Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jiry.
Shock_
Super hrač v gangu :-) Jeden z mála který nemá v hlavě na*ráno.
Vizitka LXS *Dobrá práce*
Jiry
Díky moc hoši Smile
Ruda
Nejlepší fotka, sexuální poradce s panickým plnovousem. :-*
Sipoxx
Můůůůj kamarád v dobrém i zlém. Pěkná vuzitoš Mám tě rád
Jiry
Dekuju kluci :*
FaSTeR
Pěkná vizitka Smile) Fajn hráč Smile
Jiry
Tak dik, ale moc jsem si s ni nepohral a tebe asi neznam, ale i tak díky Smile

//Aktualizované
Upravil/a Jiry dne 30.06.2015 21:03
Delux
Dobry tyyyypek, jeden z malo s ktorymi si rozumiem :D
DangerRMV
Jsi bůh, nevím co víc dodat... mám tě rád. Jsem rád, že jsi tady snáma Mám tě rád
Strny
Šéfis Smile Máš pěkný ceckouše :D Jsem rád že jsem tě poznal.
Saph1R
Citace
Jiry_ napsal:

Nemám rád prudiče Smile

Napiš to znovu. :D

Ale né, v pohodě týp, frajer. Jinak se divím, že Tě to tam furt baví tyvole. :D
Jiry
Děkuji vám chlapci moji, všechny vás mám rad :*
Sapho, nějak se doma zabavit musím :D
Zrušený účet
Nejvíc se mi líbí tvůj avatar, úplně celý ty, až budeš starý. LOOL
Jako s člověkem jsem s tebou problém nikdy neměla, možná ani ne jako s hráčem. Už si to ani nepamatuji. :D
Hodně zdraví a štěstí do života, lepší než to přát do hry. rofl
Jiry
Myslí, že nikdy žadnej problem nebyl :D, Děkuji Smile
TheRaP
JIRY - PRAVDA DO HUBY (PROD. RAPTOR)

