Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
hard reset samsung SIII mini
Tearsko
Zdar , mám taký problém , mam zablkokovaný telefon s3 mini a potrebujem spraviť hard reset ( facotry reset) čo sa robí cez recovery menu . Na webe sú návody + videá že sa to spustí pomocou
Citace
The first step is to press the volume up, Home, and Power buttons. You must hold all three buttons at once until the phone turns on.

Čo znamená že mám podržať volume up , domov a zapnutie naraz a keď sa zapne telefon ( to znamená objaví logo samsung alebo zavibruje telefón) to treba pustiť ( všetky tlačítka).
Je na to aj video návod kde je to presne tak isto len nech robím čo chcem vždy sa mi telefon normálne spustí a nenabehne mi recovery menu. Má niekto s tým nejakú skúsenosť ?:D už som to skusil asi 1000x a nič :D
Upravil/a Tearsko dne 27.09.2013 21:12
sK
Tak to skus nepustit. :D
Tearsko
Ja som skúsiluž všetky možnosti pustiť nepustiť postriedal som všetky možnosti čo pustiť a čo podržať :D
( na mojom telefone čo mám HTC desire mi to ide v pohode podla zadanej kombinácie ktoru tam uvádza výrobca len neviem čo je s týmto :D )
Upravil/a Tearsko dne 27.09.2013 21:18
Sh1TeRkO
Cez KIES ti hard reset nejde?
Tearsko
nainstalujem a skusim
Sh1TeRkO
Potom daj vedieť.
Tearsko
nepustí ma to tam lebo je zablokovany fon a pise mi to ze ho mam odblokovat najprv priamo v telefone :D
Sh1TeRkO
Riešíš záruku telefónu? Lebo to bude zásah. :|
Tearsko
Riešim :D Musím sa nejak dostať do toho recovery modu ešte to poskúšam nechcem to rootovať alebo čo :D
Sh1TeRkO
Týpek z jedného fóra mu to nešlo a poslal odkaz, kde to ide cez zásah, čiže ak to nespravíš tak buď zásah, alebo servis. :D
Hroch12
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasů
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
15%
Ne
6 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21