Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- CzSK
Teczka83
Pro svůj další rozhovor, jsem si vybral všem známého hráče, administrátora CzSK. Člověk, který svým způsobem změnil složením složení AT. S odstupem času si myslím že k lepšímu Smile


Teczka83: Takže Tě zdravím CzSK. Chtěl jsem začít tradičně, ale u Tebe jsem se rozhodl udělat změnu. Rovnou se Tě zeptám, u koho jsi prošel kurzem sebeovládání, protože když na webu a serveru sleduji co všechno musíš řešit...

CzSK: Zdárec. Dřív už jsem byl admin (MTA) ale i přes to, že tam bylo míň hráčů, byly to horší případy. :D Ale i tak, pokud mě něco štve, tak něco v pokoji rozflákám, jinak to na jevo nedávám.

Teczka83: Takže jako kurz sebeovládání by jsi doporučil administraci na nějakém horším serveru či u jiné hry? :D. Jinak se Tě taky zeptám- měl jsi někdy chuť s tím někdy seknout? Říct si "sakra, má to cenu se tady rozčilovat?" Čemu se věnuješ...respektive co děláš v realitě?

CzSK: Jako sebeovládání bych nedoporučil nic, je na člověku jestli je schopen se ovládat nebo ne.
Seknout? Jo, to sem si řekl snad jednou ale pak jsem si to rozmyslel. Přeci jen bych se po čase vrátil zpět. Nejde jen tak říct "A dost, končím!" to prostě nejde. :D
V realitě, momentálně jsem měl brigádu přes léto až do včerejška kdy jsem sepsal konečně výpověď. Teď se věnuji jen relaxování, spaní, noční masturbaci a škole. :D


Teczka83: Konečně někdo, kdo mluví otevřeně :D. Pořiď si místo svého tátoše sloní chobot :D. Až budeš močit v parku, bude trhat trávu a rvát Ti jí do řiti :D:D, to je lepší lábuž, než noční masturbace :D. A co jinak děláš jiného? Máš nějakého koníčka třeba? Jaké máš plány do budoucna? Smile

CzSK Koníčka nemám, dřív jsem sportoval ale pak se přešlo na střední a šlo to ke dnu. Momentálně cvičím tak, že běžím k ledničce kolem se zastavím na záchodě a utíkám zpět k PC. :D
Plány do budoucna. No, mám svou představu ale na druhou stranu vidím něco jiného. :D Určitě udělat maturitu, za rok řidičák a pak rovnou do důchodu. :D


Teczka83: No tak já hledal obor "invalidní důchodce"...bohužel jsem nenašel :D. Teď se trošku vážněji zaměřme na Superpařbu a věci kolem ní. Co si myslíš o komunitě jako takové?

CzSK: :D:D
Komunita jako taková. :D Buď konkrétnější, víš že můžu rozvést diskuzi na několik hodin. :D


Teczka83: Dobře. Co si myslíš o lidech. Nemyslím věk a podobně. Ale myslím tím třeba vztahy mezi lidmi, chování a tak...

CzSK: No tak co se týče vztahů tak to se dle mého odráží od gangů. Poslední dobou je hned několik případů, kteří se hádají kdo je lepší, kdo má ruku v kalhotách když jede GR a pak to končí u slova "easy". Ale to zajíždím už dopodrobna.
Vztahy mezi lidmi jako takovými jsou takové, jaké byly furt - normální.
Chování je na tom stejně, vše závisí na gangách a na těch, kteří mají gangy pod palcem.


Teczka83: Ano gangy...poslední dobou hodně omílané téma... Nejen já, ale více než dost herně starších hráčů si myslí že gangy jsou jen pro zlost. Nicméně asi budeme muset sklopit hlavy, protože gangy jsou dnes páteří SP. Dřív to byla zábava a dnes jsou to gangy (zabíjení, hádky, var krve, pomluvy, stížnosti... s tím určitě souhlasíš?

CzSK: Ještě aby ne. Právě proto nejsem v žádném gangu a nikdy nebudu.
Ale zase musím říct, že vlastně to chování i ty vztahy se odvíjí od Admin Teamu spolu s gangem. Není to jen samotný gang.


Teczka83: Tak s tím souhlasím. Já v gangu byl. Ale ani ne tak kvůli zabíjení, ale kvůli lidem v něm. Také jsme tu chtěli založit něco jako gang. "Legends" se měl jmenovat. No byly by tam pouze hráči, kteří jsou pro server nějak známí a něco pro něj udělali. Měli jsme pomáhat nováčkům a tak. Rozvážet je po různých lokacích a tak. Já ještě stále přemýšlím o tom, že bych se do takového projektu pustil. Bohužel tady se hraje o respekt, území a tak, takže by nám to brzo zrušili. Ty by jsi třeba takovou skupinu lidí podpořil?

