Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
ROZHOVOR- Volant
Chicago_Girl
Nejvíc sexy parta byla já,Milka,Volant,Bouček a Patres :DDDDDD a potom ta fotka na FB Volantíku :D Smile Snad víš která.. ta moje koláž :D:D:D . Teczko s kým budeš dělat příští rozhovor ? heheheee :D:D
Mamba
Parádní rozhovor!
kapr
Super rozhovor Smile dobře se čte

Na Volanta nelze zapomenout, vždycky s ním byla pr*el :D Si ještě pamatuju jak tu začínal Smile
Docela se divím že máš ještě nervy na to, aby jsi tu zase adminoval :D
Co se týče epilepsie tak vím o čem mluvíš. Léky na to beru už dost dlouho, naštěstí pomáhají, takže se to postupně lepší. Smile
Ať se ti daří >< )))°> :D
Teczka83
S kým bude rozhovor prozradím, až se mi to potvrdí. Zatím je ta dotyčná osoba neslaná nemastná a moc se do toho nehrneTo jsem nechtěl Jinak děkujeme Smile
V0LANT
Citácia
kapr napsal:

Super rozhovor Smile dobře se čte

Na Volanta nelze zapomenout, vždycky s ním byla pr*el :D Si ještě pamatuju jak tu začínal Smile
Docela se divím že máš ještě nervy na to, aby jsi tu zase adminoval :D
Co se týče epilepsie tak vím o čem mluvíš. Léky na to beru už dost dlouho, naštěstí pomáhají, takže se to postupně lepší. Smile
Ať se ti daří >< )))°> :D


jo kapr taky čumím.. že ještě adminuju :DD

jinak ]>< )))°> FTW ! :D
Teczka83
Citácia
V0LANT napsal:

Citácia
kapr napsal:

Super rozhovor Smile dobře se čte

Na Volanta nelze zapomenout, vždycky s ním byla pr*el :D Si ještě pamatuju jak tu začínal Smile
Docela se divím že máš ještě nervy na to, aby jsi tu zase adminoval :D
Co se týče epilepsie tak vím o čem mluvíš. Léky na to beru už dost dlouho, naštěstí pomáhají, takže se to postupně lepší. Smile
Ať se ti daří >< )))°> :D


jo kapr taky čumím.. že ještě adminuju :DD

jinak ]>< )))°> FTW ! :D
To je asi ryba, nebo mi to tak z dálky přijde :D
kapr
Teczka: jj, je to ryba, to byl Volantův pravidelný pozdrav když jsem došel na server :D
Teczka83
Citácia
kapr napsal:

Teczka: jj, je to ryba, to byl Volantův pravidelný pozdrav když jsem došel na server :D


Jo, tak vidim dobře :D:D:D
V0LANT
ano ano :D jak došel kapr nepozdravil sem ho jinak než-li

Oláa > < ) ) ) ° > :D
Teczka83
Tohle mi někdo poslal smskou, když mi přál k Vánocům :D, teď jsem si vzpoměl. A vlastně kapr patří na vánoční stůl, ne? :D Bez urážky kapře :D:D:D:D
V0LANT
Chudák kapr :D
Respy
Len tak ďalej Tečica.
kapr
Citácia
Teczka83 napsal:

Tohle mi někdo poslal smskou, když mi přál k Vánocům :D, teď jsem si vzpoměl. A vlastně kapr patří na vánoční stůl, ne? :D Bez urážky kapře :D:D:D:D

jo jo, naštěstí do vánoc času dost, takže zatím si můžu vklidu plavat :D
Yamatino108
Fakt ale fakt super hráč a administrátor! :D Každému vieš suprovo poradiť.Dúfam že si spolu ešte na SP zahrajeme a zostaneš v tejto komunite čo najdlhšie Smile.
V0LANT
Kapře věříš na život po vánocích ? :D

Yamatino díky :D
Teczka83
Děkujeme Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19