Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
ROZHOVOR- CzSK
wlcacek
Citácia
Teczka83 napsal:

Díííííky moc. Další rozhovor bude snad co nejdřív. Jenom potřebuji dotyčnou osobu uhnat :D


A kdopak je v hledáčku?
Alobal
Ještě teď mě bolí huba :D Máš celkem zajímavý ale dobrý humor CzSk
Teczka83
Citácia
wlcacek napsal:

Citácia
Teczka83 napsal:

Díííííky moc. Další rozhovor bude snad co nejdřív. Jenom potřebuji dotyčnou osobu uhnat :D


A kdopak je v hledáčku?


Zatím si to nechám pro sebe, dokud mi nepotvrdí, že už má čas. Ta osoba ví o koho jde, poněvadž už jí pomalu 14 dní uhánímFacepalm
ViktoreK
Už jenom to, že to je rozhovor s cézetem, z toho dělá prvotřídní kousek :D Krása Smile
Je to velmi rozumný a zodpovědný člověk, se kterym se nikdy nenudíte. Smile

PBan na něj, na dědka v pyžamu.
Teczka83
Děkujeme za komentáře Smile
_MaraS
Citácia
Právě proto nejsem v žádném gangu a nikdy nebudu.
Jo aháá :D proto tě máme v gangu :D :D
Tr1xmy
CzSK - človek na správnom mieste.
Ak si na to ešte spomínaš :D ... na začiatku sme sa moc nemuseli,neustále si na mne ale aj na ostatných dočasných administrátoroch hladal každú chybku a úprimne ? zo srdca som ťa neznášal.Po Tvojom nástupe do administrátorského teamu som ale okamžite zmenil názor na Teba.Spravodlivý človek,ktorý sa nebojí ísť aj do odvážnejších vecí a vždy sa snaží pomôcť. GJ. *THUMBS UP*
Teczka83
Citácia
Tr1xmy napsal:

CzSK - človek na správnom mieste.
Ak si na to ešte spomínaš :D ... na začiatku sme sa moc nemuseli,neustále si na mne ale aj na ostatných dočasných administrátoroch hladal každú chybku a úprimne ? zo srdca som ťa neznášal.Po Tvojom nástupe do administrátorského teamu som ale okamžite zmenil názor na Teba.Spravodlivý človek,ktorý sa nebojí ísť aj do odvážnejších vecí a vždy sa snaží pomôcť. GJ. Palec nahoru


Ooch Tr2ksmi :D
Teczka83
Děkujeme Smile
Patazz
Pamatuji si jak jsme zakladali tu takzvanou petici proti adminům, mysleli jsme si že tim něco změníme, prd. Mě samotnyho vzali na zkoušku do teamu, nazor sem pak změnil. Potom jsem přestal hrát, po nějakym čase jsem se vrátil a co se stalo? Zakladatel petice je v Admin Teamu, zajímalo mě to, od tý doby jsem ho neměl rád (ach ta závist...). Vždycky jsem proti němu něco měl, ale pak mi brklo v hlavě, proboha co ze sebe dělám? Proč se snažím schazovat ho? Vždyt on je chytrej, on to dokáže postavit na nohy.
Potom jsme se nějak rozepsali, on chtěl avatar, já pyskoval, on chtěl udělat texty do vizitek, já pyskoval... atd. :D . Každopádně CzSk respektuju, líbí se mi že si prostě za svým stojí a přes negativní názory skoro všech na SP na něj, si to místo udržel, a prošel. Stydim se za sebe co sem dřív proti tobě dělal, opravdu, máš můj respekt. Já sám bych tohle nedokázal.
Teczka83
Citácia
Patazz napsal:

Pamatuji si jak jsme zakladali tu takzvanou petici proti adminům, mysleli jsme si že tim něco změníme, prd. Mě samotnyho vzali na zkoušku do teamu, nazor sem pak změnil. Potom jsem přestal hrát, po nějakym čase jsem se vrátil a co se stalo? Zakladatel petice je v Admin Teamu, zajímalo mě to, od tý doby jsem ho neměl rád (ach ta závist...). Vždycky jsem proti němu něco měl, ale pak mi brklo v hlavě, proboha co ze sebe dělám? Proč se snažím schazovat ho? Vždyt on je chytrej, on to dokáže postavit na nohy.
Potom jsme se nějak rozepsali, on chtěl avatar, já pyskoval, on chtěl udělat texty do vizitek, já pyskoval... atd. :D . Každopádně CzSk respektuju, líbí se mi že si prostě za svým stojí a přes negativní názory skoro všech na SP na něj, si to místo udržel, a prošel. Stydim se za sebe co sem dřív proti tobě dělal, opravdu, máš můj respekt. Já sám bych tohle nedokázal.


Aach!! :D to je názor :D
BulleTak
Povedený rozhovor Smile Tu tramvaj jsem si luxusně představil :DD
Teczka83
díky Smile
DoMiNo
Citácia
CzSK: Ještě aby ne. Právě proto nejsem v žádném gangu a nikdy nebudu.

Proč lžeš ?Nemůžu :D

Jinak opravdu pěkný rozhovor. Smile
HatchBack
libovkááá =D
Teczka83
Jo, to je Stlejda Kubíček :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11