TO AKO SI DNESKA NA MňA VYBEHOL PO PREHRATOM GR SI TROŠKU DOSŤ PREHNAL. DOBRE, CHCEL SI TO, MÁŠ TO MAŤ. A ZAČNEM OD ÚPLNEHO ZAČIATKU. VYBEHOL SI NA MňA SO SLOVAMI ŽE SOM ŠPINA A ZLODEJ. MOJA PRVÁ OTÁZKA ZNIE - AKO SI K TOMU PRIŠIEL ? SÁM SI MI NAPÁSAL ŽE VÁM TUMIK POSLAL MOJE LOGY. POVEDAL SI AJ TO ŽEVRAJ SPOLUPRACUJEM S KEISSOM, KTORÝ MI POSLAL VŠETKY PENIAZE KU KTORÝM SOM PRIŠIEL. NO KEď SOM NAPÁSAL TUMIKOVI MI POVEDAL ŽE TI NIČ NEPOSLAL. NEMÁŠ ABSOLÚTNE ŽIADNY DOKAZ K TOMU ŽE SOM S NÁM SPOLUPRACOVAL (DOSŤ MA ZARÁŽA PRÁVE TO JAK ŤA MOHLO NAPADNÚŤ ŽE S NIM SPOLUPRACUJEM, SAM DOBRE VIES ZE KEISSA NEZNASAM A ZE KED SI SA S NIM VZDY HADAL V SB NA P&G WEBE ŽE SOM SA K TEBE PRIPOJIL A OBRANOVAL TVOJU PRAVDU. NECHAJME TO TAK, IDEME DALEJ. VAZNE BY SOM CHCEL VEDIET JAK TA MOHLO NAPADNUT ZE SOM NIECO VYKRADOL A K TOMU S KEISSOM. POVEDAL SI ZE MAS SVOJE ZDROJE. NAJPRV SI POVEDAL ZE TI TO POVEDAL TUMIK. TAK KOHO TU IDES KLAMAT ? Smile POZNAM TA OD TVOJICH ZACIATKOV NA SP A NIKDY SOM S TEBOU NEMAL ZIADNY SPOR, DOBRE VIES ZE SOM VZDY S TEBOU A P&G DRZAL POKOPE ODKEDY SOM OD VAS ODISIEL. ALE TAKETO SRACKY MI TY NA HLAVU HADZAT NEBUDES, CI UZ SI TO TY, TREP, PITRAS ALEBO DANGER Smile JEDINE CO SOM ZATIAL U TEBA VIDEL BOLO TO ZE SI PISAL SAME KLEBETY O TOM ZE SOM VYKRADOL NIEKOMU UCET A ZISKAL PEKNY BALIK PENAZI (NEMOZEM POPRIET PRAVDU ZE SOM PRISIEL K PENIAZOM, BOHUZIAL MI ICH TUMIK ODOBRAL). ALE NAOZAJ MA ZARAZA TEN ARGUMENT JAK SI MOHOL PRIST NA TO ZE SOM NIEKOMU MOHOL VYKRADNUT UCET. KUPIL SOM DOM OD MESTA A NASIEL SOM V NOM 500MG. AKO SOM UZ PISAL TUMIK MI UZ VSETKO ODOBRAL. ALE STALE TU JE MOJA OTAZKA - JAK SI PRISIEL NA TO ZE SOM NIEKOHO VYKRADOL ? KLUDNE TI MOZEM POSLAT CELU MOJU KONVERZACIU KTORU SOM MAL S TUMIKOM. KEBYZE SOM NEJAKY ZLODEJ AKO TY STALE PISES, PRECO NEMAM TEDA BAN ? KEBYZE DOSTANEM BAN ZA KRADEZ TAK MAM PERMU, PRECO JU TEDA STALE NEMAM ? TUMIK POVEDAL ZE MI ZIADNY BAN NEBUDE DAVAT, MYSLIS ZE BY MI MA TU NECHAL HRAT KEBYZE NIEKOMU VYKRADNEM UCET ? KED SOM PRISIEL K TYM PENIAZOM SOM PISAL PATRESOVI CO MAM S TYM ROBIT, UISTIL MA ZE K TYM PENIAZOM SOM PRISIEL UPLNOU NAHODOU, A ZE SI ICH MOZEM NECHAT. JA SOM NAJPRV ANI NEVEDEL KOHO TO JE DOM, AZ POTOM MI NAPISAL PITRAS ZE TREPKINOVI NIEKTO VYKRADOL UCET. VZDY SOM SI O TEBE MYSLEL ZE SI NAOZAJ TYPEK, BOHUZIAL DNESKA SI SA MI UKAZAL V TOM NAJSVETLEJSOM SVETLE AKE MOZE BYT. SI OBYCAJNY KLEBETNIK A PISES NESKUTOCNE SRACKY, TERAZ MI UZ KONECNE BLIKLO V HLAVE CO MA STALE KEISS PROTI TEBE, A VIES CO TI POVIEM ? ABSOLUTNE SA MU NECUDUJEM. NAPISAL BY SOM TI TU TOHO TROSKA VIAC, ALE RISKUJEM POZASTAVENIE NA WEBE, A TO ROZHODNE VDAKA CHUDAKOM KTORY NEVEDIA CO OD DOBROTY A SPRAVIA VSETKO PRETO ABY BOLA ICH PRAVDA DOCIELENA RISKOVAT NEBUDEM. NAZVAL SI MA SPINOU PRITOM NEMAS ABSOLUTNE PONATIA O TOM JAK TO BOLO + TREPKINOVE SVEDECTVO POCAS KRAMOVEHO OBDOBIA (STAVIM SA ZE NEMOHOL VYSTAT TO ZE PRISIEL O UCET A NEVEDEL CO OD DOBROTY TAK SI POVEDAL ZE KED MAM JEHO DOM TAK SOM MU HO URCITE UKRADOL) MUSELO BYT PRE TEBA NAOZAJ UZITOCNE. SAM SI TO NAZVAL "MAM SVÁ ZDROJE". AK TOTO POVAŽUJEŠ ZA KVALITNY ZDROJ INFORMACI, NIČ VIAC, NIČ MENEJ, LEN *Dobrá práce* . VEDEL BY SOM TI TU PISAT HODINY, ALE VIEM ZE TY SI BUDES HOVORIT AJ TAK SVOJU PRAVDU PRETOZE SI DREVENA HLAVA NAJVYSSIEHO KALIBRU. TO CO SI PISAL NA SERVERY SOM SI OD TEBA ABSOLUTNE NEZASLUZIL. AK MAM PRAVDU POVEDAT, NESKUTOCNE SI MI KLESOL V OCIACH TY AKO HRAC A AJ CELY TVOJ GANG, KTORY SOM POVAZOVAL DO NEDAVNA ZA SKVELU PARTIU HRACOV KTORY NA SP ODVIEDLI SLUSNU PRACU. ALE ABY MI TU NIEKTO ISIEL SPINIT MENO TYM ZE SOM ZLODEJ PRITOM SI LEN NEVEDEL UDRZAT NA UZDE NERVY PO PREHRATOM GR A CHCEL PROVOKOVAT, TAKETO VECI NAOZAJ NIE SU PRE MNA. NEMOZEM POPRIET ZE JA NIEKEDY NEMAM CHUT PROVOKOVAT DRUHYCH, ALE NA P&G BY SOM SI NIKDY NEDOVOLIL. VAZNE NEDOKAZEM POCHOPIT PRECO TVOJ OBJEKT NA KRKU NEDOKAZE SPRACOVAT INFORMACIU, ZE SOM KUPIL DOM OD MESTA KED SOM PREBERAL PODNIK, A ZE SOM V NOM POTOM PRISIEL K CELKOM SLUSNEMU BALIKU PENAZI - OPAKUJEM SA ZAS A ZNOVA, KEBYZE SOM NIECO UKRADOL TAK MAM DAVNO PERMU & TUMIK MI VSETKY PENIAZE ODOBRAL. ALE NAJVIAC Z TOHO MA PREKVAPUJE TO, ZE AJ PO TAKOM CASE DOKAZEM NAJST NA SERVERY HNOJ, KTORY TU HRAVA SKORO TAK DLHO AKO TU HRAM JA.