CzSK: Určitě ano. Pokud by se jelo třeba i to pitomý GR jen tak ze srandy (nešlo by o respekt ani peníze), tak proč ne? Jenže tu největší roli hrají pravidla gangu.

Teczka83: No já v nejbližší době zkusím napsat Atomasovi, jestli by něco takového podpořil, uvidíme. No jak dlouho by jsi chtěl na SP zůstat? A myslíš že tohle je Tvůj vrchol? Ucházel by ses třeba někdy čase o post Hl. administrátora?

CzSK: Tak dlouho, jak by to šlo. Smile
Vrchol? Spíš až pořádně naštvu Pixela tak to bude vrchol. :D Ohledně hl. administrátora. Každou změnu uvítám, abych se přiznal, nebaví mě dělat furt to samé do kola (to samé s brigádou, odešel jsem i proto, že mě to už nebavilo).


Teczka83: Vyzdvihl by jsi někoho ze Superpařby? Je tu někdo, s kým by se chtěl setkat osobně, dát si s ním pivo a jen tak pokecat?

CzSK: Měl jsem jednoho, ale to se mi splnilo. Smile Sice to nebylo pivo ale kávičku jsme si s Wlcackem dali (a ještě měl limču). :D
Ale další kdo by byl na seznamu je Grizzly ať nejsme jen u těch chlapů. :D


Teczka83: :D Tak s Wlkem asi bydlíte kousek od sebe, ne? Jinak přinesla Ti něco SP? Nějakou zkušenost třeba?

CzSK: Jo, hned za gay barem. :D
Nedávno jsem přemýšlel jestli mi něco SP vůbec dala do života, na něco jsem přišel ale teď v jednu ráno si na to nějak nemůžu vzpomenout. :D


Teczka83: Tak potom můžeš doplnit do komentářů :D. No a jak mám ve zvyku, poslední otázka bude zajímavá. Jak jsi určitě postřehl, mluví se o tom, že v roce 2036 má naší planetu minout útvar o průměru 300 metrů se jménem Aphophis. Představ si ale, kdyby planetka měla dopadnout a to za 14 dní. Co by jsi dělal? Je něco, co by jsi za těch 14 dní chtěl opravdu stihnout?

CzSK: Nemohlo by to být aspoň až napadne sníh? :D To bych vyrazil někam na hory.
Pokud bez sněhu, tak bych vyrazil s pánví do ulic a přetáhnul po hlavně nějakou buchtu a šup s ní do křoví. :D


Teczka83: No hlavně se neopíjet, protože v opilosti by jsi mohl přetáhnout tou pánvičkou nějakou starou bábu a to by asi v tom křoví nebylo ono :D. A ráno by jsi asi chtěl aby asteroid řachnul co nejdřív :D:D. No nicméně, chtěl by jsi hráčům něco vzkázat? Smile

CzSK: No, nebudu vulgární. :D
Poslední dobou hráči začínají být dost líný si něco zjistit/získat. Takže pokud laskavě něco chcete, tak pro to něco udělejte.
To platí i v reále.


Teczka83: Souhlasím a děkuju za rozhovor Smile

CzSK: Já děkuji. Smile


Rozhovor proběhl úplně v pohodě Smile. A CzSK mě jen utvrdil v tom, že jsem k němu byl ze začátku příliš kritický...
Příjemné čtení a těšte se na další rozhovor Smile

Upravil/a Teczka83 dne 03.01.2014 17:11
Kapo
*Dobrá práce*
Dobřrre VY!
CzSk naaajs
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Fantasy
Super rozhovor !
Pohoda
Sh1TeRkO
Tvoj tajný ctitel. FU
Citace
Namyslený, si viac než všetci hráči na SP lebo si admin prvej triedy, ale keď Ťa niekto od*ebe tak Ti záhadne skončia zázračné slovíčka. Hlavné je, že vieš každého s radosťou banovať, hlavne tých, ktorí hovoria pravdu, vôbec nehovorím o sebe. Ale každý si o Tebe myslí niečo iné. Najskôr je tu skupinka tvojich milujúcich fanúšikov, ktorí by Ťa zjedli. Potom je tu skupina, ktorým si ukradnutí a posledná skupina (do ktorej našťastie a hrdo patrím) je tá.. Ale však Ty vieš, sme tvoji obrovskí fandovia, úplne Ťa chcem vidieť na poste hlavného admina, rovno miesto wlka a Pixela zároveň. Veď Ty si 1. Trieda. Dovi.
Kapo
Citace
Eddo napsal:

