Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Jiry.
Jiry
Díky, díky Aspiruku, s tim obrázkem, bylo to tak a bude jazyk :D

//Aktualizace 25.června
Upravil/a Jiry dne 25.06.2014 19:35
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
LuKi_
Krásná vizitka. A ještě lepší kolega. Si uplně Mimo :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Jiry
Taky máš SWAG :D, díky kolego *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*

//Vizitka celé předělaná.
Upravil/a Jiry dne 14.07.2014 17:31
Ruda
Citace
le po chvilce přišli problémy v podobě IB, nemohli unést to, že je porážíme a bereme jim to jejich tak cenné území. Vydali se tou špinavou cestou, hledali naše sebemenší zaváhání ať už to byl lag nebo cokoliv jiného, aby to ofotili dali na web, po 5 platných stížnostech náš gang byl zrušen a ním vše co jsem měl rád.


Aspoň tu neočerňuj IBčko prosimtě, když na vás dávali stížnosti i další gangy, já byl ještě tak slušnej, že jsem to s váma chtěl nějak řešit a nedat tu poslední stížnost(která prošla bez mého vědomí). Vy samy jste mě screenovali když mi jednou spadla hra a dali jste to na web. A ta podstivost tu bych taky moc neřešil, když koukneš na Podrazakovi videa z tý doby. DC dojelo na vaši vlastní nenažranost. Nechápu zkrátka co furt máte zapotřebí očerňovat IBčko za to, že jste něco nezvládli udržet.
_Ego
Rudla hovoří za mně.
Vizitka vzhledově pěkná.
Jiry
Asi trochu zapomínáš na stížnost, do které jsme dali vaše 3 hráče s ESC do jedné stížnosti, tím bylo že Vás potrestali jen jednou.
Kdyby jsme udělali co vy, tak každej den hodim jednu stížnost a dneska už žádný IB nebylo, to si asi neuvědomuješ co?
Ty Vaše videa s Pitrasem ''cheatrem'', bylo už dávno po době DC tuším. Nebo ty vaše frame limitery nebo co to, může si to zapnout v nastavení GTA úplně všichni, já od začátku co hraji gta to mám zaplé, ani jsem o tom nevěděl zjistil jsem to nedávno a když jsem si to vypnul, tak jsem byl na to tak zvyklí, že bez toho už to nešlo vůbec.
Tak vůbec nechápu ty Vaše kecy pořád.

//Všechny vaše stížnosti na nás, byly také po pádu hry, úplně do jedné. Vůbec mi už nemůžeš vyvrátit, že jste udělali podraz na nás s těma stížnostma, dali jsme 3 do jedné, ale vy každej den hezky jednu, neměli jste na nás skillově, měli jste podvodem, co už.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Czipisek
Nastavování HP, posílání zbraní.. "jdu to vyjailovat" "Pixel ty srabe, jestli nemáš nachcano v kalhotech tak mi napiš na skypu." na to zapomínáš? Hezky zkresluješ svůj už tak směšný odchod z týmu. Jestli ti je opravdu 19 jak tady píšeš, tak je to docela smutný, že jsi se zachoval takhle.

//Aby jsi zase nenapsal, že na tebe útočím - tak pouze vyjadřuji svůj názor na Tebe, v tvojí vizitce. Jak už bývá ve vizitkách zvykem. Smile
Jiry
Ty znáš mod? Fákt? Posílání zbraní ? /giveammo je příkaz pro posílání zbraní těch co má u sebe :D:D:D na givování zbraní je uplně jinej. Jdu to vyjailovat bylo myšleno ve vtipném smyslu, nikoho jsem do jailu nedal. Vůbec absolutně nechápeš o co jde, přiznávám, že jsem si jednou nastavil z 80 na 100 HP.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Skiper
Citace
Ruda napsal:

Citace
le po chvilce přišli problémy v podobě IB, nemohli unést to, že je porážíme a bereme jim to jejich tak cenné území. Vydali se tou špinavou cestou, hledali naše sebemenší zaváhání ať už to byl lag nebo cokoliv jiného, aby to ofotili dali na web, po 5 platných stížnostech náš gang byl zrušen a ním vše co jsem měl rád.