DAVAL SOM SI POZOR NA JAZYK, SNAD NEDOSTANEM POZASTAVENIE. OFFTOPIC TO URCITE NENI, ESTE CHCEM DODAT ZE VIZITKA JE KLASICKA A MOC MA NEZAUJALA. A ESTE JEDNA VEC NA KTORU NESMIEM ZABUDNUT - KED TI V HLAVNE BLIKNE A ZISTIS ZE TO CO SI PISAL NA SERVERY NA MOJU OSOBU BOLI LEN KLEBETY A PRAVDA BOLA OVELA DALEJ NEZ SI SI MYSLEL, BUDE NESKORO TO ANO - ALE S TEBOU AKO HRACOM SOM DEFINITIVNE SKONCIL, PRETOZE TO JAK SI MI KLESOL V OCIACH SA SNAD NEDA SLOVAMI VYJADRIT, HLAVNE U CLOVEKA CO MA 20+ ROKOV A MA DOST ROZUMU NA TO ABY VEDEL ZISTIT KDE JE PRAVDA. SAVANA PUMA, ODVIEDOL SI KUS SLUSNEJ A KVALITNEJ PRACE JIRY !
Jiry
Ty si ten účet nevykradl, jen si vzal majetek a peníze. Psal si mi, že ty peníze si našel v domě, když si ho koupil od města. Když jsem volal s Trepkinem, tak mi říkal, že se alespoň zeptal Tumika kdo mu vykradl účet a řekl, že keiss a tobě ty peníze poslal. Nebylo to poprvé kdy ses takhle dostal k penězům, když si vzal IB kasu, boykovo peníze a šel si. Prostě si jenom na prachy, vždycky si byl a budeš, byl si můj kámoš a nehrál jsem si na kámoše, fakt si byl, ale tohle si přestřelil. Nezkoušej se mi vymlouvat, prostě nějaká spojitost tam s tebou a s tou krádeží je.
Ikdyby byla situace, že si ty peníze fakt v tom jeho domě našel, tak si mu je měl vrátit, ale sám víš jak to bylo.
Jen bráním kámoše. Prostě si jen krysa.
TheRaP
Jak mi mohol Keiss poslať peniaze keď som ich našiel v tom dome ? :D
Stále meleš niečo inšie, najprv povieš že ti Tumik poslal logy, že odbíjajú moje posledné chvíle na SP. Pritom Tumik mi povedal že ti žiadne logy neposlal a nepovedal ani to že KeiSs vykradol Trepkina. Raz povieš to, raz ono. Ani sám nevieš kde je pravda tak sa tu nehraj na detekvíta. Jedine čo vieš je ubohe osočovanie bez dôkazov. Kebyže som niekoho okradol, prečo ešte nemám ban za spoluúčasť pri vykradnuti učtu ? Vždy som bol na prachy ? :D Vážne môžeš napísať takúto hlúposť ? IB sem neťahaj, nikdy si v ňom nebol tak absolutne nemôžeš vedieť prečo som tie peniaze zobral, to su len tvoje ďalšie klebety a ubohe informacie k tomu aby si si potvrdil to že som vykradol trepkina. Hladaš si čo i len tu najmenšiu spojitosť so mnou a tym že som mu ukradol peniaze, pritom si od pravdy daleko. Ked som nasiel tie peniaze v tom dome som pisal patresovi a povedal mi ich ze si ich mozem nechat. Kebyze mi aspon trepkin napise nejaku rozumnu PM a povedal mi co sa mu stalo by som mu ich vratil. Alebo ty by si na mojom mieste urcite daval inzeraty ze "Nasiel som 500mg, ten kto ich stratil nech mi napise". Tak si chcel aby som to spravil ? Alebo jak som mal zistit koho su ? Ale mne nikto nič nenapiše ? Počul som o tom že Trepkinovi niekto vykradol učet, Pitras mi to sam napisal. Ale to že ten dom čo som kupil bol jeho som sa dozvedel až keď mi napisal Tumik. Vlastne ano, Trepkin mi včera alebo pred včerom pisal že či mi niekto neposlal nejaky vacsi obnos penazi v poslednej dobe. Nikto mi nič neposlal.

