu jazyk :D:D Děkujeme Kytka pro tebe
Teczka83
děkujeme Smile. A těšte se asi už dnes na další rozhovor;)
Mamba
Dobrý rozhovor. Smile
Chicago_Girl
Děkujeme Smile Smile Kytka pro tebe
LuKi_
Pěkný rozhovor. Smile "Lisa Simpsonová" :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Dance
Hetkááá rofl super clovek, ktery me vzdy rozesmeje, Smile Nevim co k teto holce dodat. :D Je proste uzasna. Kytka pro tebe
Ty smajliky me vubec nevadi, protoze i ja jsem nekdy takova rofl
Tecko paradni rozhovor, vybral sis skveleho cloveka Palec nahoru
KeepSmilling
Dobrý rozhovor, dost jsme se zasmál :D
Chicago_Girl
:D:D Hej tak mě jde o to aby jste se zasmáli. Klidně bych udělala ze sebe i hlupáka aby jste se jenom trošku zasmáli ;) :D:D Dance !:D Ten hovor s tebou na Skypu :D Musíme spolu víc volat :D Ty jsi taky úžasná Smile) Děkujeme *Zatancujem*
Teczka83
Děkujéééém!!! A vybírám si jenom super lidi :D.
Kriss
Hetko, ty smajlíku.:D
Teczko, pěkný rozhovor, nápadité otázky, čitelný text.
Správně
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15