Aspoň tu neočerňuj IBčko prosimtě, když na vás dávali stížnosti i další gangy, já byl ještě tak slušnej, že jsem to s váma chtěl nějak řešit a nedat tu poslední stížnost(která prošla bez mého vědomí). Vy samy jste mě screenovali když mi jednou spadla hra a dali jste to na web. A ta podstivost tu bych taky moc neřešil, když koukneš na Podrazakovi videa z tý doby. DC dojelo na vaši vlastní nenažranost. Nechápu zkrátka co furt máte zapotřebí očerňovat IBčko za to, že jste něco nezvládli udržet.

Kur*ä Ruda ty tie gangy žereš až moc. Nadávali ste na DC,ale to čo robilo IB si nevidel. A asi prečo? Aha,pánko bol v IB. Sereš si do huby,odkedy DC a IB bojovalo o územie. Proste ste si mysleli,že ste najviac z gangov čo len môže byť. A nikto iný ako vy neexistuje. Urážky v PM,urážky v global chate. Nič viac ste nezmohli. Proste ste na nás nemali. Keby ste nefotili každé posrane esc,lag. Tak DC by bolo doteraz. A nehovor,že nie. Nezažil si tu partiu v srdcu toho gangu.
Ale mi odlahlo. Konečne som to dal zo seba von.
PazZ
no xD Czi - Prosimtě sám si dřív fejkoval věk abys byl v AT takže o směšném chování se nevyjadřuj.DC ? už je to pryč tak se na to **** stejně je to keketina. S Rudou se tu nebudu přít je asi jedinej koho z IB respektuju a považuju za "kámoše" i když jen virtuálního. Jiry neodešel si z at zrovna noblesně ? No a co :D Se neposerte, já ybch si z toho taky dělal **** a nejspíš bych vybanoval server protože prostě Why not ? Jiry si pohodovej týpek a je s tebou **** ...
kingWSTLking
Czipisek
Vidíš, i Pixel to udělal. Ale narozdíl od ostatních jsme se na ten věk co jsme řekli uměli chovat. Smile)))
Ruda
Skiper, když už se tu tak oháníš, tak tě musím upozornit, že gang je taktéž o používání mozku. O tom, aby hráči věděli kdy je čas stáhnout ocas a kdy zabojovat. DC si svým přístupem vytvořilo spoustu nepřátel a jelikož jste neměli vůdce, který by uměl používat logické myšlení, ale chtěl stále víc a víc tak jste se rozpadli. Proto jsou tu gangy jako IB a OD tak dlouho, protože mají schopné vedení.
Tolik asi k tomu, já jsem sem nepřišel nikoho hatovat, já sem přišel jako spousta dalších akorát převysvětlit určité lživé pasáže z této eseje.
PazZ
Citace
Czipisek napsal:

Vidíš, i Pixel to udělal. Ale narozdíl od ostatních jsme se na ten věk co jsme řekli uměli chovat. Smile)))

Nerad bych se s tebou hádal ale když si byl vyhozenej nebo rpostě ke konci tvího působení na sp si se i ke mě choval jak ****.
Co se týče Pixela :D To je už bez komentáře jo a sorry za Ot *OFFTOPIC*
Czipisek
Citace
PazZ napsal:

Citace
Czipisek napsal:

Vidíš, i Pixel to udělal. Ale narozdíl od ostatních jsme se na ten věk co jsme řekli uměli chovat. Smile)))

Nerad bych se s tebou hádal ale když si byl vyhozenej nebo rpostě ke konci tvího působení na sp si se i ke mě choval jak ****.
Co se týče Pixela :D To je už bez komentáře jo a sorry za Ot *OFFTOPIC*


Nebyl jsem vyhozený Smile
Jiry
Zajímavý jak mi Czip ani Ruda neodpoví na to co jsem napsal, protože je to pravda do posledního slova.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Ruda
Tak ok.

Citace
Asi trochu zapomínáš na stížnost, do které jsme dali vaše 3 hráče s ESC do jedné stížnosti, tím bylo že Vás potrestali jen jednou.