Keď si dam dokopy všetky argumenty ktore si mi pisal, zistil by som ze to co pises su absolutne sracky, pretoze raz napises to a potom zas to. Nevieš kde je pravda a zamotal si sa do vlastnych klamstiev. A ze kto je tu porom krysa Smile))))))) . Už to píšem asi po 100x a nebaví ma to dalej písat. Kebyze som s niekym spolupracoval uz davno mam ban. A este ze by som mal spolupracovat s keissom ? tak to gj (y)

Ja som tu skončil, aby mi človek čo ma 20rokov a sam mal dosť rozumu nato aby vedel kde sa ukryva pravda ma tu osočoval že som zlodej špina a hram len pre peniaze, toto fakt je silna kava aj na mna. Ja som ti svoj nazor povedal. Ja viem kde je pravda. Tumik vie kde je pravda. Takže už nemam ani namenšiu povinnost sa starat do teba a neustale sa obranovat. Myslel som ti ze ti tym slohom troska otvorim tvoje prizmurene oci ale nestalo sa tak lebo si duty jak poleno. Ahoj moj

//Este sa ta tu chcem nieco spytat, aj ked viem ze mi nedas ziadnu rozumnu odpoved lebo ani predtym si mi neodpovedal na moje otazky.
Rozmyslal si niekedy nad tym ze Trepkin mohol mat s niekym nevybavene ucty a tak mu hackol ucet a chcel aby o vsetko prisiel ? Hm ? Asi ne co, pretoze ty si vidis len pod nos a hovoris stale tu istu pravdu...
A este mi povedz teda ked ma tu osocujes z kradeže, ako by sa mohol ten s kým som vraj spolupracoval (teda asi keiss) mohol dostat na jeho ucet ?
Upravil/a TheRaP dne 19.07.2015 18:16
Jiry
//aktualizace po roce xd
Upravil/a Jiry dne 26.01.2017 10:27
Floatin
Vzorová vizitka,dúfam,že dostaneš ub a vyškolíš chalanov na GRKACH s Pitrasom Smile
Jiry
Žádný školení už nebude, jen chillování, ale díkykykyky
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13