Tvoj tajný ctitel. FU
Citace
Namyslený, si viac než všetci hráči na SP lebo si admin prvej triedy, ale keď Ťa niekto od*ebe tak Ti záhadne skončia zázračné slovíčka. Hlavné je, že vieš každého s radosťou banovať, hlavne tých, ktorí hovoria pravdu, vôbec nehovorím o sebe. Ale každý si o Tebe myslí niečo iné. Najskôr je tu skupinka tvojich milujúcich fanúšikov, ktorí by Ťa zjedli. Potom je tu skupina, ktorým si ukradnutí a posledná skupina (do ktorej našťastie a hrdo patrím) je tá.. Ale však Ty vieš, sme tvoji obrovskí fandovia, úplne Ťa chcem vidieť na poste hlavného admina, rovno miesto wlka a Pixela zároveň. Veď Ty si 1. Trieda. Dovi.


Citace
Ale však Ty vieš, sme tvoji obrovskí fandovia, úplne Ťa chcem vidieť na poste hlavného admina, rovno miesto wlka a Pixela zároveň. Veď Ty si 1. Trieda.
Peckaaaa :D
Tak tak. :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Polaco
Velice stručný a skvělý rozhovor i my jsme spolu měli a možná ještě budeme mít pár incidentů ale když jsem četl rozhovor tak jsem se dozvěděl že toho mám docela dost společného a lituji toho že jsem ti nadával ale prostě mě štvou některé věci které se jen tak lehce nevyřeší ale nechci to tahat na venek tak do drtím v sobě což je chyba a dost mě to mrzí protože pak to odskáče druhý člověk který něco na mě má. Každopádně ještě jednou skvělý rozhovor obdivuju tvé nervy ale i tvou práci jistě to taky nemáš zrovna lehké. Tak ještě jednou do třetice velice pěkný rozhovor snad nejlepší který jsem kdy četl protože byl opravdu otevřený.
Teczka83
Kapo díky za 1. koment taktéž fantasy Smile
LuKi_
Supeer rozhovor *Dobrá práce*
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Mikull
Naprosto nesouhlasím s tím, že to najevo nedává, stačí s ním hrát lolko a uvidíte to jeho "sebeovládání" :D Minule rozmlátil stůl :D:D:D
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný rozhovor.. :D
Rancens
Asi najvtipnejši rozhovor čo som čítal :D
Yamatino108
Dobrý rozhovor :D.Myslím že Teczka má talent na rozhovory ked sa tak na to pozerám :D.
wlcacek
Rozhovor pěkný,
Teczko jen pro zajímavost. Sešli jsme se na Poděbradské ulici u metra Hloubětín.
Na dálku jsem poznal kdo je Cézet a to jsem nemél brýle na dálku. Dav lidí šli podchodem jen Cézet si to mašíroval vrchem přes tramvajový pás:D:D:D:D:D
Ale musím uznat že Cézet je v reálu uplně rozumný člověk. Je s ním sranda a dobře se s ním kecáSmile
zorys
Dobrý rozhovor (y) Smile

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Barborka
Bodka, rozhovor chválim. ;)

A ty Kubíku, žide, plešoune si úplne v pohode chalan. S tebou by som sa tiež raz chcela stretnúť aby sme mohli natočiť nízkorozpočtový film Ooooh ako sme sa dohodli na skype. heheheee


PS:Natálka ti niečo posiela: Klik
Ruda
Ale jo, já tě taky mám rád jako kolegu a kámoše, jen v době kdy si nebyl v AT s tebou byla o dost větší sranda, totální haluz to byla prostě. Ale to se dá pochopit.
Jinak kvalitní rozhovor Teczko.

(Teď jsem si ho zase představil jak jde přes tu tramvaj :DDDDDDDDDDDDDD )
wlcacek
Citace
CzSK napsal:


Citace
wlcacek napsal:

Rozhovor pěkný,
Teczko jen pro zajímavost. Sešli jsme se na Poděbradské ulici u metra Hloubětín.
Na dálku jsem poznal kdo je Cézet a to jsem nemél brýle na dálku. Dav lidí šli podchodem jen Cézet si to mašíroval vrchem přes tramvajový pás:D:D:D:D:D
Ale musím uznat že Cézet je v reálu uplně rozumný člověk. Je s ním sranda a dobře se s ním kecáSmile


Kolikrát Ti mám říkat, že to byla zkratka? :D


Z toho se nevykecášrofl
Prostě jsi neuměl použít podchod rofl
Respy
Pekný rozhovor ;).
Teczka83
Díííííky moc. Další rozhovor bude snad co nejdřív. Jenom potřebuji dotyčnou osobu uhnat :D
Franta95
super rozhovor, těším se na další *Dobrá práce*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19