Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- Hetka23
Ruda
Jojo dobrej rozhovor, fakt jsem si dobře početl, jen mi trošku vadí to "položila bych za něj život" ale chápu jak si to myslela tak nebudu moc rejpavej. :-D
Teczka83
No jsou to super kamarádi až za hrob Smile A díky
Ruda
Nemáš za co, tvoje rozhovory mi přijdou nejlepší. *Dobrá práce*
Tím samozřejmě nechci schazovat ostatní Rozhovoristy(Nebo jak :-D )
Teczka83
Citace
Ruda napsal:

Nemáš za co, tvoje rozhovory mi přijdou nejlepší. *Dobrá práce*
Tím samozřejmě nechci schazovat ostatní Rozhovoristy(Nebo jak :-D )


A tak snažim se. Radši přečtu dobrý rozhovor, než stále smaé stížnosti na někoho nebo něco. No když je přestaly dělat, tak jsem to zkusil já Smile. Díky moc Smile
Chicago_Girl
Citace
Ruda napsal:

Jojo dobrej rozhovor, fakt jsem si dobře početl, jen mi trošku vadí to "položila bych za něj život" ale chápu jak si to myslela tak nebudu moc rejpavej. :-D


To radši nebuď jazyk :D Přesně tak Teczko Smile (y)
Vlk_Junior
Paráda rozhovor Smile
Starých lidí na SP je potřeba jako sůl Smile
Teczka83
Citace
Vlk_Junior napsal:

Paráda rozhovor Smile
Starých lidí na SP je potřeba jako sůl Smile


Starších a rozumných Smile Jinak děkujeme Smile
Yamatino108
Moja dobrá kamarátka Smile len velmi lutujem že som na SP neprišiel skôr Sad.Ale to je to už môj problém :D.Pekný rozhovor mimochodom Teczka si talent na rozhovory :D.Chod do niakeho časáku robiť Interwiev :D
Teczka83
Citace
Yamatino napsal:

Moja dobrá kamarátka Smile len velmi lutujem že som na SP neprišiel skôr Sad.Ale to je to už môj problém :D.Pekný rozhovor mimochodom Teczka si talent na rozhovory :D.Chod do niakeho časáku robiť Interwiev :D


Ne, já jsem se rozhodl, že se stanu mýdlem Megan Foxové jazyk Ale díky Smile
Chicago_Girl
Děkujem Yamatino Kytka pro tebe ježiši Teczko..Megan Fox.. ..už nevím jestli budeme kamarádi... Zle Tu máš pfff NO Facepalm :D:D
Teczka83
Citace
Hetka23 napsal:

Děkujem Yamatino Kytka pro tebe ježiši Teczko..Megan Fox.. ..už nevím jestli budeme kamarádi... Zle Tu máš pfff NO Facepalm :D:D


No já chtěl původně být tvoje mýdlo ale to by vypadalo blbě :D
Chicago_Girl
Citace
Teczka83 napsal:

Citace
Hetka23 napsal:

Děkujem Yamatino Kytka pro tebe ježiši Teczko..Megan Fox.. ..už nevím jestli budeme kamarádi... Zle Tu máš pfff NO Facepalm :D:D


No já chtěl původně být tvoje mýdlo ale to by vypadalo blbě :D



Ježiši :D :D :D Nemůžu Nemůžu Oukej Oukej :D Už jsem dlouho neviděla žádný rozhovor čumím
Teczka83
No měl jsem jeden domluvený, ale vzhledem k tomu, že jsem 85 procent víkendu prospal, tak se posune Sad. Ale bude co nejdřív Smile
Death
Luxusní rozhovor :D
Chicago_Girl
No honem honem :D Už se těším na ten rozhovor heheheee :D Děkujeme Smile Kytka pro tebe
Teczka83
Děkujeme Smile. A na novém už se pracuje jazyk
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18