Pamatuju, tam jsem právě dvakrát figuroval já, když mi to 2x na tom stejném místě padlo.

Citace
Kdyby jsme udělali co vy, tak každej den hodim jednu stížnost a dneska už žádný IB nebylo, to si asi neuvědomuješ co?


Právěže si to uvědomujeme, ale my jsme těch screenů na vás měli ještě daleko víc než jen těch 5 a stížnosti na DC nebyly jen z naší strany.

Citace
Ty Vaše videa s Pitrasem ''cheatrem'', bylo už dávno po době DC tuším. Nebo ty vaše frame limitery nebo co to, může si to zapnout v nastavení GTA úplně všichni, já od začátku co hraji gta to mám zaplé, ani jsem o tom nevěděl zjistil jsem to nedávno a když jsem si to vypnul, tak jsem byl na to tak zvyklí, že bez toho už to nešlo vůbec


To video myslím bylo celkem jasné, kdyby to udělal nějaký neznámý hráč tak už má ban, často se stávalo že nás Trepkin na rovince dojížděl atd. potom jsme s Podrazakem našli i přímo cheat co pravděpodobně měli.
A ten framelimiter to nebylo myšleno vážně, bylo to pouze dělání si srandy z toho, že speedhack je u známých hráčů vyhodnocený jako /fpslimit co tam někdo napsal.

Citace
neměli jste na nás skillově, měli jste podvodem, co už.


Těžko řešit nějaký skill, když DC vzniklo v éře lagů, kdy je skill v podstatě každý a na uzemích jde už jen o počet, kterej vy jste měli větší. Skill je podle mě i to, udržet si gang.
Jiry
Vy si držíte skillově gang už půl roku v nečinnosti, to je teda skill se nestarat o gang, kterej den co den ztrácí RS, dřív jsem IB respektoval, ale dneska už k tomu gangu nemám ani špetku úcty asi jako nikdo na tomhle serveru.
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Skiper
Citace
Ruda napsal:

Skiper, když už se tu tak oháníš, tak tě musím upozornit, že gang je taktéž o používání mozku. O tom, aby hráči věděli kdy je čas stáhnout ocas a kdy zabojovat. DC si svým přístupem vytvořilo spoustu nepřátel a jelikož jste neměli vůdce, který by uměl používat logické myšlení, ale chtěl stále víc a víc tak jste se rozpadli. Proto jsou tu gangy jako IB a OD tak dlouho, protože mají schopné vedení.
Tolik asi k tomu, já jsem sem nepřišel nikoho hatovat, já sem přišel jako spousta dalších akorát převysvětlit určité lživé pasáže z této eseje.

My sme mali mozgy.A aj vodcov taktiež.Dokonca až troch.Skypovali sme non-stop na skype ako celok.
Citace
DC si svým přístupem vytvořilo spoustu nepřátel

IB
Citace
ale chtěl stále víc a víc tak jste se rozpadli

Narozdiel od Vás sme chceli chodiť GR.Ja nemôžem za to,že IB,OD stoja už niaku dobu na mieste a chodia GR raz za sto rokov.My sme niečo dokázali.Dali sme 30k RS za 1mesiac.(Aj,keď som tam nebol od začiatku).Potom sme zmenili farby v mape v,ktorej sa už dosť dlho nič nedialo.Pretože sa vás každý bál.A ste si mysleli,že to územie je len vaše.Nikoho iného...
Nebudem tu už offtopikovať.
Jiry
Tak konec *OFFTOPIC*ů ,Tobě díky Tumíku už je to dobré :D
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Matyas17
Jiry aj ked tvrdíš,že ti závody nešli poviem opak závody ti idú na 1 proste ked som sa s tebou zoznámil pri závodoch fajnový týpek aj humoru bolo až to tak zašlo,že sme mali gang no a gr sme vyhrávali to boli časy to potom moja hlúposť hádky+Koniec na SP teraz som sa vrátil na SP a môžem potvrdiť,že ty patríš medzi tých mojim parťákov.ďakujem za všetko čo si ma naučil aj za srandy a dakedy znova budeme jazdiť možno sa uvidíme vo West Side-Thug Life Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 7